مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد اقتصادی و مشاور مراجعه کننده به آمریکایی ها بازگشت به کار به عنوان 'سرمایه انسانی سهام'

کوین Hassett.الکس ونگ/گتی ایماژارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett گفته سی ان ان "وضعیت اتحادیه" در رو

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399
کوین Hassett.

الکس ونگ/گتی ایماژ

  • ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett گفته سی ان ان "وضعیت اتحادیه" در روز یکشنبه که در امریکا "انسان سهام سرمایه" آماده به بازگشت به کار به عنوان کشور حرکت به سمت بازگشایی اقتصاد آن است.
  • "ما سرمایه سهام نبوده است نابود شده است. ما سرمایه انسانی سهام آماده است برای بازگشت به کار و بنابراین بسیاری از دلایل وجود دارد که باور کنیم که می توانید راه رفتن سریع تر از ما در قبلی بحران" Hassett گفت.
  • Hassett این بیانیه آمده است که تعدادی از آمریکایی ها که زمینه برای مزایای بیکاری همچنان به رشد.
  • هفته گذشته ایالات متحده هفتگی مدعیان آمار 2.4 میلیون آوردن نه هفته در مجموع به حدود 39 میلیون.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett روز یکشنبه گفت که آمریکا "انسان سهام سرمایه" آماده به بازگشت به کار به عنوان کشور طول می کشد گام به سوی بازگشایی.

در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" در روز یکشنبه Hassett بحث آینده بیکاری و امریکا آمادگی برای بلند کردن اقدامات در محل قرار داده برای مقابله با کروناویروس گسترش یافته است.

"ما سرمایه سهام نبوده است نابود شده است. ما سرمایه انسانی سهام آماده است برای بازگشت به کار و بنابراین بسیاری از دلایل وجود دارد که باور کنیم که می توانید راه رفتن سریع تر از ما در قبلی بحران" Hassett گفت.

این معلوم نیست چه Hassett منظور از "سرمایه انسانی سهام." او بلافاصله پاسخ به کسب و کار خودی درخواست برای نظر.

در مصاحبه خود Hassett همچنین در مورد کشور پیش بینی شده نرخ بیکاری و گفت: این امر می تواند بالاتر در ماه ژوئن نسبت به ماه مه قبل از شروع به روند پایین.

"من فکر می کنم که بله بیکاری خواهد بود چیزی که حرکت می کند به عقب کندتر" Hassett گفت. "شما در حال رفتن به شروع یک شماره در 20s و کار راه خود را و پس از آن شما هنوز هم می تواند نمی شود به اشتغال کامل در ماه سپتامبر یا اکتبر."

او اضافه کرد که او خواهد بود "راه بیشتر خوش بینانه" در مورد آینده ما اشتغال اگر وجود دارد یک واکسن در دسترس جولای و گفت: نرخ بیکاری هنوز هم می تواند در دو رقمی از طریق نوامبر.

یک گزارش از اداره آمار نیروی کار منتشر شده در مارس 22 گفت: 43 متحده رسیده تاریخی میزان بیکاری در ماه آوریل است.

Hassett این بیانیه آمده است که تعدادی از آمریکایی ها که زمینه برای مزایای بیکاری همچنان به رشد. هفته گذشته ایالات متحده هفتگی مدعیان آمار 2.4 میلیون آوردن نه هفته در مجموع به حدود 39 میلیون.

همانطور که از دوشنبه شب بیش از 1.6 میلیون آمریکایی در حال آزمایش مثبت برای coronavirus و نزدیک به 100000 نفر فوت کرده اند از ویروس.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de