حساب توییتر از شخصیت های بالا هک

سان فرانسیسکو: حساب رسمی توییتر از اپل, Elon Musk, جف بزوس و دیگران بودند ربوده شده در روز چهارشنبه توسط sca

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

سان فرانسیسکو: حساب رسمی توییتر از اپل, Elon Musk, جف بزوس و دیگران بودند ربوده شده در روز چهارشنبه توسط scammers در تلاش برای گول زدن مردم به ارسال cryptocurrency بیت کوین در یک هک.

لیستی از حساب های فرماندهی به طور همزمان به سرعت در حال رشد شامل جو بایدن, باراک اوباما, Uber, مایکروسافت, co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت بیت کوین تخصص شرکت ها و بسیاری دیگر.

"ما آگاه هستند از امنیت و حادثه تأثیر حساب در توییتر" سرویس پیام گفت: در یک صدای جیر جیر.

"ما در حال بررسی و مراحل گرفتن به آن را تعمیر. ما به روز رسانی خواهد شد هر کس در مدت کوتاهی."

این بایدن مبارزات انتخاباتی به خبرگزاری فرانسه گفت که توییتر قفل کردن هک حساب به سرعت و حذف ساختگی صدای جیر جیر.

آن را به نظر می رسد که توییتر تا به حال فعال توانایی پرینت از اعتبار حساب کسانی که با رسمی آبی مارک ها و علامت.

"شما ممکن است قادر به صدای جیر جیر و یا تنظیم مجدد رمز عبور خود را در حالی که ما در نقد و بررسی و رسیدگی به این حادثه" توییتر حمایت از تیم گفت: در یک پست.

این پست که تا حد زیادی حذف شده بودند از کار اخراج کردن از آرایه ای از مشخصات بالا حساب گفتن مردم آنها تا به حال 30 دقیقه به ارسال $1,000 در بیت کوین به منظور ارسال دو برابر.

"این یک کلاهبرداری شرکت نمی کنند!" Gemini cryptocurrency ارز از بنیانگذاران کامرون Winklevoss هشدار داد از حساب رسمی خود در توییتر.

"این همان حمله/تصاحب است که عمده دیگر پرکردن حساب های توییتر در حال تجربه. مراقب باشند!"

-'دادن'-

سایت Blockchain.com که نظارت بر معاملات انجام شده در cryptocurrencies گفت: در مجموع 12.58 bitcoins به ارزش حدود $116,000, فرستاده شده بود به آدرس ایمیل ذکر شده در جعلی توییتهایی.

صدای جیر جیر که به نظر می رسد در مشک خوراک توییتر گفت: "خوشحال جمعه! من به پشت بیت کوین به همه امت من است. من دو برابر کردن تمام ارسال پرداخت به بیت کوین آدرس زیر دانلود کنید. شما ارسال 0.1 BTC من ارسال 0.2 BTC به عقب!"

آن اضافه شده است که این پیشنهاد "تنها برای 30 دقیقه."

این پیام های جعلی که به نظر می رسد در حساب از دیگر شخصیت های معروف ساخته شده مشابه وعده فوری ثروت.

کلاهبرداران نیز هک حساب های متعلق به rideshare سنگین وزن بارگذاری و همچنین به عنوان کسانی که متعلق به بیت کوین شرکت های تجاری.

حساب ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بیش از 83 میلیون پیروان بود نه هک.

"با توجه به حساب که کردم هک اخیرا (سیب, Uber, گیتس, مشک و غیره) من در حال حاضر با تکیه به سمت این که یک داخلی سازش توییتر, سیستم API حمله از یک, اجتماعی, خبرخوان, خدمات," بیت کوین اقتدار و نویسنده Andreas Antonopoulos گفت: در یک صدای جیر جیر از @aantonop حساب.

راشل Tobac سایبر-شرکت امنیتی ضد اجتماعی امنیت استدلال که هکرها کنترل کردم از توییتر کارمند اداری دسترسی به "را برجسته حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها."

یک نسخه از کلاهبرداری دعوت مردم به کلیک بر روی یک لینک که در آن آنها خواهد بود استفاده قرار گیرد.

"همه مهم پرکردن حساب های توییتر شده است به خطر بیافتد" Winklevoss هشدار داد در یک صدای جیر جیر.

در میان حساب های هک شد @gemini استفاده شده توسط crypto-ارز با توجه به برادر دوقلوی او و از بنیانگذاران تایلر Winklevoss.

"@Gemini حساب توییتر همراه با تعدادی دیگر از پرکردن حساب توییتر هک شده است" تایلر Winklevoss گفت: در یک صدای جیر جیر.

توییتر شده است هدف توسط هکرها در گذشته است.

در ماه مارس سال 2017 حساب از سازمان عفو بین الملل فرانسه وزارت اقتصاد و بزرگ سیاه و سفید دیک, شمال امریکا, خدمات شکسته شد به توسط هکرها در نظر گرفته شده که وفادار به رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ،

در ماه اوت گذشته یک سری توهین و یا نژادپرستانه پیام های ارسال شده و در حساب شخصی توییتر جک دورسی موسس و بدون دانش خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن