توییتر پنهان تهمت جیر هدف قرار دادن معترضان خواستار آن سوء استفاده

واشنگتن: توییتر در سه شنبه hid یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او را تهدید

توسط KETABKHOOOON در 4 تیر 1399

واشنگتن: توییتر در سه شنبه hid یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او را تهدید به استفاده از "نیروی جدی" علیه معترضان در پایتخت ایالات متحده گفت: این شکست قوانین بیش از سوء استفاده از مطالب.

این حرکت به نظر می رسد برای اولین بار توسط توییتر در برابر رئیس جمهور برای "سوء استفاده" صدای جیر جیر. در رشد اختلاف پلت فرم به تازگی برچسب های دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی به عنوان گمراه کننده و نقض استانداردهای آن در ترویج خشونت.

"وجود خواهد داشت هرگز یک "منطقه خودمختار' در واشنگتن, دی سی, تا زمانی که من رئیس جمهور شما. اگر آنها سعی می کنند آنها خواهد شد با نیروی جدی!" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

این عمل توسط توییتر نیاز کاربران از طریق کلیک کنید برای خواندن تهمت صدای جیر جیر با یک برچسب در این پیام که آن را "نقض توییتر قوانین در مورد رفتار توهین آمیز" اما آن را در دسترس باقی می ماند "در منافع عمومی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر با اشاره به این پلیس-آزاد منطقه ایجاد شده توسط معترضان در سیاتل در ایالت واشنگتن دو هفته پیش که موجب خشم و انزجار در میان محافظه کاران است.

توییتر حرکت تشدید نبرد میان کاخ سفید و رسانه های اجتماعی شرکت های که تهمت متهم کرده است از تعصب در برابر محافظه کاران با وجود خود بزرگ زیر است.

رئیس جمهور در حال حاضر به امضا فرمان اجرایی که می تواند منجر به بیشتر نظارت دولت از رسانه های اجتماعی شرکت ها با وجود شک و تردید در مورد آن اختیارات قانونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز نشانه های آن را می خواهد به تعمیرات اساسی یک قانون است که به آنلاین خدمات ایمنی از مطالب نوشته شده توسط دیگران یک حرکت است که می تواند باز floodgates به دادخواهی.

توییتر گفت: در بیانیه ای به خبرگزاری فرانسه آن زمان عمل سهشنبه به دلیل توییت نقض سیاست خود را در برابر رفتار توهین آمیز با "یک تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص."

سیاست توییتر در برخورد با رهبران جهان در بسیاری از موارد تماس برای نقض پیام به برچسب -- که محدودیت های رسیدن به آن و جلوگیری از دیگران از میل یا retweeting آن -- اما برگ توییت در دسترس است چرا که اگر آنها مربوط به "در حال انجام امور عمومی اهمیت است."

جدید تهاجمی ایستاده توییتر در قانون شکنی توسط رئیس جمهور می ایستد در مقابل با Facebook که حفظ کرده است تا حد زیادی سیاست دست با وجود فشار از فعالان برای جلوگیری از التهاب محتوا.

Facebook را حذف صدای شیپور آگهی در هفته گذشته که شامل یک نماد استفاده می شود در آلمان نازی برای زندانیان سیاسی گفت: آن را نقض پلت فرم سیاست در برابر "سازمان متنفرم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن