انگلستان PM چین می گوید که بریتانیا اعتراف خواهد کرد 3 میلیون از هنگ کنگ

لندن — بریتانیا نمی خواهد راه رفتن به دور از مردم هنگ کنگ اگر چین تحمیل امنیت ملی قانون که در درگیری با پکن به

توسط KETABKHOOOON در 15 خرداد 1399

لندن — بریتانیا نمی خواهد راه رفتن به دور از مردم هنگ کنگ اگر چین تحمیل امنیت ملی قانون که در درگیری با پکن به تعهدات بین المللی زیر یک سال 1984 توافق نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز چهارشنبه.

"هنگ کنگ موفق به خاطر مردم" جانسون نوشت: در تایمز لندن. "اگر چین درآمد حاصل از این امر می تواند در درگیری مستقیم با تعهدات خود تحت بیانیه مشترک یک الزام پیمان ثبت شده با سازمان ملل متحد."

چین پارلمان در هفته گذشته تایید تصمیم به ایجاد قوانین برای هنگ کنگ برای جلوگیری از فتنه تجزیه طلبی و تروریسم و دخالت خارجی. سرزمین اصلی امنیتی و اطلاعاتی عوامل ممکن است مستقر در این شهر برای اولین بار.

"بسیاری از مردم در هنگ کنگ از ترس است که راه خود را از زندگی — که چین متعهد به رعایت — تحت تهدید" جانسون گفت.

"اگر چین درآمد حاصل برای توجیه ترس خود را پس از آن بریتانیا نمی تواند در وجدان خوب شانه را بالا انداختن شانه های ما و راه دور; در عوض, ما افتخار ما تعهدات و ارائه یک جایگزین," او اضافه شده است.

جانسون تکرار بریتانیا تعهد به انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه-دارندگان در هنگ کنگ یک مسیر به شهروندی - اجازه می دهد آنها را به حل و فصل در انگلستان است.

وجود دارد حدود 350000 دارندگان BNO گذرنامه در هنگ کنگ و یکی دیگر از 2.5 میلیون نفر واجد شرایط برای آنها جانسون گفت.

این روزنامه گفت که بریتانیا در شورای امنیت ملی موافقت کرد در روز سه شنبه به "توازن" رابطه بریتانیا با چین است.

بریتانیا روز سه شنبه هشدار داد پکن به قدم به عقب از آستانه بیش از امنیت ملی قانون در هنگ کنگ گفت: آن را در معرض خطر از بین بردن یکی از جواهرات آسیا اقتصاد در حالی که باعث خرابی شهرت چین است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب