آمریکا دستور دادگاه داکوتای دسترسی به خط لوله نفت به بسته خالی

1 / 6آمریکا دستور دادگاه داکوتای دسترسی به خط لوله نفت به بسته خالیفایل عکس: وسایل نقلیه پلیس غیر فعال در خارج

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399
1 / 6

آمریکا دستور دادگاه داکوتای دسترسی به خط لوله نفت به بسته خالی

فایل عکس: وسایل نقلیه پلیس غیر فعال در خارج از اردوگاه مخالفان در برابر داکوتای دسترسی به خط لوله نفت در نزدیکی توپ توپ

توسط Devika کریشنا کومار و والری Volcovici

نیویورک (رویترز) - ایالات متحده دادگاه منطقه در روز دوشنبه دستور انتقال انرژی LP برای خاموش و خالی بزرگترین خط لوله از داکوتای شمالی شیل های نفتی در عرض 30 روز یک پیروزی بزرگ برای قبایل بومی آمریکا که جنگیدند خط مسیر در سراسر حیاتی تامین آب است.

انتقال انرژی را 570,000 بشکه در روز (بشکه) داکوتای دسترسی به خط لوله نفت (DAPL) یک شریان حیاتی برای حمل و نقل نفت از داکوتای شمالی Bakken شیل حوضه به غرب و سواحل خلیج فارس پالایشگاه. قبایل بومی آمریکا و گروه های زیست محیطی به مدت طولانی اعتراض به خط ساخت و ساز.

"امروز یک روز تاریخی برای ایستاده راک سو قبیله و بسیاری از افرادی که ما در مبارزه با این خط لوله گفت:" رئیس مایک ایمان ایستاده راک سو قبیله. "این خط لوله باید هرگز در اینجا ساخته شده است. ما به آنها گفت که از آغاز است."

U. s. Army Corps of Engineers نقض ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA) هنگامی که آن را اعطا راحتی به انتقال انرژی به ساخت و راه اندازی بخشی از خط لوله در حال اجرا در زیر دریاچه Oahe چرا که آنها موفق به تولید یک کافی بیانیه اثرات زیست محیطی (EIS) با وجود نیاز به آن دادگاه گفت.

آماده سازی کامل EIS می تواند در مورد سیزده ماه, با توجه به برآورد توسط ارتش Corp. بدون منظور تعطیل و خالی, خط, سپاه و داکوتای دسترسی می توانست انگیزه کمی برای پایان EIS در یک ماده به موقع دادگاه گفت.

"با توجه به جدی بودن سپاه' NEPA خطای عدم امکان حل ساده این واقعیت است که داکوتای دسترسی را فرض مقدار آن خطر اقتصادی آگاهانه و آسیب بالقوه هر روز این خط لوله در عمل دادگاه مجبور است به نتیجه گیری کرد که جریان نفت بايد آتش بس" در ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا گفت: در این حکم.

حکم یک ضربه به دولت از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال سرعت بخشیدن به ساخت خط لوله برش نوار قرمز و محیط زیست و جامعه بررسی فرآیندهای است که به طور معمول آهسته پروژه ها.

دولت اثر داشته اند تاثیر کمی بر, بزرگ, پروژه های بحث برانگیز و آخرین DAPL سفارش هل تصمیم گیری در مورد آینده این خط لوله به دولت بعدی.

"با شانس اقامت موقت در دادگاه تجدید نظر تنها 30 درصد از دادگاه دستور DAPL shutdown در اوت. 5 باید حداقل 10-12 ماه اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات مجدد و به طور دائم اگر نه" Rapidan گروه انرژی گفت: در یک توجه داشته باشید.

حاکم می آید یک روز پس از Dominion شرکت انرژی و دوک انرژی پارسیان تصمیم به رها کردن 8 میلیارد دلار سواحل اقیانوس اطلس در پروژه خط لوله پس از یک تاخیر طولانی برای روشن شدن موانع قانونی تقریبا دو برابر برآورد هزینه آن.

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی دن Brouillette سرزنش فعالان برای جفت کفش-مشخصات خط لوله موانع در روزهای اخیر از جمله دادگاه DAPL تصمیم گیری است.

"من کاملا مطمئن هستم که آنچه که آنها در حال تشویق به جز شاید از دست دادن شغل تمام در سراسر امریکا" او گفت: در طول یک مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار.

انتقال انرژی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

"خاموش کردن داکوتای دسترسی به خط لوله خواهد عواقب ویرانگر به داکوتای شمالی و آمریکا امنیت انرژی. این وحشتناک حاکم باید بی درنگ به دادگاه تجدید نظر گفت:" کوین کرامر سناتور داکوتای شمالی و تهمت متحد.


بازار تاثیر

قیمت نفت را فرو برد در این سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس فرسایش تقاضای جهانی حدود 30 درصد در آوریل و محدود سفر در سراسر جهان است.

سقوط مجبور تولید کنندگان نفت در سراسر ایالات متحده به تعطیل در تولید و جلوگیری از حفاری های جدید. داکوتای شمالی یکی از پرهزينه ترين نقاط در ایالات متحده به تولید نفت خام و خروجی آن کاهش یافته است و حدود یک سوم از سال گذشته بیشتر از دیگر تولید کننده نفت متحده است.

بستن خط لوله باعث اختلال قابل توجهی به DAPL های داکوتای شمالی صنعت نفت و به طور بالقوه کشورهای دیگر دادگاه گفت.

اما پاک کردن سابقه مطلوب در تصمیم گیری برای خط لوله به تخلیه و جدیت سپاه' کمبود اهمیت بیشتری نسبت به اثرات منفی متوقف کردن جریان نفت برای سیزده ماه به ایجاد یک EIS دادگاه گفت.

دادگاه مشخص نیست روش DAPL باید استفاده کنید برای خالی کردن خط.

بازار منابع در Bakken گفت: این حکم به احتمال زیاد منحرف کردن برخی از جریان روغن بر روی ماشین های, اما در دراز مدت بسته شدن این خط لوله را مجبور به تولید بسته در خروجی بیشتر.

"وجود دارد رفتن به یک تقلا برای ماشین های راه آهن گفت:" یک فرد آشنا با راه آهن عملیات از Bakken.

از دست دادن DAPL محموله های بیشتر منجر خواهد شد Bakken خام سفر با راه آهن به غرب آمریکا و شرق سواحل برای پالایش به جای پایین به سواحل خلیج فارس برای صادرات این منبع گفت.


(گزارش شده توسط Devika کریشنا کومار در نیویورک والری Volcovici در واشنگتن دی سی و لیلا کارنی; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و Marguerita Choy)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب