آمریکا به دنبال تصاحب بنزین در چهار نفتکش ایران برای ونزوئلا

1 / 3آمریکا به دنبال تصاحب بنزین در چهار نفتکش ایران برای ونزوئلافایل عکس: یک کارگر از دولت-شرکت نفت Pdvsa دار

توسط KETABKHOOOON در 14 تیر 1399
1 / 3

آمریکا به دنبال تصاحب بنزین در چهار نفتکش ایران برای ونزوئلا

فایل عکس: یک کارگر از دولت-شرکت نفت Pdvsa دارای یک پرچم ایران در هنگام ورود به ایران با کشتی تانکر "فورچون" در El Palito پالایشگاه در پورتو کبللو

توسط تیموتی گاردنر و دافنه Psaledakis

واشنگتن (العالم) - U. s. دادستان پرونده ای برای به دست گرفتن بنزین روی چهار تانکر که ایران در تلاش است تا کشتی به ونزوئلا, آخرین تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای افزایش فشار اقتصادی در ایالات متحده دشمنان.

دولت ونزوئلا رئیس جمهور سوسیالیست نیکولاس مادورو است flaunted عرضه سوخت به آن را نشان می دهد باقی مانده است unbowed توسط ایالات متحده فشار است. واشنگتن شده است فشار مادورو ایران با دیپلماتیک و اقدامات تنبیهی از جمله تحریم ها علیه شرکت دولتی نفت PDVSA.

این طرح دعوی در دادگاه واصل اواخر روز چهارشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا به دنبال داشت در روز پنج شنبه با حکم صادر شده توسط ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Boasberg برای تصرف بیش از 1.1 میلیون بشکه بنزین در چهار عروق.

منابع حقوقی گفت: بنزین می تواند به احتمال زیاد تنها بود کشف و ضبط توسط مقامات ایالات متحده اگر تانکر وارد ایالات متحده در آبهای سرزمینی. اما آنها گفت: این اقدامات می تواند کمک به فشار کشورهای دیگر برای همکاری در تصرف سوخت.

بنزین کمبود در ونزوئلا مانند ایران عضو اوپک رشد کرده حاد با توجه به تحریم های ایالات متحده و این کشور دستخوش یک سقوط اقتصادی. هنوز ونزوئلا برگزار شد ،

در عمران-جریمه شکایت دادستان فدرال آمریکا با هدف جلوگیری از تحویل ایران بنزین داخل کشور لیبریا-پرچم بلا, برینگ, پندی و لونا با توجه به طرح دعوی در دادگاه برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال.

Boasberg صدور حکم برای تصرف بنزین در تانکر بر اساس علت احتمالی که سوخت forfeitable وزارت دادگستری گفت.

طرح دعوی در دادگاه نیز با هدف متوقف کردن جریان درآمد حاصل از فروش نفت به ایران که واشنگتن تحریم بیش از آن برنامه هسته ای موشک های بالستیک و نفوذ در سراسر خاورمیانه است. تهران می گوید برنامه هسته ای خود برای مقاصد صلح آمیز.

واشنگتن تا به طور فزاینده با استفاده از مدنی جریمه برای جلوگیری از تجارت غیر قانونی مربوط به ایران و ونزوئلا تکمیل آن سیاست تحریم با توجه به ساناز شیهان و کمال بارنز در Kobre و کیم, یک شرکت تخصصی در اختلافات و تحقیقات.

"سیاست ایالات متحده نسبت به هر دو کشور ونزوئلا و ایران است با تمرکز بر انکار هر دو رژیم دسترسی به ارز خارجی" گفت: شیهان است که در سابق وزارت دادگستری و دادستان. "متوقف کردن محموله بنزین با عمران جریمه یک راه جدیدی را برای رسیدن به این هدف است."

ضیا Faruqui و دو دستیار وکلای آمریکا ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که تاجر ایرانی محمود Madanipour وابسته با ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران یا سپاه پاسداران کمک کرده و ترتیب حمل و نقل با تغییر اسناد و مدارک در مورد تانکر برای فرار از تحریم های ایالات متحده.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که از ماه سپتامبر سال 2018 پاسداران' نخبگان سپاه قدس به نقل نفت از طریق تحریم حمل و نقل شبکه شامل ده ها تن از کشتی مدیران عروق و تسهیل.


کشتی به کشتی انتقال در امارات متحده عربی

سود حاصل از حمل و نقل حمایت از "طیف گسترده ای از فعالیت های نابکار از جمله گسترش سلاح های کشتار جمعی و معنی خود را از تحویل حمایت از تروریسم و انواع مختلفی از نقض حقوق بشر در داخل و خارج" طرح دعوی در دادگاه گفت.

کشتی های حامل بنزین ایران درگیر در کشتی به کشتی و انتقالات برای فرار از تحریم. این پندی برای مثال درگیر در چنین انتقال در بندر خالد در امارات متحده عربی به ایران بنزین بر روی کامپیوتر کاربر از طرح دعوی در دادگاه گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا یا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت خواهد برای به دست گرفتن بنزین است. دولت آمریکا باید ثابت کند که سوخت forfeitable تحت قانون مدنی اقدام برای آن به دست گرفتن آن به طور دائم.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به متوقف کردن یک تانکر حمل 2.1 میلیون بشکه نفت ایران آدریان دریا که قبلا شناخته شده به عنوان گریس 1 از طریق فهرست سیاه آن و اقدامات دیگر.

این کشتی در اصل ضبط شده توسط سلطنتی بریتانیا دریایی کماندوهای ظن بودن مسیر به سوریه منتشر شد اما با جبل الطارق. پس از حکم صادر شده برای آدریان دریا, برایان قلاب وزارت امور خارجه به بالا, ایران, رسمی, ارسال ایمیل به کاپیتان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شد او چندین میلیون دلار برای هدایت تانکر به یک کشور است که نگه داشتن آن را در بردارند.

نفت بود و در نهایت به فروش می رسد به دولت اسد در سوریه است.


(گزارش شده توسط تیموتی گاردنر و دافنه Psaledakis در واشنگتن لوک کوهن در نیویورک و ماریانا Parraga در شهر مکزیک; ویرایش توسط جاناتان Oatis, Marguerita Choy دانیل والیس و دیوید گریگوری)tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن