ایالات متحده swoops را در پورتلند معترضان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منظور حفاظت از آثار تاریخی

رئیس جمهور ایالات متحده تهمت سیاهی دولت تلاش برای محدود کردن مقررات فدرال در طول یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفی

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399
رئیس جمهور ایالات متحده تهمت سیاهی دولت تلاش برای محدود کردن مقررات فدرال در طول یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن

توسط دبورا بلوم و تد Hesson

پرتلند سنگ. (رویترز) - فدرال مأموران اجرای قانون در حال سرکوب معترضان در پورتلند اورگان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید اجرایی به منظور حفاظت از ایالات متحده بناهای تاریخی در آنچه دولت را به فرماندار دموکرات است به نام "تئاتر سیاسی."

فیلم های متعدد نوشته شده آنلاین نشان می دهد استتار چادری افسران بدون روشن شناسایی مدالها با استفاده از زور و بینام و وسایل نقلیه برای حمل و نقل استانبول ،

"این آدم ربایی مردم!" یک نفر گفت: خارج از دوربین به عنوان افسران راهپیمایی یک معترض دور.

ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) سخنگوی گفت: عوامل مستقر شده بودند به پورتلند برای حمایت از راه اندازی, وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) واحد وظیفه با اجرای ماه گذشته فرمان اجرایی از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فدرال حفاظت از بناهای تاریخی و ساختمان ها.

این سخنگوی نیست ارائه جزئیات گفت: آن را می تواند به خطر اندازد ایمنی از عوامل اما گفت آنها آموزش داده شده بود برای انجام عملیات "در محیط پر هرج و مرج."

در علاوه بر این به گشت مرزی, عوامل, مهاجرت و گمرک افسران در حال کمک به امنیت داخلی فدرال حفاظتی خدمات فراهم می کند که امنیت را برای ساختمان های فدرال یخ گفت.

اورگان فرماندار کیت براون آن را به نام "آشکار سوء استفاده از قدرت توسط دولت فدرال"

"این تئاتر سیاسی از رئیس جمهور تهمت است و هیچ ربطی به ایمنی عمومی" قهوه ای در توییتر نوشت.

گزارش های رسانه ها گفت: ماموران فدرال بازداشت 13 نفر وجود دارد اما فوری تایید از مقامات.

پورتلند معترض کانر اوشی گفت: عوامل تعقیب و او را در یک بینام خودرو یکشنبه در حالی که راه رفتن با دوست خود علامت Pettibone بازگشت به ماشین خود را. "من می دانم که آنها به دنبال افرادی که در حال انجام نقاشی های دیواری و لیزر اشاره کرد. "ما انجام داده اند هر که که باعث می شود آن را از همه بیشتر ترسناک است."

"آن را هولناک و من فکر می کنم که آمریکایی ها ما را خوانده ام در مورد چیزهایی مانند این اتفاق می افتد, در کشورهای دیگر, شما می دانید در کتاب های درسی مورد 70s, 80s," او گفت:.


گاز اشک آور

تظاهرکنندگان در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس جمع آوری کرده اند در اطراف دادگاه فدرال روزانه در پورتلند پس از قتل آفریقایی آمریکایی جورج فلوید در طول 25 مه بازداشت در مینیاپولیس با جمعیت در زمان بیش از 10 ، 000. پورتلند پلیس با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات برخی از آنها اسپری نقاشی های دیواری در ساختمان های تا فرماندار قهوه ای در اوایل ماه جولای ممنوع و استفاده از آن به جز در مورد شورش.

یک ویدئو آنلاین پست را نشان می دهد یک افسر بسته بندی یک معترض به تیره وانت. USCIS سخنگوی گفت آژانس اطلاعاتی که فرد مظنون به ضرب و جرح در برابر ماموران فدرال و یا تخریب اموال فدرال و "بزرگ و اوباش خشن" نقل مکان کرد و به سمت عوامل هنگامی که آنها نزدیک می شود.

"برای همه, ایمنی, CBP عوامل به سرعت نقل مکان کرد و مظنون به یک محل امن تر را برای تحقیقات بیشتر ،" سخنگوی گفت. او گفت: نمایندگی عینک CBP نشان در طول روبرو می شوند اما این که نام خود را نشان داده نمی شد و برای محافظت از آنها در برابر عذاب.

یکی دیگر از ویدیو نشان می دهد یک افسر تنه زدن دور پزشکان در تلاش برای کمک به کسی. و هنوز هم یکی دیگر نشان داد یک معترض خونریزی فراوان از سر خود را پس از فدرال آمريکا گفته شات او را با شلیک سلاح غیر کشنده مهمات.

پورتلند شهردار تد ویلر گفت: ایالات متحده خدمات مارشال "خواهد شد انجام یک تحقیق کامل" به تیراندازی.

ارشد DHS رسمی گفت: ماموران دستگیر مردم برای آزار فدرال افسران و خرابکاری در اموال فدرال را ارائه موارد خاص. این مقام که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد این موضوع را رد کرد و این ایده هر کسی که دستگیر شد و بدون علت خوب است.

"مقامات فدرال نمی رفتن در اطراف دستگیری افراد بدون هیچ دلیل" این مقام گفت. "این کمونیست چین است."

وزارت دادگستری ایالات متحده نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد دستگیری و هر اتهامات مرتبط با.

اقدام DHS وزیر چاد گرگ که بازدید پرتلند در روز پنج شنبه منتشر شد, بیانیه ای که شامل یک لیست از حوادث DHS افسران آن مواجه شده بود را از اواخر مارس در پرتلند و ستایش آنها را در یک سری از توییت در روز جمعه.

"این شجاع مردان و زنان در دفاع از ما موسسات عدالت در برابر خشونت آنارشیست ها برای 48 روز مستقیم," او نوشت. او افزود که DHS افسران شده بود "حمله با لیزر و بطری آب یخ زده" و دو افسر زخمی شده است.

چرخ پورتلند شهردار و یک دموکرات مانند براون گفت که او نمی دیدار با گرگ یا DHS کرد.

"ما آگاه است که آنها در اینجا. ما مایل به آنها نیست. ما در میانهی شب دعوت شده برای دیدار با آنها و اگر ما شد و ما را به کاهش است."


(گزارش شده توسط دبورا بلوم در Portand تد Hesson در واشنگتن; نوشتن توسط Mimi دوایر; ویرایش توسط بیل Tarrant و تام براون)tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب