آمریکا برای اعمال تحریم با هدف مسدود کردن سوریه پیروزی نظامی

فایل عکس: سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد صنایع دستی حضور در جلسه شورای امنیت در مورد وضعیت در سوریه در ش

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
فایل عکس: سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد صنایع دستی حضور در جلسه شورای امنیت در مورد وضعیت در سوریه در شهر نیویورک

توسط میشل نیکولز

نیویورک (رویترز) - ایالات متحده آمریکا را در اعمال تحریم ها در روز چهارشنبه با هدف قطع درآمد رئیس جمهور سوریه بشار اسد را دولت در تلاش برای فشار آن را به سازمان ملل متحد-led مذاکرات و کارگزار پایان دادن به این کشور در حدود دهه جنگ.

سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی هنر و صنعت گفت: شورای امنیت که روز پنجشنبه در واشنگتن به اجرای اقدامات برای "جلوگیری از رژیم اسد از تامین امنیت یک پیروزی نظامی."

"هدف ما این است که برای محروم کردن رژیم اسد از درآمد و حمایت از آن را مورد استفاده برای ارتکاب مقیاس جنایات و موارد نقض حقوق بشر که مانع از حل سیاسی و به شدت کاهش چشم انداز صلح" صنایع دستی گفت.

روسیه و چین با انتقاد از ایالات متحده برنامه ای برای اعمال بیشتر تحریم های یک جانبه. روسیه U. N. سفیر واسیلی Nebenzia گفت که ایالات متحده تایید کرده بود "که هدف از این اقدامات این است که به سرنگونی مشروع مقامات سوریه."

چین U. N. سفیر ژانگ ژوئن گفت که "به عنوان آسیب پذیر کشورهایی مانند سوریه در حال مبارزه با (coronavirus) همه گیر تحمیل تحریم های بیشتر است که به سادگی غیر انسانی و ممکن است باعث اضافی فجایع."

هنر و صنعت گفت: این تحریم ها خواهد بود اعمال زیر سزار سوریه غیرنظامی قانون حمایت از امضا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر - که هدف آن جلوگیری از "بد بازیگران که در ادامه به کمک های مالی رژیم اسد جنایات علیه مردم سوریه در حالی که به سادگی خود را غنی سازی." [nL8N2DS58K]

پرداختن جداگانه نشست ژنو-بر اساس U. N. شورای حقوق بشر در روز سه شنبه, سوریه, سازمان ملل, سفیر بشار Ja'afari متهم واشنگتن از تلاش برای تحمیل قانون ایالات متحده در جهان و نقض خواستار آن برای پایان دادن به تحریم های یک جانبه.

سرکوب توسط اسد در معترضان طرفدار دموکراسی در سال 2011 منجر به جنگ داخلی با مسکو در حمایت از بشار اسد و واشنگتن در حمایت از مخالفان. میلیون ها نفر از مردم سوریه گریخته اند و میلیون ها نفر آواره.

U. N. سوریه میانجی Geir پدرسن گفت: شورای امنیت و او امیدوار به تشکیل دو طرف مخالف در سوریه جنگ داخلی در ژنو برای مذاکرات در قانون اساسی نسبت به پایان ماه اوت. کمیته قانون اساسی مذاکرات تلاش برای پیشرفت در سال گذشته است.


(گزارش شده توسط میشل Nichols; گزارش های اضافی توسط استفانی Nebehay در ژنو; ویرایش توسط شفق الیس)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن