انگلستان و اروپا و روزنامه نگاران می گویند MSR دستگیری یک حمله در تمام رسانه های

لندن: روزنامه نگاران پاکستانی در انگلستان و اروپا وابسته به سازمان های متعدد خواستار آزادی فوری Jang/Geo Edi

توسط KETABKHOOOON در 16 اردیبهشت 1399

لندن: روزنامه نگاران پاکستانی در انگلستان و اروپا وابسته به سازمان های متعدد خواستار آزادی فوری Jang/Geo Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rehman توصیف خود را از ادامه بازداشت غیر قانونی به عنوان یک لکه سیاه در دولت ،

در "روز جهانی آزادی مطبوعات' بیش از دو دوجین روزنامه نگاران از حداقل چهار اتحادیه های کارگری در انگلستان و اروپا گرد هم آمدند برای یک جلسه زنده و نام نخست وزیر عمران خان به گام برای پایان دادن به حملات رسانه ها و اطمینان از حقوق و تضمین برای رسانه ای که او وعده داده بود زمانی که او در مخالفت با.

محدودیت بر آزادی مطبوعات در پاکستان - در افت MSR را غیر قانونی بازداشت ملی پاسخگویی دفتر (NAB) و همچنین به عنوان دولت-تشویق اقدامات در برابر رسانه ها به طور کلی مورد بحث قرار گرفت در حالی که روزنامه نگاران با بیان این که باید برای وحدت در زمانی که رسانه های آزادی بودند تبخیر در پاکستان با توجه به های مختلف ملی و بین المللی سازمان.

پاکستان خبرنگاران از انگلستان و اروپا و ایالات متحده آمریکا و سراسر جهان ابراز همبستگی و متعهد به پیوستن به دست در برابر هر گونه حمله به آزادی مطبوعات در پاکستان است. در این جلسه حضور داشتند نیز توسط مجریان برجسته از پاکستان از جمله مباشر لقمان اجمل جامی سلمان حسن و روزنامه نگاران پیشرو در انگلستان و اروپا الازهر جاوید, Wajahat Ali Khan, فرید قریشی, غلام حسین Awan, خالد حمید Farooqui, شوکت در و دیگران.

Mubasher لقمان که بیش از 70 نشان می دهد که در برابر او چند سال قبل به نام MSR بازداشت ناعادلانه و حمله روشن در تمام رسانه ها در پاکستان است. او به خبرنگاران گفت که او تا به حال هیچ شکی نیست که اتهامات علیه MSR در 34 سال مالکیت خصوصی مورد شل و ول هستند و او قربانی بودن به تدریس تمام رسانه های درس.

او گفت: "من آشکارا می گویند که میر شکیل-ur-Rehman باید عدالت را دریافت کنید."

لقمان در مورد صحت اتهامات علیه میر شکیل-ur-Rehman و خواستار آن شدند که او آزاد شود قبل از ماه بود. "وجود دارد یک نمونه از خواجه سعد رفیق و سلمان رفیق و چند نفر دیگر بودند که در داخل نگه داشته و در پایان هیچ چیز ثابت شده بود در برابر آنها. خواهد شد که تعداد برای سال های از دست رفته است که آنها را صرف در پشت میله ها?"

Wajahat Ali Khan گفت که دولت در ارتباط مقامات و رسانه های اجتماعی حساب های درگیر در آزار و اذیت روزنامه نگاران برای طرح پرسش و انجام کار خود را. او گفت: سازمان مبارزات انتخاباتی شده علیه حمید میر و دیگر روزنامه نگاران در روزهای اخیر. او گفت: هیچ کس نمی تواند انکار این واقعیت است که روزنامه نگاران رئوف Klasra طلعت حسین, امیر متین مرتضی Solangi نصرت Javeed و چندین نفر دیگر از دست داده بود شغل با توجه به سانسور و سیاست.

الازهر جاوید که اعلام تشکیل در خارج از کشور پاکستان روزنامه نگاران اقدام کمیته (OPJAC) ارائه شده این چهار خواسته بودند که توافق تمام حضور روزنامه نگاران.

اولین تقاضا شامل اقدام توسط دولت پاکستان در, تهدید, ترور شخصیت, کمپین های رسانه های اجتماعی و چرخش در برابر روزنامه نگاران بودند که هدف خود را گزارش.

این OPJAC همچنین خواستار آن شدند که میر شکیل-ur-Rehman باید عدالت را دریافت کنید و باید آزاد شده از حبس غیر قانونی قبل از عید.

روزنامه نگار بدن نیز نامیده می شود برای دولت به اعلام کمک مالی بسته از دولت پاکستان به عنوان آن را تا به حال انجام شده برای صنایع دیگر. با توجه به عدم پرداخت هزینه تبلیغات توسط دولت بسیاری از رسانه های خانه ها رنج برده اند بسیار زیاد ضرر و زیان مالی به دلیل که آنها قادر به پرداخت کارکنان خود را.

روزنامه نگار کهنه کار و خالد حمید فاروقی ذکر او چگونه بوده است هدف های متعدد جعلی از موارد قتل تروریسم و خارجی و بودجه و پس از آن او به زندان فرستاده شود.

شوکت Dar همچنین با بیان این که نیاز به همبستگی و نقش برجسته روزنامه نگاران برای دموکراسی در پاکستان است. او محکوم علیه روزنامه نگاران و رسانه ها. Dar گفت که برخی از مردم در پاکستان در تلاش بودند برای بی اعتبار کردن رسانه ها به طور کامل به پایان پاسخگویی.

نشان می دهد بحث میزبان اجمل جامی به ذکر است که روزنامه نگاری نابود شده بود توسط افرادی که تا به حال صرف زمان در اتاق خبر و یا مشغول به کار در یک روزنامه شد اما مجریان برای حفاظت از منافع برخی از لابی.

جامی گفت: باعث تاسف است که پاکستان از اتاق های خبر بودند تحت کنترل توسط کسانی که هرگز در اتاق های خبر برای یادگیری پایه صفات رسانه ها و گردآوری,. جامی گفت: نسل جدیدی از رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها بودند که ایجاد شده و تشویق به بی اعتبار تاسیس و مسئول رسانه ای مردم است. او گفت: جعلی بود یک تهدید بزرگ را به رسانه های پاکستان.

لنگر سلمان حسن گفت که زبان حقیقت تبدیل شده بود بسیار دشوار است در پاکستان و هر کسی که صحبت می کرد در حقیقت مواجه تهدید و ارعاب. او توضیح داد که چگونه مشکل آن تبدیل شده بود به انجام این کار بدون ترس از اینکه مورد بدخواهی و حمله کردند.

مرگ اخیر روزنامه نگار Sajid Hussain که پیدا شد در یک رودخانه در کشور سوئد نیز مورد بحث توسط روزنامه نگاران حاضر در جلسه. این بحث مطرح شد که چگونه بسیاری از روزنامه نگاران بوده است هدف از حملات اما همچنان به ارائه هدف روزنامه نگاری بدون ترس و یا به نفع.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن