انگلستان PM جانسون و اسراییل در برابر طرح به ضمیمه بخش هایی از غرب بانک

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ در مرکز لندن در 24 ژوئن سال 2020 به حضور نخست وزیر سوالات (PMQs

توسط KETABKHOOOON در 11 تیر 1399
نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ در مرکز لندن در 24 ژوئن سال 2020 به حضور نخست وزیر سوالات (PMQs)در مجلس عوام. — AFP/فایل

اورشلیم: نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد اسرائیل دوشنبه در برابر پیش رفتن با برنامه ای به ضمیمه بخش هایی از کرانه تماس با آنها را غیر قانونی و در برابر دولت یهودی را به منافع خود.

"من یک مدافع پرشور اسرائیل," او نوشت: در مقاله منتشر شده به زبان عبری در صفحه اول اسرائیل بالا به فروش روزانه Yediot آهارونوت.

"پس از آن با غم و اندوه است که من به دنبال طرح را به ضمیمه سرزمین های فلسطینی," او اضافه شده است.

"من از ترس است که این طرح با شکست مواجه خواهد شد خود را با هدف تامین امنیت مرزهای اسرائیل خواهد بود و بر خلاف اسرائیل را به منافع بلند مدت."

اسرائیل در دولت ائتلافی به توافق رسیدند ژوئیه 1 به تاریخ که از آن می توانید شروع به اجرای جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه پیشنهاد که هموار راه را برای اعمالی از یهودی شهرک غرب بانک و به طور بالقوه دره اردن.

"الحاق خواهد نشان دهنده نقض قوانین بین المللی" جانسون نوشت و اضافه کرد که آن را نیز به خطر اندازد "پیشرفت که در اسرائیل ساخته شده است که در بهبود روابط با جهان عرب و جهان اسلام است.

"من هنوز هم معتقدم تنها راه برای رسیدن به درست و امنیت پایدار برای اسرائیل میهن برای مردم یهودی است که از طریق یک راه حل که اجازه می دهد تا عدالت و امنیت برای هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی" جانسون نوشت. "من حاضر به این باور است که این غیر ممکن است."

ماه گذشته در یک اتفاق نادر op-ed در اسرائیل یک روزنامه اماراتی سفیر به واشنگتن یوسف آل-Otaiba هشدار داد که الحاق بخش هایی از کرانه غربی خواهد jeopardise هر گرم شدن اعراب و اسرائیل روابط.

توصیف آن به عنوان "تصرف غیر قانونی زمین فلسطین", Otaiba گفت: "طرح الحاق و صحبت از normalisation یک تناقض".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب