'مصر نژادپرستانه' و 'bulls---': هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات به قانونگذاران محکوم ایده برقراری استیو کینگ پس از نژادپرستانه نظرات

جمهوری خواه در کنگره Steve King of Iowa.J. Scott Applewhite/AP Photoجمهوری خواه در کنگره Steve King of Iowa که

توسط KETABKHOOOON در 26 اردیبهشت 1399
جمهوری خواه در کنگره Steve King of Iowa.

J. Scott Applewhite/AP Photo

  • جمهوری خواه در کنگره Steve King of Iowa که اظهارات بحث برانگیز محروم او از کنگره تکالیف در سال گذشته ادعا کرد که او در نظر گرفته شده به آنها را دوباره.
  • "من کوین مک کارتی کلمه است که خواهد شد که زمان من برای exoneration" او گفت: در شهر سو ژورنال با اشاره به خانه رهبر اقلیت.
  • امکان محکوم شد توسط قانونگذاران مجلس از جمله جمهوری خواهان که در نشست این کمیته است که تصمیم می گیرد در مجلس را دادن.
  • "این bulls---. مورد بحث ما نیست این در فرمان" یکی unnamed نماینده مجلس گفت: به تپه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تشکر. Steve King of Iowa یک جمهوری خواه که محکوم شد توسط یک گروه دو حزبی از همکاران خود بحث برانگیز اظهارات گفت که او در نظر گرفته شده توسط مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی از کالیفرنیا به کمیته تکالیف ابقاء.

"در آوریل 20, کوین مک کارتی و من به توافق رسیدند که او را مدافع به کمیته راهبری برای قرار دادن همه کمیته ها همه از من ارشد" پادشاه گفت: در بحث انتخابات در روز دوشنبه با توجه به Sioux City, مجله که برای اولین بار گزارش خود را در نظر.

"من کوین مک کارتی کلمه است که خواهد شد که زمان من برای exoneration" او بنا به گزارش ها اضافه شده است.

امکان محکوم شد توسط قانونگذاران مجلس از جمله جمهوری خواهان که نشستن در کمیته راهبری که تصمیم می گیرد در مجلس' کمیته سرمایه گذاری.

"این bulls---. مورد بحث ما نیست این در فرمان" ناشناس کمیته راهبری مجلس گفت: در تپه.

"زمانی که من عضو کمیته راهبری, من نمی خواهد اجازه می دهد که نوع شخص یا آن نوع از ایدئولوژی به تاثیر این قانون تصویب شده توسط کنگره" حزب جمهوری خواه در کنگره استیو Stivers از اوهایو گفت: در این عنوان از یک Instagram تصویر که گفت: "ایستادگی در برابر نژادپرستی است."

"او نمی خواهد خدمت در هر کمیته" Stivers اضافه شده است. "استیو کینگ می کند بیشتر به صدمه زدن به جمهوری خواه و محافظه کار باعث می شود از کمک کند."

دموکراتیک Rep. جودی چو از کالیفرنیا گفت: در یک صدای جیر جیر که "هیچ چیز تغییر کرده است."

"استیو شاه یک مصر نژادپرستانه" چو توییتی. "ایران درست بود به سعی کنید به حذف او. به او قدرت بیشتر در حال حاضر فقط می گوید: آنها خیلی خوب با آن است."

منابع آشنا با این وضعیت مک کارتی گفت: تنها توافق برای پادشاه به اعتراف خود در مورد, برای ترمیم خود کمیته با توجه به سیاسی گزارش. اگر اجازه بازگشت اولین او خواهد بود, خدمت, خود, پیر کمیته خواهد بود ژانویه 2021.

پادشاه محروم شد از کمیته تکالیف در ژانویه 2019 پس از اظهارات خود که در آن او را مورد سوال چگونه "سفید supremacist" یا "سفید ناسیونالیست" زبان شد توهین آمیز در جامعه ما.

"سفید ملی, سفید supremacist تمدن غرب — چگونه است که زبان تبدیل شدن به تهاجمی" پادشاه گفت: "با توجه به گزارش نیویورک تایمز در ماه ژانویه است. "چرا من نشستن در کلاس های تدریس من در مورد محاسن ما تاریخ و تمدن ما?"

پادشاه بعد از آن رفت و برگشت خود را توضیح و توصیف خود را به عنوان یک ناسیونالیست و که او نمی پوشی "سفید ناسیونالیسم و سفید برتری."

"نیویورک تایمز نشان می دهد که من یک مدافع برای سفید ناسیونالیسم و سفید برتری" پادشاه گفت: "در این بیانیه است. "من می خواهم به یک چیز کاملا روشن; من رد آن برچسب و شر ایدئولوژی است که آنها را تعریف کنیم."

پادشاه دارای یک مستند تاریخچه ساخت اظهارات بحث برانگیز در مورد مسابقه. در سال 2013 او ادعا کرد در یک سخنرانی که برای هر valedictorian که مطرح شد در آمریکا پس از ورود به کشور به طور غیرقانونی "وجود دارد یکی دیگر از 100 وجود دارد که وزن 130 پوند و آنها رو گوساله اندازه cantaloupes چرا که آنها در حال تخلیه 75 پوند ماری جوانا در سراسر صحرا."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن