شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه خواستار همه گیر مربوط به توقف درگیری

آن است که شورای امنیت برای اولین بار بیانیه ای در این بیماری همه گیر و اولین عمل از شیوع آغاز شده است. — AFP

توسط KETABKHOOOON در 11 تیر 1399
آن است که شورای امنیت برای اولین بار بیانیه ای در این بیماری همه گیر و اولین عمل از شیوع آغاز شده است. — AFP/فایل

شورای امنیت سازمان ملل روز چهارشنبه به اتفاق آرا قطعنامه ای خواستار توقف درگیری ها برای تسهیل مبارزه با COVID-19 همه گیر پس از بیش از سه ماه از زحمت کش مذاکرات, دیپلمات گفت.

این قطعنامه پیش نویس توسط فرانسه و تونس خواستار "یک قطع فوری جنگ در همه شرایط" در شورای امنیت دستور کار است.

آن است که شورای امنیت برای اولین بار بیانیه ای در این بیماری همه گیر و اولین عمل از شیوع آغاز شده است.

تونس سفیر ایران در سازمان ملل متحد, Kais Kabtani مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک "دستاورد تاریخی" اما کارشناسان سوال که آیا این متن را از هر گونه تاثیر و می گویند فلج تضعیف شورا اعتبار.

بارها و بارها مسدود شده توسط چین و ایالات متحده که مخالف یک مرجع در متن به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این قطعنامه با هدف حمایت از درخواست در ماه مارس توسط دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای جهانی بس.

آن را "بر تمام احزاب به درگیری های مسلحانه به شرکت بلافاصله در دوام بس موقت حداقل به مدت 90 روز متوالی به منظور فعال کردن امن و بدون مانع و پایدار تحویل کمک های انسان دوستانه."

مبارزه با افراطی گروه های شورشی است که از مطالعه خارج شدند.

متن جدید باعث می شود هیچ اشاره ای به کسانی که از ما انتقاد خود را برای مدیریت بحران است. واشنگتن مخالف هر گونه ذکر است که در خرداد ماه.

بدن را فلج برای بیش از سه ماه است به طور گسترده ای مورد انتقاد خود از جمله برخی از اعضای که توصیف خود را "شرم آور" بیش از آن انفعال.

در طول مذاکرات ایالات متحده و چین دو تا از بزرگترین مالی همکاران به سازمان ملل متحد تا به حال هر دو را تهدید به وتو قطعنامه.

با توجه به دیپلمات, اندونزی یک غیر عضو دائم شورای امنیت کمک کارگزار یک سازش که دیدم یک مرجع به یک مجمع عمومی و تعهد به حمایت از سازمان بهداشت جهانی اضافه شده به مقدمه.

مبهم مرجع تلقی می شد رضایت بخش به چین که می خواست با تأکید بر اهمیت است که و ما که شکست دور از سازمان ملل متحد بدن بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه اشاره به این حادثه تلخ به استقبال این واقعیت است که آتش بس درخواست پشتیبانی توسط نزدیک به 180 کشور جهان و بیش از 20 گروه های مسلح اما او اذعان کرد که آن را به حال شده است به دنبال آن با بتن عمل است.

"بعید به نظر می رسد که آتش بس را در واقع تاثیر زیادی در بسیاری از مناطق جنگی گفت:" ریچارد Gowan از گروه بین المللی بحران فکر می کنم تانک.

"این شورا از دست رفته فرصت برای افزایش دبیرکل سازمان جهانی آتش بس در ماه آوریل و یا ممکن است هنگامی که یک قطعنامه می تواند ساخته شده اند یک تفاوت مهم است.

"این احساس می کند مانند یک دیرهنگام صورت-صرفه جویی در دستگاه های زیر ماه دشوار دیپلماسی," او اضافه شده است.

جلسه دوم در این بیماری همه گیر است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب