ما: 10 میلیون دلار برای هر یک از دستگیری 2 کلمبیا شورشی ستاد

بوگوتا, کلمبیا (AP) — ایالات متحده ارائه شده است پاداش تا 10 میلیون دلار برای هر یک از بازداشت دو برجسته کلمبی

توسط KETABKHOOOON در 30 خرداد 1399

بوگوتا, کلمبیا (AP) — ایالات متحده ارائه شده است پاداش تا 10 میلیون دلار برای هر یک از بازداشت دو برجسته کلمبیا با شورشیان بودند که چهره های کلیدی در این کشور صلح تاریخی روند اما پس از بازگشت به آغوش.

ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر و وزارت امور خارجه ایالات متحده ارائه شده این جایزه پنج شنبه برای کمک به در آوردن Luciano مارین نام مستعار Iván مارکز و Seuxis هرناندز نام مستعار جخوزس Santrich به عدالت است.

هر دو مردان داده شده بود کرسی در کلمبیا کنگره و فعال بودند طرفداران 2016 توافق پایان دادن به آمریکای لاتین طولانی ترین در حال اجرا درگیری فرار کرد اما در میان اتهامات که آنها تا به حال ادامه داد: قاچاق مواد مخدر است.

هرناندز بود که آمریکا در سال 2018 پس از دادستان در نیویورک دستور دستگیری او در مبارزه با مواد مخدر اتهامات, اتهامات او را تکذیب کرد. او ناپدید شد و حدود یک ماه پس از کلمبیا دادگاه عالی دستور داد او را آزاد در حالی که این اتهامات مورد بررسی قرار گرفت. مقامات ایالات متحده نیز بررسی مارین وقتی که او رفت از دست رفته.

مردان دوباره در ماه اوت سال 2019 زمانی که آنها منتشر شد و یک ویدیو نشان می دهد و آنها را در خود زیتون-لباس سبز در کنار یک کادر از مخالفان متهم کلمبیا دولت از عدم رعایت قرارداد صلح. کلمبیا مقامات ادعا جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو ارائه آنها را به پناهگاه.

وزارت دادگستری ایالات متحده به اتهام هرناندز و مارین در کنار ونزوئلا و یک دوجین دیگر مقامات ونزوئلا در ماه مارس با توطئه به صادرات کوکائین به ایالات متحده

"برای دهه فارک استفاده کرده است قاچاق مواد مخدر برای تامین مالی فعالیت های تروریستی و همکاری با فاسد ونزوئلا نخبگان به تهدید (این) ایالات متحده و متحدان ما," DEA اقدام مدیر تیموتی شیا گفت. "ما امیدواریم که این افزایش پاداش را تشویق کسانی که با اطلاعات ارزشمند برای تماس با DEA."

این تصمیم توسط مارین و هرناندز به بازگشت به آغوش معناداری به کلمبیا صلح توافق. هر دو سابق فرماندهان با نیروهای مسلح کلمبیا یا فارک کمک کرده بود مذاکره کرد. آنها دو گروه قابل رویت ترین رهبران ترویج این توافق پس از آن امضا شد.

در غیاب خود قيامهاي باقی مانده رهبری ادامه داد: فشار دادن به جلو با توافق را پیاده سازی. شورشیان سابق را به ایجاد یک حزب سیاسی و شروع زندگی جدید به عنوان شهروندان است. اما آنها نیز باقی می ماند در معرض خطر; سازمان ملل ثبت 77 قتل سابق مجاهدين در سال 2019.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de