سفیر ایالات متحده در سئول خلاص کردن بحث سبیل

سفیر هری هریس قبل از او برداشته و او را بسیار مورد بحث سبیل. عکس: AFPسئول: سفیر آمریکا در کره جنوبی هری هریس

توسط KETABKHOOOON در 6 مرداد 1399
سفیر هری هریس قبل از او برداشته و او را بسیار مورد بحث سبیل. عکس: AFP

سئول: سفیر آمریکا در کره جنوبی هری هریس, اصلاح کرده, خاموش, سلام, s, سبیل سنتی آرایشگاه ماه پس از ارضا روی صورت, مو شد هدف از انتقاد غیر معمول .

سئول و واشنگتن در حال امنیت متحدان آمریکا و ایستگاه های 28,500 نیروهای نظامی در کشور است.

اما رابطه شان تیره و تار شده است در سال های اخیر با تفاوت در رویکرد خود را به کره شمالی و بیش از هزینه های مسئولیت.

هریس دارای چندین بار شده است هدف از جنجال در جنوب و متهم high-handedness. حتی موهای صورت تبدیل به یک موضوع بحث است.

فرستاده او و ژاپنی با کره ای ها هنوز هم به تلخی رنجش از توکیو 1910-45 استعمار از شبه جزیره مفسران ادعا سبیل اشاره به اسلوب امپریالیستی فرمانداران کل از این دوره است.

در ژانویه هریس retorted که نظافت خود یک موضوع انتخاب شخصی که خود را منتقدان "گیلاس چیدن تاریخ".

اما بیش از آخر هفته او فیلمی را در رسانه های اجتماعی از او گرفتن سبیل تراشیده, کردن در یک کره ای سنتی سلمانی گفت: او تا به خنک نگه داشتن در سئول تابستان در حالی که با پوشیدن یک ماسک برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

"خوشحالم که من این را" فرستاده گفت: در یک صدای جیر جیر.

"برای من این بود که یا نگه داشتن stache و یا از دست دادن ماسک. تابستان در سئول است راه بیش از حد داغ و مرطوب برای هر دو. #COVID دستورالعمل ماده & من یک مرد نقاب دار!"

سئول و توکیو هستند هر دو اصلی ایالات متحده و متحدان دموکراسی و اقتصاد بازار در مواجهه با یک از خود راضی چین و هسته ای کره شمالی اما در حال قفل شده است و در تلخ اختلافات بر سر مسائل تاریخی است.

در اوایل این سال هریس گفت: "من درک تاریخی دشمنی وجود دارد که بین هر دو کشور اما من نه ژاپنی سفیر آمریکا در کره شمالی من سفیر آمریکا در کره جنوبی.

"و به دست گرفتن تاریخچه و قرار دادن آن بر روی من تنها به دلیل یک تصادف از تولد من فکر می کنم یک اشتباه است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب