ما دستگیری پاکستان متولد فهد شاه برای میلیون دلاری تقلب

پاکستان متولد آمریکایی فهد H. شاه, با توجه به اتهام ورق با استفاده از وجوه به دست آمده از طریق وام "برای هزی

توسط KETABKHOOOON در 5 تیر 1399
پاکستان متولد آمریکایی فهد H. شاه, با توجه به اتهام ورق با استفاده از وجوه به دست آمده از طریق وام "برای هزینه های شخصی از جمله خرید خودرو لوکس, خانه, پرداخت وام مسکن و دیگر موارد" — خودرو در سوال گفته بودن $60,000 تسلا ماشین. فایل عکس.

کراچی/دالاس: پاکستان متولد آمریکایی فهد H. شاه بازداشت شده است در تگزاس توسط دفتر تحقیقات فدرال (اف بی آی) برای یک میلیون دلار تقلب و فریب مقامات ایالات متحده تایید چهارشنبه.

شاه تولید شد صبح روز سه شنبه در دادگاه از شرق تگزاس شرقی منطقه دادرس قاضی Christine A. نواک. او را تحسین کرد از حیدرآباد پاکستان و انجام شده است کار دکوراسیون برای رویدادهای مختلف از جمله کنسرت های موسیقی در ایالات متحده آمریکا.

تحت نام عروسی خود را برنامه ریزی شرکت WBF مراسم عروسی توسط فرح, Inc.' راه اندازی در سال 2011 او فرستاده شده نادرست برنامه های کاربردی وام و اسناد جعلی به تهیه بیش از 3 میلیون دلار است که او پس از آن برای استفاده شخصی هزینه های خرید و پرداخت وام مسکن.

مقدار به دست آمده را در زیر با ما مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) چک Protection Program (PPP) با توجه به بیانیه ای از کیفرخواست. بودجه تصویب شد, به عنوان در هر Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون یک قانون تحت PPP که آمد به اثر در مارس سال 2020 است.

جالب توجه است در سال 2018 به WBF مراسم عروسی توسط فرح, Inc. تا به حال "ضبط وجود آن با توجه به شکست در پرونده دولت حق رای دادن اظهارنامه مالیاتی و/یا دولت به پرداخت حق رای دادن مالیات", این بیانیه اضافه شده است.

شاه با توجه به اتهام ورق با استفاده از وجوه "برای هزینه های شخصی از جمله خرید یک خودرو لوکس, خانه, پرداخت وام مسکن و موارد دیگر". خودرو در سوال گفته یک $60,000 تسلا ماشین.

در یک تماس ضبط شده پاکستان نیز به دروغ "یک نماینده دولت که مطرح شده به عنوان یک نماینده از شرکت 1".

اتهام ورق اشاره کرد که "طرح در نظر گرفته شده باعث ضرر و زیان از حداقل $3.3 میلیون بر اساس دو PPP برنامه های کاربردی وام ارائه شده به وام دهندگان".

در برنامه های خود را به دو بانک او فرستاده شده "نادرست و گمراه کننده" اطلاعات به دنبال $1,753,875 و $1,592,657 بود و به دنبال یکی دیگر از $1,592,657 از یک شرکت خرید و فروش در پردازش پرداخت کارت اعتباری و وام های کسب و کار.

وی شرکت خود را به عنوان شاغل حداقل 92 و در حداکثر 126 کارکنان در برنامه های کاربردی. او همچنین به ذکر است که او تا به حال پرداخت "بین $1,707,250 و $2,481,100" و "بین $1,707,250 و $2,217,000" در wagers, راهنمایی و جبران خسارت های دیگر در این برنامه به دو بانک.

شاه بیشتر نوشت: در برنامه های کاربردی که به طور متوسط حقوق و دستمزد ماهانه خود شرکت بود $637,063 — که در واقع وجود دارد هیچ کارمند کار برای او.

علاوه بر این او فرستاده شده جعل کارفرما فصلی اظهارنامه مالیاتی فدرال (IRS فرم 941s) برای انواع چهارم 2019 و برای اولین بار یکی از 2020.

آزادی مطبوعات صادر شده توسط وزارت امور خارجه آمریکا تایید کرد که شاه در ابتدا داده شده $1,592,657 تحت PPP برنامه.

اگر محکوم فدرال مقامات فهد شاه صورت می تواند تا 30 سال را در زندان و جریمه نقدی تا مبلغ 1 میلیون دلار و مدت تحت نظارت انتشار تا پنج سال برای چهار نفر از هشت فقره هر یک از.

او همچنین می تواند به 10 سال زندان خوب تا 250.000 دلار و یک دوره نظارت آزادی تا سه سال اگر محکوم برای چهار دیگر به حساب میآید.

شاه بازگشت نیست یک تماس توسط Geo اخبار یک نظر. اما در جامعه ابراز تاسف کرد خبری از دستگیری او.

در بیانیه ای آمریکا از منطقه شرق تگزاس Stephen J. Cox گفت: شاه بود سوم شخص به رزرو و تحت تعقیب متقلبانه برای به دست آوردن یک وام تحت برنامه است.

در همین حال وزارت دادگستری (DOJ) راه اندازی کرده است یک سرکوب کسب و کار است که به اتهام سوء استفاده از این برنامه و ارائه اسناد و مدارک جعلی به بانک ها برای به دست آوردن بودجه از سوی دولت از طریق تقلب.

لازم به ذکر است که دولت آمریکا تا به حال اختصاص 700 میلیارد دلار به SBA را PPP برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در سراسر کشور است. پول کنار گذاشته شد دو ماه پیش اما تعدادی از تقلب باید از ظاهر.

مقامات آمریکایی تاکید کرد که اگر کسی تا به حال هر گونه اطلاعات در مورد مشابه تقلب آنها باید با آنها تماس بگیرید و با ارائه جزئیات بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب