ما مقصر حمله وحشیانه در افغانستان زنان و زایمان بیمارستان است

نوزادان دروغ در تخت خود را در آتاتورک کودکان بیمارستان یک روز پس از آنها نجات داده شدند از یک حمله مرگبار در ی

توسط KETABKHOOOON در 28 اردیبهشت 1399
نوزادان دروغ در تخت خود را در آتاتورک کودکان بیمارستان یک روز پس از آنها نجات داده شدند از یک حمله مرگبار در یکی دیگر از بیمارستان های زنان و زایمان در کابل, افغانستان, جمعه, مارس 13 سال 2020 است. داعش با هجوم به Barchi ملی بیمارستان های زنان و زایمان در غرب کابل در سه شنبه, تنظیم کردن ساعت-طولانی ضربات با پلیس و کشته شدن دهها نفر از جمله دو نوزادان و مادران آنها و نامشخص تعداد پرستاران مقامات افغان گفت. (AP Photo/Rahmat Gul)

کابل, افغانستان (AP) — یک مقام آمریکایی روز جمعه گفت او متقاعد شده است که "دولت اسلامی" وابسته در افغانستان انجام شده این هفته وحشتناک حمله به یک بیمارستان زایمان در اکثریت شیعه محله در کابل به قتل 24 نفر از جمله نوزادان و مادران است.

فرستاده صلح زلمای خلیل زاد گفت: دولت آمریکا معتقد است که او روز سه شنبه در حمله به بیمارستان و یک حمله در اوایل همان روز در این کشور شرق است که هدف تشییع جنازه یک طرفدار دولت warlord کشته شدن 34 نفر است.

گروه دولت اسلامی "نشان داده است یک الگوی مطلوب برای این نوع از حملات شنیع علیه غیرنظامیان است و یک تهدید برای مردم افغانستان و جهان," خلیل زاد است. او نداد بیشتر است.

است نه مسئولیت کابل حمله که پزشکان بدون مرز — پاریس-بر اساس خیریه است که در عمل این بیمارستان به نام "خالص جهنم است." این سازمان که می رود زیر آن فرانسه مخفف MSF گفت: افراد مسلح به رهبری مستقیما به بخش زنان و زایمان نادیده گرفتن واحد های نزدیک به ورودی مجتمع های پزشکی, جستجو کردن نوزادان و مادران است.

"آنها رفت و از طریق اتاق ... تیراندازی زنان در تخت خود را. آن را روشمند. دیوار با اسپری گلوله و خون بر کف در اتاق وسایل نقلیه سوخته و ویندوز شات از طریق" گفت: Frederic Bonnot رئیس MSF برنامه های در افغانستان است. "آنها را به کشتن مادران است."

یکی از مهاجمان بود فقط 16 سال گفت: Abdul حبیب فیضی رئیس بیمارستان' گروه پرستاری. او گفت: آن را به نظر می رسید و قاتلان می دانستم که این طرح از بیمارستان در حال حرکت طبقه به زمین پرتاب تا هشت نارنجک به عنوان آنها رفت طوفان به اتاق که در آن زنان بودند شیردهی نوزادان خود را و آنها گانینگ.

این است که سهامداران در افغانستان است که در ولایت هلمند و بیشتر اهداف این کشور به اقلیت شیعیان. در سال 2018 است که به کشته شدن ده ها تن از دانش آموزان جوان در نظر گرفتن امتحانات ورودی دانشگاه در همان دشت-e-Barchi محله از کابل.

این شبه نظامیان نیز صادر شده گذشته هشدار به شیعیان را تهدید به کشتن آنها را در مساجد و مدارس و خانه ها.

این است که مسئولیت حمله به مراسم تشییع جنازه در ولایت ننگرهار در حالی که طالبان را رد دخالت در هر دو حمله خواستار قتل عام در بیمارستان زایمان یک "ننگین و ضد انسانی و سازمان ملل متحد-اسلامی عمل می کنند."

طالبان در بیانیه ای در روز جمعه ناودان رئیس جمهور اشرف غنی برای سرزنش طالبان به افغانستان حمله کرد و او را از تلاش برای عقب نشینی آمریکا-طالبان مذاکرات صلح با هدف پایان دادن به نزدیک به 20 سال از جنگ.

خلیل زاد معمار معامله امضا Feb. 29 هشدار داد در یک سری از توییت اوایل جمعه که مخالف صلح میان طالبان و افغانستان رهبری در کابل و "به دنبال تشویق جنگ های فرقه ای در عراق و سوریه است."

ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق امضا شده در فوریه. 29 فراهم می کند برای خروج امریکا و ناتو از افغانستان شده است و تبلیغ به عنوان کشور بهترین فرصت در صلح و آرامش در چهار دهه جنگ.

اما امان بحران سیاسی در افغانستان به گل نشسته شروع, دوم, بحرانی مرحله از معامله است که افغان ها در هر دو طرف از جنگ به مذاکره یک چارچوب برای یک پست-جنگ افغانستان.

هر دو غنی و رقیب خود را در سپتامبر گذشته ریاست جمهوری, نظر سنجی, عبدالله عبدالله خود را اعلام کرده اند برنده شده اند سوگند به عنوان رئیس جمهور. آنها شده اند قادر به آمده تا با یک قدرت هسته ای حتی به واشنگتن گفته است آن را کاهش می دهد $1 میلیارد دلار در سال کمک اگر آنها نمی, پایان خود squabbling.

واشنگتن را به تلاش برای به دست آوردن طالبان به کاهش خشونت نیز ناموفق هر چند شورشیان به طور عمده با هدف نظامی افغانستان و امریکا و ناتو.

خروج امریکا و ناتو آغاز شده است که پس از فوریه معامله امضا شد که برای ادامه تا زمانی که همه نیروهای رفته تا پایان سال آینده — اگر طالبان حفظ وعده خود را برای مبارزه با گروه های شبه نظامی که مهمترین آنها است.

در ضمن MSF است به حالت تعلیق عملیات خود را در داشت-e-Barchi, موسسه خیریه آسوشیتدپرس گفت.

"این لازم است اما تصمیم گیری دشوار دانستن است که زنان و کودکان در کابل در حال حاضر محروم از اساسی مراقبت های بهداشتی و خدمات آنها نیاز دارید در یک زمینه که در آن دسترسی به مراقبت ضروری است که در حال حاضر محدود" گفت: فیلیپ Ribeiro MSF کشور نماینده گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی با AP.

این گروه گفت که آن را بررسی عملیات خود را پس از بررسی به این حمله است.

_______

Brodie از اسلام آباد گزارش دادtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب