ما اتهامات چینی Covid-19 پژوهش 'cyber-جاسوسان'

سهام تصویر از یک هکرآمریکا وزارت دادگستری متهم کرده است چین از حمایت از هکرها که با هدف قرار دادن labs توسعه C

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
Stock image of a hacker
سهام تصویر از یک هکر

آمریکا وزارت دادگستری متهم کرده است چین از حمایت از هکرها که با هدف قرار دادن labs توسعه Covid-19 واکسن.

مقامات متهم شده دو مرد چینی که به اتهام جاسوسی در شرکت های ایالات متحده انجام coronavirus تحقیق کردم و کمک به دولت از عوامل دیگر دزدی.

کیفرخواست می آید در میان ما سرکوب چینی جاسوسی سایبر.

انگلستان, آمریکا و کانادا در هفته گذشته متهم کرد روسیه به دنبال به سرقت تحقیقات مربوط به Covid-19.

اتهامات علیه سابق الکتریکی دانشجویان مهندسی Li شائویو و دونگ Jiazhi روز سه شنبه منتشر شد شامل اتهام تجارت راز سرقت و تقلب سیم توطئه است.

  • آمریکا و چین سرایت: نبرد در پشت صحنه

  • جاسوس روسیه با هدف coronavirus واکسن'

آیا این اتهامات چیست ؟

دادستان گفت: دو مرد جاسوسی در ماساچوست بیوتکنولوژی شرکت در ماه ژانویه بود که شناخته شده است به تحقیق در مورد درمان های ممکن برای Covid-19. آنها همچنین هک مریلند شرکت کمتر از یک هفته پس از آن گفت که تحقیق Covid-19.

مقامات به نام مردان خصوصی هکرها که گاهی اوقات دریافت پشتیبانی از چینی هوش عوامل از جمله یک افسر از چینی ها و وزارت امنیت (MSS).

Li Xiaoyu (left) and Dong Jiazhi
Li شائویو (سمت چپ) و دونگ Jiazhi

آنها قبلا به سرقت برده "صدها میلیون دلار ارزش تجاری و مالکیت معنوی و با ارزش دیگر اطلاعات کسب و کار" ابتدا در سال 2009 دادستان ادعا.

کیفرخواست unsealed در واشنگتن گفت: این دو نفر - که اقامت در چین - به تازگی "تحقیق آسیب پذیری در شبکه های بیوتکنولوژی و شرکت های دیگر برای عموم شناخته شده برای کار بر روی Covid-19 واکسن درمان و آزمایش فن آوری".

کشورهایی که شرکت های مورد هدف قرار گرفتند عبارتند از: استرالیا, بلژیک, آلمان, ژاپن, کشور لیتوانی, هلند, اسپانیا, سوئد و انگلستان است.

با توجه به کیفرخواست هکرها قادر به نفوذ به یک هوش مصنوعی شرکت اسپانیایی دفاع پیمانکار و استرالیا خورشیدی انرژی شرکت.

به همین دلیل است که چین را متهم به حمایت از آنها ؟

دادستان گفت: مردان در برابر عمل خود و منافع خود - از جمله یک مناسبت زمانی که آنها خواستار باج از یک شرکت در بورس برای انتشار آن اطلاعات خصوصی - اما در زمان های دیگر "شد سرقت اطلاعات از منافع آشکار" به دولت چین.

با توجه به کیفرخواست هکرها "مشغول به کار شد و با کمک و عمل با رضایت از" MSS.

FBI مدیر: چین 'بزرگترین تهدید" برای ما

آنها گفته سرقت اطلاعات نظامی و ارائه شده دولت چین با عبور از یک دموکراسی فعال در هنگ کنگ و سابق میدان تیان آن من می گوید.

"چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه امن برای cybercriminals به در ارز برای آن دسته از مجرمان که "در تماس" برای کار به نفع دولت در اینجا به اشتراک حزب کمونیست چین را گرسنگی سیری ناپذیر برای آمریکا و دیگر غیر-شرکت های چینی' سخت به دست آورده مالکیت معنوی از جمله Covid-19 تحقیقات" جان Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی گفت: در روز سه شنبه.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying رد این ایده است که این کشور به راه انداختن حملات سایبری به سرقت ما Covid-19 پژوهش به عنوان "پوچ".

در اوایل این ماه FBI مدیر کریستوفر Wray متهم چین از یک "کل از دولت و تلاش برای تبدیل شدن به تنها ابرقدرت جهان است توسط هر معنی لازم است".

"ما در حال حاضر رسیده نقطه که اف بی آی در حال حاضر باز کردن یک چین جدید-مرتبط با ضد جاسوسی مورد در هر 10 دقیقه" آقای Wray گفت. "از نزدیک به 5000 فعال ضد جاسوسی موارد در حال حاضر در راه در سراسر کشور تقریبا نیمی از آنها مربوط به چین است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن