ما مواجه شدید رکود اقتصادی به عنوان همه گیر همچنان به ویران

عکس: AFPاقتصاد آمریکا مواجه شدید مرکز شهر اما نمی خواهد رنج می برند یکی دیگر از رکود بزرگ آمریکا فدرال رزرو

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399
عکس: AFP

اقتصاد آمریکا مواجه شدید مرکز شهر اما نمی خواهد رنج می برند یکی دیگر از رکود بزرگ آمریکا فدرال رزرو رئیس جروم پاول گفت:

ایتالیا ثبت کمترین مرگ و میر ناشی از کروناویروس, 145, در, یک روز پس از آن دو ماه مستند آغاز شد در حالی که اسپانیا تا به حال 87 ویروس جدید مربوط به مرگ و میر-اولین بار این تعداد کاهش یافته و به زیر 100 در دو ماه.

رستوران ها و کافه ها را در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی از دوشنبه در ایتالیا و اسپانیا نیز بیشتر استراحت خود را مستند اقدامات جز در مادرید و بارسلونا.

بریتانیا نیز ثبت نام آن کمترین افزایش روزانه از اواخر ماه مارس با 170 مرگ و میر. اما این تعداد را شامل نمی شود ایرلند شمالی به دلیل یک مشکل فنی-و این ارقام پایین تر در تعطیلات آخر هفته به علت وقفه در گزارش.

با یک ویروس در سراسر جهان مرگ و میر بالا 315,000 و اقتصاد جهانی وضعیتی وخیم از گسترده آسیب های ناشی از اقامت در خانه سفارشات متعدد در کشورهای اروپایی در حال بلند کردن محدودیت برای ارائه مهلت بسیار مورد نیاز خود را برای محاصره و بی تاب جمعیت

آخر هفته و اوقات فراغت-متقاضیان می برد بازگشایی سواحل در فرانسه و یونان و ایتالیا و بریتانیا basked آفتابی در پارک.

در ایالات متحده بیش از حد با بیش از 30 میلیون شغل نابود متحده آغاز کرده اند بازگشایی حتی اگر دستورالعمل های فدرال برای دو هفته کاهش در موارد نه همیشه ملاقات کرد.

اقتصاد ایالات متحده می تواند "به راحتی" سقوط 20 تا 30 درصد در این سه ماهه و بیکاری می تواند اوج در 20 تا 25 درصد اما "این باید یک مقدار کوتاه تر رکود از شما را مرتبط با 1930s" پاول رئیس فدرال رزرو گفت: در CBS "60 دقیقه."

ظاهر نرمال

روز یکشنبه در ایالات متحده نیز ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر در یک هفته در 820 اما این کشور با جهان بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر نزدیک 90,000 مرده است.

در جای دیگر این ویروس -- که شده است آلوده به 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان -- هنوز هم صعودی.

برزیل تعداد مرگ و میر افزایش یافت گذشته 16,000 با بیش از 240,000 عفونت های ساخت این کشور با چهارم-بیشترین تعداد موارد است.

در طرف دیگر اقیانوس اطلس در آفریقای جنوبی, گزارش 1,160 عفونت های جدید, بالاترین روزانه تعداد از مارس که در کشور ثبت اولین مورد است.

ظاهر نرمال بازگشت به ورزش جهان را در تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده و اروپا و آسیا است.

نسکار موتور مسابقه قبل از خالی می ایستد در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی بود که این مسابقه زنده پس از 8 مارس.

در کره جنوبی برای اولین بار در جهان بزرگ-کیف پول پست-coronavirus مسابقات گلف -- کره ای LPGA قهرمانی -- پیچیده یکشنبه.

آلمان بوندسلیگا در آخر هفته شد و اولین لیگ فوتبال به بازگشت پس از مستند آوردن امداد نه تنها به فوتبال اروپا طرفداران اما به یک ورزش گرسنگی در جهان. مدافع عنوان قهرمانی بایرن مونیخ را شکست داد یونیون برلین 2-0 داخل خالی ورزشگاه در پایتخت در روز یکشنبه.

آمریکای لاتین, موارد, موج

با وجود این خوش بینی در برخی از کشورهای اروپایی در حال افزایش عفونت و مرگ و میر تعداد در دیگر نقاط جهان ارائه می گریم یادآوری تهدید COVID-19 شمار است.

تعداد موارد در آمریکای لاتین گذشت یک و نیم میلیون به عنوان شیلی قفل شده است و پایتخت آن سانتیاگو پس از یک افزایش شدید در عفونت.

با وجود برزیل صعودی اعداد رئیس Jair Bolsonaro مشتاق است برای پایان دادن به مستندات که او ادعا را بی ارزش آسیب دیده و اقتصاد است.

او گفت: اعتراض در برازیلیا روز یکشنبه اجتماعی فاصله و سلامت دیگر محدودیت های بیش از حد بود.

در کنار چند تن از وزرای خود او استقبال صدها نفر از هواداران که شلوغ کاخ ریاست جمهوری با برزیل پرچم bugles و بلندگو.

آنها نیز برگزار می شود نشانه خواستار استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان جدید coronavirus حتی اگر چند به نظر می رسد مطالعات را فرو برد و امیدوارم که این دارو می تواند کمک کند.

دولت کوچک السالوادور در آمریکای مرکزی تمدید برای یک ماه دیگر خود را مستند با هدف مقابله با COVID-19.

هند در گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در عفونت باعث گسترش در سراسر کشور مستند برای آن 1.3 میلیارد نفر تا پایان ماه مه.

روسیه که دوم در جهان بیشترین تعداد عفونت یکشنبه ادعا کرد که steadying مورد نرخ حاکی از رشد این ویروس شده بود متوقف و پس از گزارش خود مرگبارترین روز در عین حال در روز شنبه.

در الجزایر به COVID-19 مرگ هشت ماه حامله, دکتر, موجب داد و بیداد پس از درخواست او برای اوایل مرخصی زایمان رد شد.

ماداگاسکار و نپال گزارش اول خود را coronavirus مرتبط, مرگ و میر, در حالی که قطر آغاز شد اجرای سخت ترین تعمیرات جهان مجازات تا سه سال زندان برای عدم پوشیدن ماسک ، خلیج فارس امارات دارای یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت.

تست شده بر روی برنامه های زنده تلویزیونی

با تهدید موج دوم عفونت مقامات در بسیاری از کشورها خواسته اند مردم به ازدحام فضاهای عمومی به عنوان آنها در دسترس ساخته شده دوباره.

در چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته است اما تا حد زیادی آورده شده است تحت کنترل دولت ارشد پزشکی مشاور هشدار داد چنین موج دوم به دلیل کمبود گسترده ایمنی.

اما با افرادی رو به رشد خسته از حبس و درد و رنج بسیار زیاد اقتصادی, درد, دولت در صورت افزایش فشار به سهولت مستندات. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به اقتصاد کشور دوباره رفتن.

یک تهمت مشاور اقتصادی پیتر ناوارو در زمان کش رفتن یکشنبه در آستین محترم مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و گفت که در ابتدا ارائه ناقص آزمون برای COVID-19 آژانس فدرال "اجازه دهید این کشور پایین است."

نیویورک طولانی یک ویروس کانون دیده است بهبود مداوم و فرماندار اندرو کومو در روز یکشنبه صورت گرفت یک ویروس تست زنده تلویزیونی در تلاش برای تشویق گسترده تر تست و هموار کردن راه برای امن تر بازگشایی پرجمعیت دولت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن