ما مبارزان را با عجله به رهگیری 8 جنگنده های روسیه در نزدیک آلاسکا در هفته گذشته

US Air Force F-22 جاسوسان روسی Tu-95 بمب افکنNORAD عکسما هواپیماهای جنگنده شده اند به نام به رهگیری هشت روسی ب

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
US Air Force F-22 جاسوسان روسی Tu-95 بمب افکن

NORAD عکس

  • ما هواپیماهای جنگنده شده اند به نام به رهگیری هشت روسی بمب افکن هواپیما در هفته گذشته با توجه به اطلاعات از آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای.
  • در مجموع چهار ره گیری صورت گرفته است با دو اتفاق می افتد در روز شنبه و دو اتفاق می افتد سهشنبه شب. در یک نمونه روسی هواپیما آمد و در عرض فقط 20 مایل دریایی از سواحل آمریکا.
  • استقرار گفت که هواپیمای روسی نفوذ آن دفاع هوایی شناسایی مناطق هشت بار در این سال نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در هوایی روسیه فعالیت در نزدیکی شمال امریکا است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

US Air Force F-22 Raptors را ره هشت جنگنده های روسیه در نزدیک آلاسکا در هفته گذشته به روسیه گام تا آن درجه گشت زنی در نزدیکی ما.

آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای (استقرار) گزارش یکشنبه صبح که F-22s پشتیبانی شده توسط KC-135 هوایی سوخت گیری تانکر و E-3 هشدار دهنده زود هنگام, هواپیما, ره دو بمب افکن سازند در آلاسکا دفاع هوایی شناسایی منطقه (ADIZ) شنبه شب.

اولین هواپیمای روسی شکل گیری شامل دو Tu-95 بمب افکن دو Su-35 مبارزان و A-50 هوابرد هشدار دهنده و کنترل هواپیما و دوم ساخته شد تا دو فروند Tu-95 بمب افکن و یک A-50 است. هواپیما آمد و عرض 32 مایل دریایی از خط ساحلی آلاسکا اما هرگز وارد حریم هوایی ما.

وزارت دفاع روسیه منتشر کرده است تصویری از رهگیری.

و در روز چهارشنبه 10 ژوئن دو بمب افکن سازند متشکل از همان نوع از هواپیماها در همان گروه پرواز دوربرد هوا گشت زنی در نزدیکی ما مجبور به استقرار پاسخ دهند.

یکی از تشکل آمد عرض 20 مایل دریایی از سواحل آمریکا, اما نه هواپیما گروه ما هرگز وارد حریم هوایی مستقل است که گسترش 12 مایل دریایی از سواحل آمریکا. این ADIZ گسترش 200 مایل دریایی از خط ساحلی.

"برای هشتمین بار در این سال روسیه هواپیماهای نظامی ما نفوذ کرده اند کانادا یا آلاسکا دفاع هوایی شناسایی مناطق" استقرار فرمانده ژنرال ترنس o'shaughnessy, در بیانیه ای گفت: روز شنبه و اضافه میکند: "و هر زمان استقرار نیروهای آماده برای دیدار با این چالش است."

سخنان خود به نظر می رسد نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در روسیه و برد بلند گشت پرواز در نزدیکی ما. در بیانیه سال گذشته استقرار گفت که این ره به طور متوسط شش تا هفت روسی پرواز ورود به استقرار ADIZ پس از روسیه دوباره این گشت در سال 2007.

این هواپیمای روسی که وارد ADIZs همیشه بمب افکن هواپیما. برای مثال در اوایل سال جاری استقرار مبارزان ره یک زن و شوهر روسی توپولف Tu-142MZ دریایی شناسایی و جنگ ضد زیردریایی هواپیما که مشکوک به surveilling یخ ورزش (ICEX) 2020.

در آوریل o'shaughnessy خبرنگاران در پنتاگون که هوایی روسیه فعالیت در نزدیکی شمال امریکا به عنوان یک "تلاش مستمر" به "کاوشگر و بررسی کنید و ببینید ما پاسخ." او گفت که استقرار است "postured برای حفظ این توانایی به پاسخ در یک لحظه متوجه."

"ما انتظار داریم برای دیدن ادامه فعالیت وجود دارد," او گفت:. "به همین دلیل ما در حال postured راه هستیم و به همین دلیل است که ما همواره آماده پاسخ است."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de