ما افسران پلیس به حالت تعلیق برای تنه زدن بیرحمانه سالمندان معترض

این ویدئو نشان داد که مرد مسن ضربه سر خود را سخت در پیاده رو و تبدیل به حرکت زیر که یک دنباله از خون دیده می

توسط KETABKHOOOON در 16 خرداد 1399
این ویدئو نشان داد که مرد مسن ضربه سر خود را سخت در پیاده رو و تبدیل به حرکت زیر که یک دنباله از خون دیده می شود می تواند در زیر گردن خود را. توییتر/WBFO (@WBFO)/تصویر از طریق اخبار

در عین حال یک مورد دیگر از خشونت پلیس یک اخلال تصویری به اشتراک گذاشته شده است هزاران بار در رسانه های اجتماعی نشان 75 ساله معترض خونریزی از سر خود را بعد از اینکه با خشونت راندند به زمین توسط دو پلیس آمریکا افسران که در سمت چپ او وجود دارد و همچنان به جلو حرکت می کند.

ما خروجی رسانه های سلامتکه خبرنگار دیوید Begnaud مشترک این ویدئو اعلام کرده است که هر دو بوفالو افسران پلیس تا به حال "معلق شده است بدون پرداخت".

این ویدئو در اصل فیلم برداری توسط یک روزنامه نگار از رادیو های محلی ارائه دهنده WBFO-88.7 FM و نشان داد که مرد مسن ضربه سر خود را سخت در پیاده رو و تبدیل به حرکت زیر که یک دنباله از خون دیده می شود می تواند در زیر گردن خود را.

'افتاد و سقوط کرد'

محتوای هشدار: این ویدئو زیر دارای گرافیک زبان را نشان می دهد و خون

این حادثه رخ داده بود اواخر روز پنجشنبه هنگامی که یک سیاه زندگی موضوع اعتراض در نیویورک نیاگارا مربع رو به اتمامه به عنوان افسران پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون شروع به گوش دادن به مردم قبل از شروع حکومت نظامی.

بوفالو پلیس تا به حال در عرضه اولیه بیانیه ای گفت: "یک نفر مجروح شد که او افتاد و سقوط کرد" اما توضیح بیشتر با توجه به چند ما رسانه ها.

'پارگی و ممکن است ضربه مغزی'

رادیو فردابا استناد به آن وابسته WIVBاضافه شده است که مرد مسن منتقل شد به بیمارستان منتقل و ممکن است "دچار پارگی و ضربه مغزی ممکن است".

در واکنش به این حادثه بوفالو شهردار بایرون قهوه ای اول نامیده اعتراض به "غیر قانونی" و گفت که او "عمیقا ناراحت ویدیو".

"قربانی است که در ثبات اما بیماری جدی" در در Erie County مرکز پزشکی بیمارستان قهوه ای اضافه شده است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو " در توییتر از این حادثه بود "کاملا غیر قابل توجیه و کاملا ننگین".

'گاه به گاه ظلم و ستم'

این نشریه به نقل از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی (TECHFREEDOM) عنوان کرد و گفت که زمانی که افسران پلیس می تواند "پنهان در پشت این دروغ که آنها را حفاظت و خدمت" را گذرانده بودند.

"گاه به گاه ظلم و ستم نشان داده شده توسط بوفالو, افسران پلیس, امشب روده غم انگیز و غیر قابل قبول" TECHFREEDOM بوفالو فصل مدیر جان Curr گفت.

بعد ما وکیل برای غرب در منطقه نیویورک جیمز کندی با توجه به شبکه خبری ABCگفت: "به نمایندگی از کل اجرای قانون جامعه من را صمیمانه ما بهترین آرزوها را مجروح نجیب زاده به عنوان ما امیدواریم و دعا برای سریع و بهبودی کامل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب