ما Postmaster کلی می گوید پستی کارگران به ترک پست پشت اگر آن را کند می کند کردن مسیر خود را

یک USPS کارمند در سانتا مونیکا کالیفرنیا در طول coronavirus بیماری همه گیر.ماریو تاما/گتی ایماژما خدمات پستی ج

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
یک USPS کارمند در سانتا مونیکا کالیفرنیا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ماریو تاما/گتی ایماژ

  • ما خدمات پستی جدید Postmaster عمومی تاسیس شده جدید صرفه جویی در هزینه سیاست های است که می تواند کاهش سرعت سرویس ایمیل.
  • ایمیل حامل ها گفته بودن به ترک پست پشت در مراکز توزیع به جای گرفتن اواخر سفر در نظر گرفتن سفرهای اضافی و یا ورود به سیستم اضافه کاری, با توجه به یادداشت اول گزارش واشنگتن پست و پس از آن بررسی توسط خودی کسب و کار.
  • خدمات پستی در مالی زمین لرزان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با کسب و کار خودی که قبلا گزارش آن ممکن است اجرا از پول نقد تا پایان ماه سپتامبر.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آن را به عنوان تلاش برای شناور ماندن در طول coronavirus همه گیر خدمات پستی ایالات متحده اجرا کرده است "دشوار" کاهش هزینه های که ممکن است آهسته پست تحویل واشنگتن پست برای اولین بار گزارش شده است.

تغییرات ایجاد شده توسط USPS جدید Postmaster عمومی, Louis Dejoy شد, منتشر دوشنبه در یادداشت شد که بازدید از این پست تایید توسط آمریکا پستی اتحادیه کارگران و تایید پست توسط سه نفر با آگاهی از اسناد و مدارک صحبت کرد که در زیر به شرط ناشناس ماندن. کسب و کار خودی نیز به دست آمده و بررسی یادداشت ها.

در اسناد Dejoy دستور کارگران برای جلوگیری از ورود به سیستم اضافه کاری و به ترک پست الکترونیکی در مراکز توزیع و اگر آن را به تاخیر می اندازد مسیر خود را.

"اگر گیاهان اجرا اواخر آنها را حفظ خواهد کرد در این پست برای روز بعد" می خواند یکی از اسناد و مدارک. "اگر شما دریافت ایمیل های اواخر و خود را حامل ها از بین رفته اند و شما می توانید ایمیل را بدون OT آن باقی خواهد ماند برای بعد."

این دستور جدید می رود در برابر پستی آموزش کارگران به طور سنتی دریافت که می گوید آنها باید به جلوگیری از خروج حروف پشت و باید مطمئن شوید که موارد تحویل فوری حتی اگر این بدان معناست که ساخت سفرهای متعدد به ارسال یادداشت.

"یکی از جنبه های این تغییرات است که ممکن است دشوار برای کارکنان است که — به طور موقت — ما ممکن است دیدن پست پشت سمت چپ و یا پست الکترونیکی در اتاق کار طبقه و یا اسکله" دوم یادداشت متحده و اضافه کرد که "هر پست سمت چپ باید به درستی گزارش شده است."

در همان سند USPS گفت که در اواخر سفر و سفرهای اضافی — که آن برآورد هزینه این سازمان حدود 200 میلیون دلار در "هزینه های اضافه شده" — در حال حاضر ممنوع است.

هزینه برش سیاست آمده به عنوان USPS است که به سختی خراش دادن با طول coronavirus بیماری همه گیر. با وجود یک تن از بسته تحویل کلی نامه-mail حجم کاهش یافت پس از همه گیر شروع و کسب و کار توقیف. حتی با 10 میلیارد دلار خط اعتباری اعطا شده توسط مراقبت قانون خدمات پستی پیدا کرده است خود را در dire straits — به عنوان ممکن است تخمین زده شد که آژانس می تواند اجرا از پول نقد تا پایان ماه سپتامبر.

در حالی که اذعان به خدمات پستی راکی موقعیت مالی علامت Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی کارگران, اتحادیه اروپا به شدت به انتقاد از اقدامات جدید — استدلال آنها آمار در هسته بسیار از این سازمان ماموریت است که به "ارائه سریع و قابل اعتماد و کارآمد است."

"این بیشتر حرکت های جدید Postmaster کلی به نظر می رسد ارسال مقابل پیام این است که ایمیل می توانید صبر کنید" Dimondstein گفت: کسب و کار خودی در یک تماس تلفنی در روز سه شنبه. "این به احتمال زیاد خواهد شد تضعیف ماموریت ما در حال اختصاص داده شده به. و در نظر مردم این کشور آن را به احتمال زیاد منجر به کندتر سریع کمتر و کمتر قابل اعتماد و واقعا کمتر کارآمد است."

وقتی پرسیده شد که در مورد یادداشت یک سخنگوی USPS گفت: کسب و کار خودی که سرویس "در حال توسعه یک طرح کسب و کار" باقی می ماند مالی پایدار در حالی که ارائه "قابل اعتماد و مقرون به صرفه و امن و تحویل ایمیل, بسته بندی و دیگر ارتباطات به همه آمریکایی ها به عنوان یک بخش حیاتی از کشور زیرساخت های حیاتی."

"در حالی که طرح کلی است که هنوز نهایی آن قطعا شامل راه های جدید و خلاق برای ما به انجام برسانند ماموریت ما است و ما تمرکز خود را بلافاصله بر روی بهره وری و مواردی که ما می توانیم کنترل از جمله پایبندی به موثر عامل برنامه ای است که ما را توسعه داده اند" این سخنگو گفت.

این داستان به روز شده است با نظر از خدمات پستی ایالات متحده.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب