دادگاه عالی آمریکا را در تهمت مالیات و ریاست جمهوری ایمنی

واشنگتن: می توانید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به نوبه خود بیش از اظهارنامه مالیاتی خود را و سوابق مال

توسط KETABKHOOOON در 21 اردیبهشت 1399

واشنگتن: می توانید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به نوبه خود بیش از اظهارنامه مالیاتی خود را و سوابق مالی به کنگره و نیویورک دادستان ؟ دیوان عالی کشور طول می کشد تا این سیاسی متهم سوال در جمعه, و آن را ممکن است استفاده از این مناسبت برای بهتر تعریف محدودیت های ریاست جمهوری ایمنی.

دادگاه عالی نه قضات محدود در رمان coronavirus همه گیر خواهد شد سوال وکلای هر دو طرف با تلفن در یک بسیار پیش بینی جلسه به صورت زنده پخش کنید.

این جلسه در ابتدا برای اواخر ماه مارس برگزار می شود در حال حاضر اجازه می دهد زمان برای قضات به ارائه یک تصمیم قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر به عنوان تهمت به دنبال یک دوم.

سابق املاک و مستغلات نجیب زاده که با استفاده از ثروت خود را به عنوان یک استدلال خود را در سال 2016 انتخابات اولین رئیس جمهور پس از ریچارد نیکسون در دهه 1970 به امتناع از انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را -- باعث حدس و گمان خود را در مورد ارزش واقعی و امکان مالی و گیرایی.

"به وضوح وجود دارد چیزی در این اسناد که رئیس جمهور نمی خواهید ما را برای دیدن" استیون Mazie یک نویسنده و مربی گفت: در طول یک وبینار.

پس از تصرف کنترل مجلس نمایندگان در انتخابات میان دوره ای در سال 2018 دموکراتیک مخالفت شده است مشتاق برای پیدا کردن فقط به آنچه که "چیزی" ممکن است.

چندین کمیته های کنگره را با صدور احضاریه به مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین حسابداری شرکت Ncmec و همچنین به دویچه بانک و سرمایه یک بانک خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی برای 2011-2018 دوره است.

دادستان منهتن سایرس ونس یک دموکرات عین حال ساخته شده مشابه تقاضا به Ncmec به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به پرداخت به بازیگر پورنو به عنوان شناخته شده Stormy Daniels به خرید سکوت خود را در مورد اتهام ارتباط با میلیاردر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله شکایت کرد برای جلوگیری از اسناد' انتشار.

"آنچه آنها در حال انجام است نه قانونی است," او گفت:, در توییتر و اضافه میکند: "جادوگر شکار همچنان ادامه دارد."

از دست داشتن استدلال خود را در دادگاه های پایین تر تهمت به ملت بالاترین حقوقی بدن. با دو محافظه کار تهمت انتصاب در نه عدالت پنل دادگاه عالی گرفته شده روشن به نوبه خود به سمت راست.

- 'به عذاب رئیس جمهور' -

قضات اختصاص خواهد ساعت اول از روز سه شنبه شفاهی به کنگره احضاریه برجسته یک نبرد شدید بر قوه مقننه را تحقیقی قدرت.

"رها کردن هر خانه کمیته به عذاب رئیس جمهور قانونی احضاریه پس از قانونی حکم یک دستور برای بحران قانون اساسی رئیس جمهور وکلا گفت: در یک مختصر به دادگاه.

در عین حال درخواست چنین چیزی جدید خانه وکلا پاسخ های خود را با مختصر با استناد به نمونه های مربوط به رئیس جمهور ریچارد نیکسون جمهوری خواه و جیمی کارتر از حزب دموکرات.

"چه بی سابقه است" آنها افزود: "این فوق العاده وسعت این استدلال که رئیس جمهور تهمت و وکیل کلی را در مورد این قرار است قدرت از یک رئیس جمهور به خنثی کردن تحقیقات است."

دادگاه عالی ممکن است وسوسه به گریز از مرکزی موضوع است. در اواخر مارس آن خواسته هر دو طرف را در نوشتن پاسخ به این سوال که آیا این موضوع سیاسی بود و نه قانونی در طبیعت است. اگر سابق درست است قاضیان می توانید فایل را بدون در نظر گرفتن موقعیت.

"نه" هر دو طرف در روز جمعه گفت: به وضوح به امید قطعنامه توسط دادگاه عالی.

- قتل در خیابان پنجم -

در مرحله دوم از شنبه, جلسه قضات را تا پرونده مربوط به دادستان منهتن که می آفریند سوال حیاتی از میزان ریاست جمهوری مصونیت در برابر قانون.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای مدافع استدلال می کنند که یک رئیس جمهور برخوردار کل ایمنی تا زمانی که او در کاخ سفید است.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل حتی استدلال قبل از یک دادگاه تجدید نظر که تهمت می تواند شلیک کسی مرده در نیویورک خیابان پنجم و چهره هیچ قانونی مجازات -- در حالی که در دفتر.

"هیچ چیز می تواند انجام شود ؟" شک و تردید قاضی پرسید.

"این درست است" رئیس جمهور آمریکا پاسخ داد.

به ناروا تیم حقوقی نیاز به مصونیت است "حاد به خصوص وقتی که می آید به دولت های محلی و دادستان."

"رئیس جمهور باید مجاز به اجرای رسمی خود توابع و بدون ترس از این که یک دولت و یا محل استفاده خواهد کرد جنایی فرآیند ثبت نام خود نارضایتی خود را از عملکرد" آنها نوشت: در مختصر خود را.

اما استادان حقوق کلر فینکلشتاین و ریچارد نقاش می گویند این دیدگاه در تضاد است با سابقه دیوان عالی خود را. دادگاه عالی مورد نیاز ریچارد نیکسون به نوبه خود بیش راز کاخ سفید ضبط شده به ویژه دادستان بررسی رسوایی واترگیت.

دو تا از اساتید اضافه شده در اچ-of-the-دادگاه مختصر که گسترده تفسیر ریاست جمهوری ایمنی به شمار یک "قبر تهدید به حکومت قانون است."

اگر دادگاه عالی می پذیرد تهمت تیم استدلال آنها افزود: "آن را اساسا تغییر اصول اساسی مسئولیت پذیری که در آن دموکراسی ما بستگی دارد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن