ما به رزومه فدرال اعدام پس از 17 سال

واشنگتن: ایالات متحده از سر گرفته خواهد فدرال اعدامها در جولای 13, پس از 17 سال اقامت در وزارت دادگستری روز

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

واشنگتن: ایالات متحده از سر گرفته خواهد فدرال اعدامها در جولای 13, پس از 17 سال اقامت در وزارت دادگستری روز دوشنبه گفت:.

شده اند وجود دارد فقط سه فدرال اعدام از مجازات مرگ ابقاء شد توسط دولت ایالات متحده در سال 1988.

دادستان کل لایحه بر اعلام یک سال پیش او در نظر گرفته شده برای از سرگیری استفاده از مجازات اعدام برای فدرال جنایات. پنج محکوم به قتل شد برنامه ریزی شده به انجام تزریق کشنده در دسامبر 2019 و ژانویه این سال در زندان فدرال در ترر هوت ایندیانا.

اما در آخرین لحظه به دیوان عالی آمریکا حاضر به لغو اقامت در فدرال اعدام و گفت: -- "در نور از آنچه در خطر است" -- بلوک اعدام باید بررسی توسط یک دادگاه تجدید نظر.

در ماه آوریل یک دادگاه تجدید نظر در واشنگتن تایید استفاده از پنتوباربیتال برای تزریق کشنده و بر دستور داد که اجرای خرما تواند مجموعه ای به صورت چهار از پنج مجرم.

"ما آن را مدیون به قربانیان این وحشتناک جنایات" Barr در بیانیه ای گفت.

پس از سفارش, اداره زندان های برنامه ریزی شده به اعدام را در 13 ژوئیه و اوت 28.

در میان چهار Lewis, Daniel Lee, اعتراف سفید supremacist بود که محکوم به مرگ برای 1996 قتل یک خانواده از سه نفر از جمله یک دختر هشت ساله.

مادر یکی از قربانیان Earlene پترسون مخالف لی را از اعدام به دلیل اعتقادات مذهبی و اعتراض به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعطای لی بخشش.

"من نمی توانید ببینید که چگونه اجرای دانیل لی به افتخار دختر من در هر راه" پترسون گفت: در یک ویدیو ارسال شده آنلاین. "در واقع نوع مانند آن dirties نام او چرا که او نمی خواهد آن را می خواهم و من نمی خواهم آن را."

مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک ملتهب مدافع مجازات اعدام و حتی آن گفت: باید در برابر اعمال فروشندگان مواد مخدر نیست کمک مالی به او تجدید نظر شود.

با توجه به نظر سنجی پشتیبانی از مجازات مرگ کاهش یافته است و در سال های اخیر و پایین به حدود 54 درصد از 80 درصد در اوایل 1990s.

تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای عمدتا در آمریکا جنوبی, هنوز اجرای حکم اعدام است. بیست و دو نفر اعدام شدند در سال 2019.

بیشتر جرایم در ایالات متحده شنیده می شود در دادگاه های ایالتی اما برخی از آنها به کار گرفته شده توسط دادستان فدرال مانند جنایات نفرت برخی در خصوص جرایم و یا کسانی را که در تاسیسات نظامی یا بومی آمریکا رزرو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب