'Vanderpump قوانین' ستاره جیمز کندی علائم 1 'زیبا' سال هوشیاری

خوشحال هوشیاری تولد! جیمز کندی جشن یک سال از هوشیاری پس از مبارزه با اعتياد و مسائل برای سال. این Vanderpump ق

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

خوشحال هوشیاری تولد! جیمز کندی جشن یک سال از هوشیاری پس از مبارزه با اعتياد و مسائل برای سال.

این Vanderpump قوانین ستاره 28 ساله اعلام کرد که اخبار را از طریق Instagram در یکشنبه, جولای 5, با, عکاسی از خود, های خود را, سگ, گراهام.

Vanderpump Rules Star James Kennedy Marks 1 Beautiful Year Of Sobriety-.jpg
جیمز کندی حضور 2019 Pre-GRAMMY رویداد در مارس 07, 2019 در لس آنجلس ، سن تصاویر

"سلام به همه فقط خواستم به شما اجازه همه شما می دانید من آن را ساخته ام به من یک سال و هوشیار امروز" کندی زیر نویس تصویر. "رها از نوشیدن بود بهترین تصمیم من تا کنون ساخته شده است و من قصد دارم قوی است. من همین حالا مشروب الکلی ...... من همین حالا احساس .... من بسیار سپاسگزار برای همه چیز در حال حاضر و زندگی تبدیل شده است در بسیاری از راه."

انگلستان بومی منعقد پست خود را با فریاد به دوست دختر خود Raquel Leviss. "با تشکر از شما به من سنگ @raquelleviss برای گرفتن من در اینجا من می توانم از انجام این بدون تو عشق من.♥️ و با تشکر از شما همه برای حمایت از این گذشته, سال," او نوشت. در حالی که این پست رو بیش از 30,000 دوست دارد در یک زن و شوهر از ساعت کندی Vanderpump قوانین costars هنوز برای اظهار نظر در مورد دستاورد خود را.

Leviss, 25, همچنین بزرگداشت این مناسبت از طریق Instagram. "امروز جیمز 1 سال و هوشیار! بسیاری به جشن می گیرند اما مهم این است که عشق شما به من نشان می دهد هر روز @itsjameskennedy" او زیر نویس یک عکس از این دو با پوشیدن ماسک.

چهار ماه زودتر به کندی به روز رسانی خود را هوشیاری در یک قسمت از سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند.

"از آنجا که از تمام نوشیدن من انجام شده بود و من واقعا مخفی و به دور از احساسات واقعی و فقط سرزنش هر آنچه که من می خواستم به خارج راه آسان" DJ, گفت:, و اضافه کرد که او حضور الکلی Annonymous جلسات. "من قصد دارم بر روی نه ماه و هوشیار است. من تا به حال یک نوشیدنی در نزدیک به نه ماه و من فقط احساس کاملا متفاوت است."

کندی توضیح داد که او احساس انگیزه خود را حفظ هوشیاری برای هر دو خود و به خاطر رابطه اش را.

"من واقعا گرفته شده نگه دارید و از زندگی من و سعی کنید به آن را تغییر دهید برای بهتر شدن و تغییر روابط ما بهتر است," او گفت:. "من می دانم که من باید برای انجام این کار برای من اما من نیز آن را انجام می دهند برای ارتباط من با Raquel."

زن و شوهر — که شروع به دوستیابی در ژانویه 2016 — آمار یک پچ خشن که Leviss متهم کندی از شفاهی سوء استفاده از او در طی یک راهپیمایی قسمت از Vanderpump قوانین. این براوو ستاره فرستاده Leviss یک سری از پیام های متنی تهدید به شکستن تا با او و به نام او را "فاحشه" و "فاحشه" و پس از او نه جواب تلفن او را در یک شب.

"هیچ دختر می رود به یک رابطه تفکر آنها در حال رفتن به شفاهی مورد آزار قرار گرفته و" ملکه زیبایی سابق در آن زمان گفت: در طول اعترافی. "این ترسناک به من. من هرگز نمی خواهید برای رفتن از طریق این دوباره."

کندی بعد عذرخواهی خود را از دست دادند اما Leviss روشن ساخته است که او نمی خواهد با او بماند اگر او ادامه داد: این رفتار.

"من شده است با اجازه دادن به شما نوع از دایره به نوشیدن, نوشیدن نیست و پس از برگشت به حالت عادی دوباره و خوب بودن" او در آن زمان گفت. "من فکر می کنم در مورد راه که شما با من صحبت زمانی که شما مست هستید. آن را به من می ترساند چرا که اگر ما بچه ها با هم, من نمی خواهم به آنها را در هر موقعیتی نسبتا نزدیک به آن است. شما را در درک ؟ و اگر شما نمی توانید خود را s–t با هم, پس از آن ما خواهد شکست."

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال مبارزه با سوء مصرف مواد تماس با سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت (SAMHSA) ملی خط تلفن در 1-800-662-کمک (4357).

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب