ونزوئلا می گوید آن را خنثی حمله با قایق در بندر اصلی شهر

1 / 9ونزوئلانیروهای امنیتی و گشت زنی در نزدیکی ساحل در شهر پورت La Guaira, ونزوئلا, یکشنبه, مه 3 سال 2020 است.

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399
1 / 9

ونزوئلا

نیروهای امنیتی و گشت زنی در نزدیکی ساحل در شهر پورت La Guaira, ونزوئلا, یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. وزیر کشور نستور Reverol گفت: در تلویزیون دولتی که نیروهای امنیتی غلبه قبل از طلوع آفتاب یکشنبه مسلح دریایی حمله با قایق های تندرو از همسایه کلمبیا است که در آن چندین حمله کشته شدند و سه نفر دیگر بازداشت شده اند. (AP Photo/ماتیاس پا)

کاراکاس, ونزوئلا (AP) — مقامات ونزوئلا گفت: آنها خنثی صبح زود از تلاش یک گروه مسلح "مزدوران" برای حمله به این کشور در ساحل فرود با استفاده از قایق های تندرو یکشنبه, کشته شدن هشت حمله و دستگیری دو بیشتر است.

حزب سوسیالیست رئیس Diosdado Cabello گفت که دو تن از مهاجمان بودند بازجویی توسط مقامات. Cabello گفت: آن انجام شد توسط همسایه کلمبیا با ایالات متحده به حمایت از توطئه ای برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو - ادعا را رد کرد و توسط ایالات متحده و کلمبیا مقامات.

"کسانی که فرض کنیم آنها می تواند حمله چارچوب نهادی در ونزوئلا را به فرض عواقب اقدام خود گفت:" Cabello اضافه کرد که یکی از بازداشت ادعا می شود یک عامل ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر.

مقامات گفتند آنها یافت پرو اسناد بالا کالیبر سلاح های ماهواره ای و تلفن های لباس و کلاه آراسته با پرچم ایالات متحده است.

هر دو کلمبیا و ایالات متحده بارها و بارها رد شده قبلی ونزوئلا اتهام حمایت نظامی توطئه علیه دولت سوسیالیستی.

"ما کمی عقل به این باور هر چیزی را که می آید از رژیم سابق گفت:" یک سخنگوی این سازمان با وزارت امور خارجه اداره امور نیمکره غربی صحبت یکشنبه خواست نامش فاش نشود با اشاره به مادورو دولت. "در ونزوئلا از رژیم شده است سازگار در استفاده از آن از اطلاعات غلط به منظور تغییر تمرکز از آن سوء مدیریت از ونزوئلا است."

کلمبیا امور خارجه همچنین با رد ادعاهای ساخته شده توسط چه آن را به نام "مادورو دیکتاتوری رژیم است."

ونزوئلا وزیر کشور نستور Reverol در توصیف این حمله به عنوان "مزدور تروریست ها" خم در بی ثبات کردن ونزوئلا موسسات و ایجاد "هرج و مرج است." مقامات گفتند که حمله صورت گرفت در یک ساحل در لا Guaira حدود 20 مایل (32 کیلومتر) از کاراکاس به این کشور بزرگترین فرودگاه.

مقامات می گویند حمله کرده و وسایل نقلیه سنگین اسلحه در انتظار آنها را در بندر شهر.

ونزوئلا شده است در تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی در سال های اخیر تحت مادورو را رد. فرو ریختن خدمات عمومی مانند آب و برق و مراقبت های پزشکی رانده است نزدیک به 5 میلیون به مهاجرت می کنند.

یک ائتلاف از حدود 60 سازمان ملل پشت رهبر مخالفان ژوئن Guaidó به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع و گفت مادورو را در انتخابات 2018 بود شم چون محبوب ترین نامزدهای اپوزیسیون ممنوع شد از در حال اجرا.

ایالات متحده باعث شده است که مبارزه برای سرنگونی مادورو افزایش فشار در هفته های اخیر توسط indicting رهبر سوسیالیست به عنوان یک مواد مخدر-قاچاقچی و ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری او. آمریکا نیز افزایش یافته سفت تحریم, قطع نفت ونزوئلا بخش به چوک مادورو از یک منبع کلیدی از پول نقد.

Iván Simonovis سابق عالی رتبه ونزوئلا مقام پلیس که در حال حاضر توصیه رهبران اپوزیسیون در هوش استراتژی از واشنگتن این باورند در توییتر وجود دارد که ممکن است یک درگیری میان نیروهای امنیتی روز یکشنبه و پیشنهاد مادورو دولت ایجاد شده داستان یک توطئه برای توجیه "سرکوب علیه دولت موقت و هر ونزوئلا که مخالف دیکتاتوری است."

اما در علاوه بر این به اقتصادی ایالات متحده و فشار های دیپلماتیک ونزوئلا دولت مواجه شده است و چند در مقیاس کوچک نظامی تهدید از جمله تلاش برای ترور مادورو با هواپیماهای بدون سرنشین و Guaidó برای تماس نظامی قیام بود که با چند سرباز.

آسوشیتد پرس روز جمعه گزارش داد که ظاهرا بیمار بودجه تلاش برای جمع تهاجم نیروی 300 مردان در کلمبیا مربوط سابق ونزوئلا افسر نظامی و یک کلاه سبز رنج می برد موانع در ماه مارس زمانی که یک اصلی سازمان دستگیر شد, یک اسلحه کش کشف و ضبط شد و برخی از شرکت کنندگان خود را رها اردوگاه.

اردن Goudreau, the ex-Green Beret گفت: در یک ویدیو ارسال شده در یکشنبه در توییتر از محل نامعلومی است که نیروهای وارد شده بود ونزوئلا از دیگر نقاط و "درون کاراکاس." او نبود اعتبار برای این ادعا قبل از سحر, ساحل, تهاجم, اما گفت: "ما واحدهای فعال شده اند" اگر چه هیچ نشانه ای از ناآرامی ظاهر در طول روز است.

بازنشسته ونزوئلا گارد ملی سروان. خاویر Nieto Quintero به نظر می رسد در این ویدئو با Goudreau, اصرار اعضای نیروهای مسلح برای کمک به آزادسازی این کشور در یک اقدام او به نام "عملیات جدعون."

Nieto زمانی که تماس گرفته توسط AP در میامی, تلفن, کاهش یافته است به نظر و آویزان است. Goudreau نیز کاهش یافته است به نظر در یک تماس از کاراکاس.

Cabello مرتبط روز یکشنبه حمله به بازیکنان کلیدی در آن ادعا شده طرح. یکی از مردان گفت: کشته شد, یک مرد با نام مستعار "پلنگ سیاه" شناخته شده بود به عنوان درگیر در به دست آوردن سلاح برای نیروی در کلمبیا.

مادورو و متحدان او می گویند برگ برنده دولت مصمم است تا پایان ونزوئلا سوسیالیستی دولت به بهره برداری آمریکای جنوبی گسترده زیرزمینی ذخایر نفت. مادورو در قدرت باقی می ماند, حمایت نظامی و با حمایت بین المللی از کوبا و روسیه و چین و ایران است.

وزیر دفاع ولادیمیر Padrino لوپز صحبت در تلویزیون دولتی یکشنبه با حمایت سربازان مسلح و مخازن واحد به نام حمله مزدوران که "آیا روح. آنها ترسو."

Guaidó متهم مادورو دولت از تصرف در این مثال از ناآرامی به منظور جلب توجه جهان به دور از شرم آور خونریزی در سایر نقاط کشور از جمله شورش زندان روز قبل از آن که در سمت چپ حداقل 40 مرده است.

"البته وجود دارد میهنی اعضای نظامی مایل به مبارزه برای ونزوئلا" Guaidó گفت. "اما روشن است که آنچه اتفاق افتاده است در وارگاس یکی دیگر از حواس پرتی شگرد."

___

آسوشیتد پرس نویسنده جاشوا گودمن کمک به این گزارش از میامی ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن