ونزوئلا می گوید نیروهای توقیف رها کلمبیا مبارزه با قایق سلاح

کاراکاس, مارس 9 (ایسنا) - ونزوئلا نظامی گفت: آن را کشف و ضبط سه رها کلمبیا نور مبارزه با عروق که سربازان یافت

توسط KETABKHOOOON در 21 اردیبهشت 1399

کاراکاس, مارس 9 (ایسنا) - ونزوئلا نظامی گفت: آن را کشف و ضبط سه رها کلمبیا نور مبارزه با عروق که سربازان یافت و روز شنبه در حالی که گشت رودخانه Orinoco چند روز بعد دولت را متهم به همسایه خود کمک یک شکست تهاجم.

در بیانیه وزارت دفاع گفت: این قایق بودند که مجهز به مسلسل و مهمات اما تا به حال هیچ خدمه اضافه کردن آنها را به عنوان بخشی از عملیاتهای برای تضمین ونزوئلا "آزادی و حاکمیت."

کلمبیا وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.

روز چهارشنبه تلویزیون دولتی ونزوئلا پخش بازجویی تصویری سابق یک سرباز آمریکایی که در آن او گفت فلوریدا شرکت امنیتی استخدام کرده بود او را به قطار مخالف ونزوئلا نیروهای نظامی در کلمبیا برای یک عملیات برای به دست گرفتن کنترل از کاراکاس' فرودگاه و ضبط رئیس جمهور نیکولا Maduro.

مقامات گفتند آنها بازداشت مرد لوقا Denman, همراه با یک شهروند ایالات متحده و 11 نفر دیگر به عنوان آنها در تلاش برای ورود به ونزوئلا با قایق در روز دوشنبه از کلمبیا. دولت گفت: سفارتخانه تلاش روز قبل از سمت چپ هشت نفر کشته شدند.

مادورو روز چهارشنبه متهم رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو را قادر می سازد عملیات که دوقو را تکذیب کرد. (گزارش شده توسط Corina پونز و آنگوس Berwick; گزارش های اضافی توسط Oliver گریفین در بوگوتا; ویرایش توسط Daniel والیس)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب