ویکتوریا بکهام 'نمی تواند شادتر' که پسر بروکلین, Nicola Peltz مشغول

بروکلین بکهام و Nicola Peltz. حسن نیت ارائه میدهد از ویکتوریا بکهام/Instagramآینده خانم بکهام! ویکتوریا بکهام

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399
Victoria Beckham Could Not Be Happier That Son Brooklyn and Nicola Peltz Are Engaged
بروکلین بکهام و Nicola Peltz. حسن نیت ارائه میدهد از ویکتوریا بکهام/Instagram

آینده خانم بکهام! ویکتوریا بکهام است که فراتر از آن هیجان زده برای پسرش بروکلین بکهام و نامزد جدید خود Nicola Peltz.

"هیجان انگیز ترین اخبار!! ما نمی تواند شادتر که @brooklynbeckham و @nicolaannepeltz ازدواج! تو خیلی دوست دارم و یک عمر خوشبختی 🙏🏻ما همه شما را دوست دارم هر دو تا مقدار x," او نوشت: از طریق Instagram در کنار یک عکس از زن و شوهر در شنبه, جولای 11.

در این عکس که بروکلین 21 و Peltz, 25, همچنین, ارسال شده در اوایل روز شنبه به تازگی مشغول اواز یا موسیقی دو نفری در حال برگزاری یکدیگر نزدیک و به دنبال یکی دیگر چشم.

"من شما را دوست دارم خیلی خیلی ویکتوریا من خوش شانس ترين دختر دنيا," Peltz اظهار نظر در آینده در پست.

Victoria Beckham Could Not Be Happier That Son Brooklyn and Nicola Peltz Are Engaged
ویکتوریا بکهام در مراسم جوایز مد سال 2018 در همکاری با سنگ در رویال آلبرت هال در دسامبر 10 سال 2018 در لندن, انگلستان. شاتر

انگلیسی مدل نشان داد از طریق Instagram در روز شنبه که او خواسته Peltz به ازدواج او در ماه گذشته. "دو هفته پیش من دلبر به ازدواج من و او گفت: بله xx, من خوش شانس ترین مرد جهان است. من قول می دهم به بهترین و بهترین, پدر, one day I love you baby xx," او نوشت.

برای او بخشی از Bates Motel بازیگر بوده در مورد اینکه خوش شانس ترین دختر در جهان. "من نمی توانم صبر کنید به صرف بقیه زندگی من در کنار شما. عشق خود را با ارزش ترین هدیه است. من شما را دوست دارم خیلی خیلی عزیزم و با تشکر از شما هارپر برای این عکس," او نوشت:, مرجع بروکلین خواهر کوچک که تبدیل 9 در جمعه, جولای 10.

زن و شوهر اول بودند شاعرانه مرتبط در اکتبر 2019 زمانی که آنها خال خال با هم در یک مهمانی هالووین با توجه به ایمیل های روزانه. فقط چند ماه بعد آنها را تایید کرد ارتباط خود را با تبدیل شدن به Instagram رسمی در ماه ژانویه است.

بکهام به اشتراک گذاشته شده یک سری از عکس های خود را پس از آن -- در ژانویه 1 با قلب emoji به عنوان. Peltz, برای او ارسال شده از یک آینه عکس از خودش با پوشیدن سینه بند و بکهام در مقابل او ایستاده در ژانویه 2. او زیر نویس تصویر با قلب emoji.

پس از رفتن با خود, عاشقانه, از پشت, جاده های بازیگر زن به نام بروکلین او "دلبر" و نشان "تو قلب من" از طریق Instagram.

انگلستان بومی قبلا مورخ Chloë Grace Moretz از اوت 2014 تا آگوست 2016. آنها شعلهور عاشقانه خود را به طور خلاصه اما جدا خوب در فوریه 2018.

Peltz, برای او بخشی مورخ انور حدید از ژانویه 2017 به مارس سال 2018 است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب