خشونت ضد معترضان mobbed یک شهر کوچک BLM تظاهرات در اوهایو در میان شایعات دروغ از antifa

یک تظاهرات علیه نژادپرستی در بتل اوهایو خشونت تبدیل شد که صدها نفر از ضد معترضان وارد پس از یادگیری این رویداد

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399


  • یک تظاهرات علیه نژادپرستی در بتل اوهایو خشونت تبدیل شد که صدها نفر از ضد معترضان وارد پس از یادگیری این رویداد از Facebook.

  • ضد معترضان فریاد زد: پاره نشانه های از هم جدا و حمله معترضان منجر به "حدود 10 حوادث" در حال بررسی توسط این روستا از بتل اداره پلیس آنها در بیانیه ای گفت.

  • در طول برخورد ضد معترضان livestreamed غلط ادعا می کند که antifa درگیر شد, انعکاس مشابه اطلاعات غلط دیده می شود که هدف قرار دادن دیگر شهر های کوچک شد.

  • "من همیشه مشکوک بتل بسیار نژادپرست شهر" یکی از معترضان گفت: در Facebook پست پس از برخورد خشونت آمیز. "امروز تایید آن است."

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک تجمع مسالمت آمیز در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در بتل اوهایو در روز یکشنبه قطع شد توسط ضد داعش است.

Abbi Remers/Facebook; Andrea Dennis/Facebook

یک گروه کوچک از مردم محلی و برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات ضد نژادپرستی تجمع در بتل اوهایو در یکشنبه, تبلیغات, Bethel همبستگی با زندگی تظاهرات در رسانه های اجتماعی.

اما ضد معترضان شناسایی شده توسط بتل پلیس به عنوان "چند موتور سیکلت باندهای پشت آبی گروه دوم متمم طرفداران" هم یاد گرفتم از اعتراض و طرح در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از مردم فرود بر روی روز یکشنبه تظاهرات مسالمت آمیز شعار "ایالات متحده آمریکا" و باعث هرج و مرج.

ضد معترضان کمک به "حدود 10 حوادث" هستند که در حال بررسی این روستا از بتل اداره پلیس در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه. یکی از این حادثه شامل یک معترض بودن پانچ در پشت سر خود را. مانند دیگر خشونت علیه معترضان در تظاهرات در سراسر آمریکا برانگیخته شده توسط کشتن جورج فلوید در مارس 25, بسیاری از این حوادث گرفتار شده بودند ،

یک ویدیو ارسال شده در توییتر با خبرنگار رادیو جاش مارتینز نشان داد که منگنه شده توسط یک ضد تظاهرات. در این ویدئو می گوید این است که احاطه شده توسط دیگر مردان سفید به آنها داد و heckle او. یک مرد شنیده می شود فریاد "دریافت f--k بیرون برو." ضد معترضان با پوشیدن مؤتلفه پرچم bandana بر روی سر خود را مشت معترض در پشت سر. "آقا من فقط پانچ در پشت سر" این تظاهرات پس از آن می گوید به یک افسر پلیس است.

 

در میان هرج و مرج از تصویری که مشخص نیست چگونه افسر بلافاصله پاسخ داد اما مردی که تا به حال پانچ او ظاهر نمی شود از صحنه حذف شده.

دیگر توییتهایی و Facebook فیلم نشان می دهد صحنه ای که گشوده در بتل هواپیما خیابان از جمله فیزیکی بیشتر مجادلات مردان حمل تفنگ و حداقل یک برگ برنده 2020 پرچم.

 

کهربا Deitsch یک تجمع اعتراضی که نوشته شده Facebook Live ویدئوها از برخورد گفت: خودی که ضد معترضان مورد آزار و اذیت دختر. در یکی از ویدئوها که همان مرد شنیده می شود با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن. "من همیشه مشکوک بتل بسیار نژادپرست شهر" Deitsch که زندگی در نزدیکی شهر گفت: در Facebook post. "امروز تایید آن است."

Deitsch دختر که 16 گفت: خودی که ضد معترضان ادعا کرده آنها وجود دارد برای محافظت از شهر از خشونت است. اما او گفت: آنها مخالف است. "این [ضد معترضان] باعث شد یک هیاهو و این چیزی بود که آنها ظاهرا در تلاش برای جلوگیری از اتفاق می افتد," او در مصاحبه ای گفت:.

برخورد می آید در میان یک سری از مخاطره آمیز و خطرناک برخورد تا حد زیادی در تظاهرات مسالمت آمیز به عنوان vigilante گروه مانند جنگ داخلی accelerationist جنبش Boogaloo Bois ادامه به موسیقی پاپ. بسیاری از ضد معترضان در این شرایط باید ادعا کرد که آنها در حال شرکت در تظاهرات به مبارزه با اعضای جنبش ضد فاشیستی "antifa," اگر اف بی آی گفته است که هیچ مدرکی وجود ندارد که خشونت در تظاهرات در سراسر کشور تا به حال یک لینک برای هر سازمان است. هنوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اظهار نظر در مورد "antifa" به عنوان اطلاعات غلط اجرا می شود شایع است.

ایجاد کرد مدیر تراویس Tauk گفت: Enquirer که بتل دریافت کرده است حداقل دو تماس تلفنی ادعا که "اتوبوس بارهای از معترضان" شد و در مسیر به شهر اما شده است وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است. مشابه غلط راهنمایی گرفتار شده اند دیگر شهر های کوچک ادارات پلیس در سراسر کشور است.

در Facebook, مردی که می گوید او زندگی می کند در نزدیکی بتل ارسال شده یک ویدیو جمعه این ادعا که دو یا سه اتوبوس با اعضای antifa هم در راه نشان دادن همه گیر از این شایعات. یک livestream از این مراسم در یوتیوب بود که با برچسب "Antifa / BLM نشان می دهد تا در شهر کوچک بتل اوهایو زندگی می کنند در حال حاضر! 6-14-20." Deitsch گفت: افراد وابسته به antifa بودند در اعتراض یکشنبه یا در بتهل در روز دوشنبه.

Deitsch گفت: به نظر می رسد که ماموران پلیس در تلاش بودند به درگیر شدن در مجادلات. وقتی که او گفت که یک پلیس است که او و دخترش بودند که مورد آزار و اذیت او گفت که او به آنها گفت که فقط عبور از خیابان. "سکوت پر سر و صدا," او گفت: خودی از پلیس انفعال. "پاسخ خود را به نژادپرست مردان, 'این مادر و فرزندان او نیاز به رفتن به دور.'"

Deitsch را هم افزود: "ما بودند که مورد آزار و اذیت و پلیس کاری نمی کند." خودی رسیده به بتل رئیس پلیس استیو تیگ برای اظهار نظر در یکشنبه ،

Andrea دنیس و مادر او نیز تجربیات خود را در Facebook نوشتن که آنها هر دو حمله در این رویداد است. "1.5 ساعت از آزار و اذیت است و هیچ چیز در مقایسه با قرن ها از آزار و اذیت و قتل و نظام ظلم و ستم را تحمل توسط آمریکایی های آفریقایی تبار, آمریکایی های بومی و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده در ایالات متحده آمریکا است. است که چرا ما وجود دارد," او نوشت: در یک پست. در یک جداگانه تصویری دنیس' مادر لوئیس گفت که ضد معترضان "پاره پاره [خود] نشانه هایی از هم جدا است."

 

روستای Bethel است 97% سفید شهر کمتر از 3000 نفر با توجه به اداره آمار آمریکا. آن را تنها به شش افسر پلیس بودند که همه مستقر در تظاهرات. نه اضافی نمایندگان از کلرمون شهرستان اعزام شدند به کمک در این وضعیت پس از ضد معترضان وارد بتل گفت: در آن بیانیه است.

بتل محلی Alicia هی هماهنگ تظاهرات و تبلیغ آن را در خود Facebook صفحه نوشتن در صبح روز یکشنبه است که او خواهد بود "گفتن به هر کس که گوش دادن بدون توجه به رنگ پوست شما دوست هستند." هی گفت که این "دیر" در او "بسیار تک رنگ شهر است."

هی 36 ساله معلم گفت: Cincinnati Enquirer که او نیز یک Facebook رویداد برای تظاهرات. این بتل پلیس در بیانیه ای گفت که این گروه از ضد معترضان "آگاه شد" از برنامه "از طریق این دوره از تبلیغات در رسانه های اجتماعی."

دنیس هی دوست دوران کودکی گفت: Enquirer که او "واقعا می ترسم" زمانی که دیگران وارد شدند. "من واقعا می ترسم چرا که آنها حمل اسلحه و آنها بسیار تهاجمی" او گفت:. "آنها از من گرفتن و گرفتن مامان, مامان و آنها فقط به نظر می رسید که هیچ احترامی برای قانون است."

اما با وجود خطرناک حوادث او را دیدم, اهنگ Deitsch گفت: او نه ترس از ضد داعش است. "من می دانم آنچه که من در باور و من نمی خواهم به اجازه دهید هر چیزی در راه است که حتی اگر آنها اذیت و آزار من," او گفت:. "که نمی خواهید برای متوقف کردن من از ایستاده."

ویدیو های مرتبط: آنچه استرس می کند و خود را به مغز و بدن

  • ادامه مطلب:

  • راست جنگ داخلی accelerationists به نام Boogaloo Bois در حال ظاهر شدن در تظاهرات در سراسر این کشور با اسلحه و پیراهن هاوایی

  • اورگان پلیس گفت مسلحانه مردان سفید پوست است که آنها نمی خواهید به نگاه مانند آنها 'بازی های مورد علاقه های شما' زمانی که آنها توصیه می شود آنها را به ماندن در داخل پس از حکومت نظامی

  • یک معترض مشترک تجربه او در Infinite پس از ضربه با گلوله های لاستیکی

  • اف بی آی 'هیچ اطلاعاتی' نشان می دهد antifa در ارتباط بود آخر هفته خشونت در جورج فلوید تظاهرات با وجود تهمت و آمریکا ادعا می کند

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب