'Wake up call': گروه برجسته هشدار بایدن کمپین که آن را در حال سقوط کوتاه در کمک رسانی به زنان از رنگ

مردم گوش دادن به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در هایت پارک مرکز جامعه در مارس 4, 2019 در کلمبیا, کارولی

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
مردم گوش دادن به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در هایت پارک مرکز جامعه در مارس 4, 2019 در کلمبیا, کارولینای جنوبی. آن است که بایدن اولین سفر به کارولینای جنوبی به عنوان یک 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

با کمتر از چهار ماه تا روز انتخابات یک گروه برجسته است که طرفداران برای زنان از رنگ گفت: جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری باید تا سطح شیب دار آن زمین بازی و get-out-the-رای تلاش به ویژه در میدان نبرد متحده هشدار داد که اگر نه presumptive دموکراتیک نامزد می تواند مبارزه برای بسیج رای دهندگان کلیدی

او مردم, ملی, گروه حمایت برشمرد نگرانی های مردمی و سیاسی سازمان پس از یک سری از 90 دقیقه مجازی, گوش دادن جلسات برگزار شده این هفته از 15 ژوئن. این جلسات شامل 41 زنان از 16 ایالت از جمله میدان نبرد ایالت فلوریدا و میشیگان و آریزونا و پنسیلوانیا است.

شرکت کنندگان از جمله مقامات منتخب استراتژیست و فعالان توصیف احساس "گرفته" و "نامرئی" و "استفاده" با وجود تعلق به حزب وفادار ترین رای گیری بلوک با توجه به خلاصه ای از این گروه ارائه شده به طور انحصاری به ایالات متحده آمریکا امروز. این گروه گفت که آن را در حال حاضر نتايج به بایدن کمپین چهارشنبه.

ویدیو های مرتبط: بایدن انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 رهبری

"این است که ما از خواب بیدار کردن تماس. این زنگ زنگ ما از زنگ" گفت: Aimee آلیسون موسس و رئيس جمهور از او مردم است. "ما در حال گفت ما می خواهید را به نفع خود اما اگر شما گوش دادن به زنان در زمین ما هنوز وجود ندارد. ما باید تغییر و تکامل محوری به منظور تنظیم خودمان را برای پیروزی در ماه نوامبر است."

شما ثبت نام برای رای دادن ؟ بررسی وضعیت ثبت نام, در صورت نیاز

زنان نیز نگرانی کمپین نمی شنود گذاشته برخی از کلید نامزدی رای دهندگان گروه های است که می تواند کمک انرژی رای دهندگان.

در ضمن آنها با نگرانی در انتظار بایدن انتخاب خود را در حال اجرا همسر.

بایدن نیاز خود را بایدن: در اینجا نگاهی به زنان مورد نظر خود را به عنوان VP

مونتسرات Arredondo مدیر اجرایی مدنی-تعامل گروه آریزونا می داند بایدن در دیدار با ترقی خواهان از جمله ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز. اما در حالی که مردم فرضیات در مورد چگونه بایدن خواهد حکومت او شنیده نشده او توضیح دهید که چگونه برنامه های خود را متفاوت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"من می خواهم به شنیدن بیشتر از بایدن بیشتر در مورد آنچه که در عمل به معنی برای جوامع ما" گفت: Arredondo که با تشکیل گروه او در سال 2010 پس از اعتراض برای 109 روز مستقیم در Arizona state capitol در برابر قوانین مهاجرت. "بایدن به نام ID, مطمئن, شده است معاون رئیس جمهور است. اما او نمی تواند آن را برای اعطا. که فقط برای پایین-رای گیری مسابقه. آن را به صورت خالص هیجان از آنچه در انتخابات ریاست جمهوری سال باید آن را به رای گیری."

بایدن کمپین مقامات گفت که آنها تا به حال به طریق مقدماتی قبل از سازماندهی برای انتخابات عمومی و coronavirus است مانع سنتی جلسات. این کمپین اعلام کرد پنج کارکنان جدید استخدام در آریزونا در روز سه شنبه اضافه کردن به کارکنان در حال حاضر وجود دارد. هفته گذشته کمپین استخدام سه مشاوران به منظور بهبود ارتباط با مردم رنگ: پیلی Tobar به عنوان مدیر ارتباطات برای ائتلاف; Ramzey اسمیت به عنوان آفریقایی-آمریکایی و مدیر رسانه ای; و جنیفر Molina, لاتین به عنوان مدیر رسانه ای.

"رای دهندگان از رنگ سیاه و رای دهندگان لاتین رای دهندگان ایالات متحده در اقیانوس آرام جزایر بومی رای دهندگان – یک بخش کلیدی از ما کلی انتخابات استراتژی" گفت: Symone ساندرز ارشد بایدن کمپین مشاور, که سیاه و سفید است. "ما چیزی نمی دانیم."

Symone Sanders, مشاور ارشد برای سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گوش به حرف های او به مطبوعات خارج از دیترویت یک جزیره ادم ساده لوح در دیترویت جایی که او ساخته شده یک کمپین توقف در پنجشنبه ، 1, 2019.

کمپین گفته آنها پوسته پوسته شدن در تمام متحده است. مبارزات سازمان یافته زنان بایدن تیم در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا و فلوریدا. کمپین میزبانی ملی تماس با برجسته زنان از رنگ مانند والری جارت یک مشاور ارشد اوباما و استیسی آبرامز سابق گرجستان داشتند ،

بیشتر: جو بایدن متعهد به انتخاب یک زن VP. برخی از دموکرات ها می گویند او باید یک زن از رنگ

"ما در حال رسیدن به همه رای دهندگان در سراسر این حزب از زنان به جوان مردم را به قبیله ای در جامعه" گفت: اشلی آلیسون, بایدن این ائتلاف مدیر, که سیاه و سفید است. "ما در حال ساخت برنامه هایی که کوکی-برش. ما در حال رفتن به سفارشی کار است که ما انجام دهید تا مطمئن شوید که هر جمعیتی لمس است و رسیده و به گوش شنیده ام و امیدوارم آنها را برای رای دادن جو بایدن چرا که او بهترین نامزد برای این کار است."

یک کلید مربوط به حوزه های دموکرات ها

زنان رنگ به طور سنتی رای اکثریت دموکرات ها و ارائه یک بستر حمایت از حزب. اما او مردم برگزار شد که اولین دموکراتیک ریاست جمهوری فروم متمرکز بر زنان رنگ سال گذشته هشدار داد که اگر بایدن صحبت نمی کند و بیشتر متقاعد کننده و بیشتر inclusively در نوسان متحده کافی توسعه می تواند عذاب مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان برخی بر این باورند آن را با هیلاری کلینتون در سال 2016.

فروم در سال 2019 به خود جلب تقریبا همه نامزدها بزرگ در زمان. بایدن به حال هنوز رتبهدهی نشده است را اعلام کرد ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

"ما نیاز به برخی از تغییرات قابل توجهی در غیر این صورت ما در معرض خطر 2016 نتیجه" Aimee آلیسون گفت. "این در مورد آگهی های بازرگانی تلویزیون. آن را در مورد ما با تمرکز بر این مهم رای دهندگان به مطمئن شوید که ما باید مشارکت بالا?"

بایدن دارای دو رقمی سرب در برابر تهمت در نظر سنجی های ملی در اوایل ماه ژوئیه با توجه به خلاصه fivethirtyeight.com و realclearpolitics.com. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است کتک با افزایش مرگ و میر ناشی از COVID-19 گیر بیکاری بالا و نژادی عدالت تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ 25 مه در بازداشت پلیس.

بایدن برداشت های کلیدی پشتیبانی از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی و پس از آن یک سری از ایالت های جنوبی در روز سه شنبه ارائه خیره کننده باز گشت پس از خرد کردن ضرر و زیان در اوایل مقدماتی. و بایدن به طور معمول ترویج نیاز به حمایت از زنان و اقلیت های کسب و کار متعلق به زمانی که بحث اقتصاد و ایجاد شغل.

اما شکایت از زنان از رنگ هستند که از یک کلید جمعیتی برای هر پیروزی دموکراتیک. سیاه زنان حمایت کلینتون با 98 درصد رای خود را در سال 2016 در برابر تهمت و زنان اسپانیایی با 67 درصد از رای خود با توجه به یک مرکز تحقیقات پیو مطالعه از خروج از مراکز رای دهی.

میلیون ها نفر زنان کمتر از رنگ رای دادند و در سال 2016 نسبت به سال 2012 که باراک اوباما به دنبال انتخاب مجدد به گفته او مردم و تحلیل داده ها از نظرسنجی های خروج. کمبود بسیار مهم تر مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه پیروزی در نوسان متحده مانند پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین کمک به تعادل را به ناروا در کالج انتخاباتی کلینتون با وجود برنده شدن به رای مردم.

زنان رنگ که کارشناسان می گویند اغلب مورد اعتماد صداها در جوامع خود شده اند انتقادی به دموکراتیک برنده از جمله در سال 2017 ناراحت برنده دموکرات ایالت داگ جونز در آلاباما.

وندی صاف دانشیار زنان و جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات انجام شده در دانشگاه ایالتی اوهایو نام آن را "یک اشتباه وحشتناک" در بخشی از بایدن کمپین که او مردم احساس می کند تحت فشار قرار دادند به "تماس با او."

اما صاف بود که بخشی از او مردم نظرسنجی گفت: یک گزینه برای رای دهندگان از رنگ است "را فقط در خانه بمانند."

"من واقعا فکر حزب دموکرات شنیده بود و تا به حال متوجه این گزینه اما ظاهرا نه" صاف است.

سیاه زنان گروه ورزش جدید قدرت سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری سال 2020

جوان سیاه رای دهندگان می گویند که آنها نمی مشتاق در مورد یک جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری

زنان نگرانی بایدن نظرات مبارزات انتخاباتی

در میان نگرانی های مطرح شده توسط زنان در این بررسی یک مصاحبه در ماه مه در Charlamagne tha خدا محبوب, رادیو, نشان می دهد, "The Breakfast Club," که در طی آن بایدن تبلیغ رکورد خود در حقوق مدنی. در پایان در برابر ستیز مصاحبه بایدن گفت: "اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،"

سوم-رتبه بندی عضو خانه, رهبری, Rep. جیمز Clyburn D-S. C. که حمایت به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی رهبر بسیار مهم بود برای بایدن گفت: "cringed" در نظرات. او خود را حفظ پشتیبانی می کند.

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C.

کریستینا Tzintzún Ramirez, بنیانگذار رای گیری-گروه حقوق تکان خوردن در تگزاس نگران است که بایدن نیست دقیق چه به عنوان رئیس جمهور او را درمان اقتصادی و نابرابری های سلامت که طاعون سیاه و جوامع اسپانیایی زبان – مسائل تبدیل شده اند که بیشتر حاد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"او یک فرصت است که ما می خواهیم او را تصاحب قادر به صحبت در مورد او چگونه می توانید آدرس آن عظیم نابرابری است که جوامع ما هستند و از درد و رنج" گفت: رامیرز که تایید بایدن و گفت که مبارزات انتخاباتی رسیده به لاتین گروه در تگزاس است. "کار ما این است که به فشار نامزدهای انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی و احزاب برای ارائه به تغییر واقعی است که ما نیاز داریم."

Andrea Mercado, مدیر اجرایی گروه حمایت جدید فلوریدا اکثریت می خواهد برای دیدن بایدن را بیشتر تعهدات خود را نژادی عدالت پلت فرم و صحبت بیشتر در مورد پلیس سیاست.

او همچنین امیدوار است بایدن تکیه می کند سنتی مبارزه به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.

"ما امیدواریم که بایدن نمی خواهد فقط اجرا سنتی کمپین اجرا شده توسط فعالان در سی اما واقعا شیر به سازماندهی جامعه و انرژی زا رای دهندگان است که ما نیاز به ارائه یک شکست قابل توجهی از Trumpism در ماه نوامبر," او گفت:.

زنان نیز نگران عدم حمایت تا کنون از بایدن مبارزات انتخاباتی برای نامزدها در حال اجرا در دولت و انتخابات محلی است. در آریزونا Arredondo گفت: رای دهندگان در حال هیجان زده به شنیدن آنچه که مقامات منتخب انجام خواهد شد در مورد آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, ماری جوانا و مهاجرت در دفاتر از شورای شهر به شهردار به فرماندار.

بایدن متناسب با خود را دولت مبتنی بر مبارزات به طوری که آریزونا به کار گیرند متفاوت از میشیگان و فلوریدا, مبارزات انتخاباتی, مقامات گفت. ملی مبارزه خواهد ساخت در موفقیت نامزدهای محلی که در حال حاضر خود را سازماندهی جوامع مانند علامت کلی دموکراتیک کاندیدای سنا در ایالت آریزونا خبر داد.

"معاون رئیس جمهور بایدن معتقد است که این کافی نیست اگر ما فقط انتخاب او رئیس جمهور است و او نمی باید یک دموکرات سنا و مجلس به کار با اگر او ندارد همکاران در سراسر کشور در فرمانداران و شهرداران در دولت و مجالس قانونگذاری" ساندرز گفت.

او واقعا به ما گوش'

نیا, صفحه یک ملی co-رهبر تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه دانش آموزان برای بایدن گروه مخالف با این دیدگاه که بایدن توسعه کافی بود.

او گفت: نامزد متعهد 70 میلیارد دلار در ماه ژانویه به این موسسات که بسیار مهم هستند به آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

"جو بایدن دارای یک پیشینه ثابت ارزش نهادن به HBCUs" گفت: صفحه ای که فارغ التحصیل ماه گذشته از کالج اسپلمن گشت در آتلانتا. "او واقعا گوش دادن به ما."

جسیکا هولمز کمیسر Wake County North Carolina, و عضو بایدن کمپین "کابینت آشپزخانه" است که در جلسات هفتگی با کمپین گفت که او احساس می کند که او شخصا شنیده شده توسط کمپین و کمک به سیاست های توسعه است. اما او گفت: بایدن تیم "باید به استقبال نقد به عنوان یک فرصت برای یادگیری و گوش دادن و بهتر انجام دهید."

"تجربه من با بایدن مبارزات انتخاباتی شده به دست" هولمز گفت.

مدیر شادی رید و او مردم موسس Aimee آلیسون گوش دادن به دموکرات نامزد ریاست سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا پاسخ به سوالات در طول ریاست جمهوری برگزار و توسط او به مردم در ایالت تگزاس دانشگاه پردیس سهشنبه, مارس 24 2019 در هوستون. (AP Photo/مایکل Wyke)

اما هولمز گفت: او آشنایی "اعتبار به آن صداها که آیا احساس می کنید که مشغول" و ارائه پیشنهادات برای مبارزات انتخاباتی در مورد چگونگی مشارکت رای دهندگان که به احتمال زیاد لازم نیست دسترسی به اینترنت است. هولمز نیز در حال اجرا به کارولینای شمالی کار کمیسر گفت: مبارزات نیاز به انطباق با طول همه گیر شاید با بازگشت به کلاسیک تر راه مبارزه مانند انجام یک "تلفن درخت" از حامیان تماس با هر یک از دیگر.

"اگر بایدن تیم است نه رسیدن به بخش های از مردم و اقشار جامعه احساس نمی شنیده است این تیم مسئولیت به کشف کردن آنچه در آن نگرانی های خاص هستند و آنها را به آدرس" هولمز گفت. "من فکر می کنم این مهم است که ما اعتبار نگرانی از افرادی که می خواهید به شنیدن بیشتر و می خواهید به درگیر شود."

چگونه می توانید بایدن آدرس این نگرانی ها ؟

که ممکن است درمان زنان پیشنهاد بایدن انتخاب یک رنگ به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر و سرمایه گذاری پایین-رای گیری مسابقه و اطراف خود را با زنان بیشتر مشاوران.

"زنان در حال تبیین است که این چیزها نمی آیند به صورت رایگان گفت:" صاف, ایالت اوهایو, استاد, با اشاره به حمایت از نامزدهای زن در محلی نژادها و get-out-the-رای تلاش. "زنان باید در ادامه برای تبدیل شدن به حتی بیشتر به عنوان چاشنی سیاسی عمل است."

بایدن متعهد شده است به انتخاب یک زن اما نه لزوما یک زن از رنگ. اما بسیاری از فعالان از جمله چند که در شرکت او مردم نظرسنجی گفت: انتخاب یک زن از رنگ را الهام بخش سیاسی خود را پایه.

بیشتر: برخی از جوان سیاه رای دهندگان مشتاق در مورد یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری

"برای من یک رنگ است که باید گفت:" آلیسون از او مردم است. "ما یک نیمکت."

ملانی Campbell, صندلی, خواهر, رهبری, خواهر, رای, ملی, سیاسی, گروه حمایت ستایش بایدن برای استخدام آنچه او به نام "تیز" زنان برای مبارزات انتخاباتی خود را و تبدیل به کلیدی مشاوران در کنگره سیاه حزبی مانند دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه مارسیا سخن بی معنی وبیهوده از اوهایو و لیزا بلانت روچستر دلاور.

اما کمپبل و زنان دیگر صحبت بایدن و مبارزات انتخاباتی خود کارکنان از طریق تلفن ممکن است در مورد فشار خود را برای او به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. بیش از 900 زنان از سراسر کشور را امضا کرده اند بر روی یک نامه اصرار بایدن به انتخاب یک زن سیاه پوست, او گفت:.

"این در مورد شور و شوق به خصوص در لحظه ای که ما در آن هستیم" گفت: کمپبل که نبود یکی از شرکت کنندگان در گوش دادن به جلسه. "زنان سیاه نیاز به نگه داشتن فشار این نامزد و هر نامزد دیگر که نیاز به رای خود را به نفع خود."

کمک: ربکا مورن

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در آمریکا: جو بایدن در حال سقوط کوتاه در کمک رسانی به زنان در, رنگ, گروه, هشدارtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب