راه رفتن مرده Khary Payton معرفی نما, پسر Karter: عکس

Khary Payton. استوارت کوک/شاترافتخار پاپا! Khary Payton بوده در مورد تغییر جنسیت پسر Karter در جمعه, ژوئن 15,

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
Walking Dead Khary Payton Introduces Transgender Son Karter
Khary Payton. استوارت کوک/شاتر

افتخار پاپا! Khary Payton بوده در مورد تغییر جنسیت پسر Karter در جمعه, ژوئن 15, صدای جیر جیر.

"این بچه من" the Walking Dead star 48 نوشت. "یکی از مهمترین و, شاد, خوب تنظیم شده افراد من تا کنون شناخته شده است. پسر من Karter. Karter با K به دلیل این یادآوری او را از نام من. او تصمیم گرفت آن است. شما ببینید او متولد شد زن است اما همیشه به عنوان یک پسر."

این بازیگر در ادامه به نوشتن است که آن را پسر خود را ایده به اعلام هویت خود را از طریق رسانه های اجتماعی. "او فکر کردم این امر می تواند سرد" Payton توضیح داد. "من به او گفت که بسیاری از حامیان اما همچنین بسیاری از تالارهای خواهد بود که سخت. او گفت: "آره, من می دانم که در مورد ترول پدر. من می تواند اداره کند عضو شورای نظارت مدت.'"

Walking Dead Khary Payton Introduces Transgender Son Karter
Karter Payton. حسن نیت ارائه میدهد Khary Payton/Twitter;

گرجستان بومی به این نتیجه رسیدند که وجود دارد این است که "هیچ چیز زیبا تر از تماشای [خود] کودک احساس شادی کاوش در آنچه در آن به معنی واقعی به خود است." Payton نوشت: "این سفر خود را, و من اینجا هستم تا برای آن. من امیدوارم که همه شما باید این فرصت را به احساس سیری ناپذیر عشق است که من احساس می کنم در حال حاضر."

در رسانه های اجتماعی آپلود یک کمی لبخند زد پدر خود را در حالی که با پوشیدن کلاه و آرنج پد.

از بیمارستان عمومی زاج را صدای جیر جیر آمد و چهار ماه پس از Dwyane Wade معرفی خود نما, دختر, Zaya, به جهان است. "من [او گفت:] 'شما یک رهبر هستید. شما یک رهبر هستید و این یک فرصت است که اجازه می دهد تا شما را به یک صدای'" سابق بازیکن حرفه ای بسکتبال گفت: Ellen DeGeneres در ماه فوریه است. "در حال حاضر آن را از طریق ما به خاطر او 12 سال, اما در نهایت آن را از طریق او."

ماه گذشته وید, همسر, Gabrielle Unionگفت: تنوع در مورد واکنش هایی که به دنبال ورزشکار را اعلام.

"آن را به تماشای عشق رسیدگی به نفرت شده است که تشویق" سابق america's Got Talent قاضی توضیح داده شده به خروجی است. "ما فقط با محبت و پذیرش بچه های ما که انقلابی نیست. برای برخی از مردم آن را گردو. برای آن دسته از افرادی که صحبت کردن به طوری علنا در برابر خانواده ما ... من ایستاده و نه خود من. سواره نظام است که پس از رسیدن و آنها بي پروا به ایستادگی در حقیقت خود و نه به خطر انداختن هنگامی که ما نگاه درست و نادرست است."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب