شد سیاتل را بدنام اعتراض منطقه محکوم اخیر تیراندازی?

پس از چند قابل توجه در هفته از مواد غذایی رایگان, راست اضطراب و اخیرا چندین تیراندازی در سیاتل را کاپیتول هیل

توسط KETABKHOOOON در 5 تیر 1399

پس از چند قابل توجه در هفته از مواد غذایی رایگان, راست اضطراب و اخیرا چندین تیراندازی در سیاتل را کاپیتول هیل برگزار شد (ریز ریز) به نظر می رسد مانند آن را ممکن است بر روی صخره ها.

ریز ریز کردن (که قبلا به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل خودمختار منطقه یا CHAZ) است که حدود شش بلوک در منطقه سیاتل که در آن پس از سرکوب خشونت آمیز پلیس علیه نژادی عدالت معترضان در این شهر موافقت کردند به عقب نشینی پلیس و پاک کردن خیابانها برای تظاهرات. فعالان سرعت راه اندازی چادر و صادر شده یک لیست از خواسته ها از جمله پلیس لغو و د gentrification اقدامات مانند اجاره و کنترل است.

اما سیاتل هرگز مورد توافق برای حفظ پلیس را برای همیشه لطفا برای. و پس از سه نفر از تیراندازی در داخل و اطراف منطقه شهر است که برای از بین بردن ریز ریز ترک فعالان تعجب کنید که چگونه به نگه داشتن اعتراض رفتن.

در روز دوشنبه دریک کنفرانس سیاتل شهردار جنی Durkan گفت: این شهرستان با فعالان برای از بین بردن ریز ریز کردن.

"آن زمان برای مردم به خانه بروم. این زمان برای ما برای بازگرداندن کال اندرسون [پارک] و کاپیتول هیل بنابراین می توان آن را پر جنب و جوش بخشی از جامعه" Durkan در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. "ما هنوز هم می تواند جای افرادی که می خواهید به اعتراض مسالمت آمیز وجود آمده و جمع آوری شده است. اما این اثرات در کسب و کار و ساکنان و جامعه در حال حاضر بیش از حد."

او افزود که پلیس را دوباره وارد محله حوزه که سوار شد تا زمانی که پلیس به سمت چپ منطقه در ژوئن 8, اگر چه او نداد و در یک جدول زمانی برای از سرگیری پلیس. پلیس سیاتل بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

یک سخنگوی خرد-وابسته به گروه سیاتل سازمان در اعتراض به حمایت گفت: بحث انحلال تا به حال منجر به واگرا نمایش در محله.

"وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت رفتن در اطراف در ریز ریز کردن در حال حاضر افراد مختلف نظرات مختلف" این سخنگو گفت: روزانه وحش. "تا آنجا که به گروه هایی که من در آن به نظر می رسد که اجماع عمومی است که به دنبال رهبران سیاه و سفید برای مرحله بعدی که روی حیله و تزویر است در خود و برای خود از آنجا که ما هیچ وقت نمی دانید که در حال کار با شهر و چه کسی نیست."

دیگر اردوگاه های مبتنی بر حرکات مشابه مواجه شده اند گرفتاریها در گذشته است. جنبش اشغال وال استریت اعتراض به طول انجامید حدود سه ماه معترضان در مرکز شهر منهتن پارک قبل از حمله پلیس به صحنه و فرستاده جنبش فزاینده. تاد Gitlin, یک استاد دانشگاه کلمبیا و نویسنده کتاب اشغال کشورگفت: بی خانمان سایت های اردوگاه در صورت ایدئولوژیک حساب.

"مشکل برای تظاهرات آمده است که با هم در اطراف یک مناسبت مانند یک پارک به اشغال است" و سپس چه؟'" Gitlin گفت: روزانه وحش. "چگونه می توانم به شما در حفظ خود را هنگامی که اشغال شده است ؟ در مورد اشغال وجود دارد این صدها encampments اما همه آنها در زمین-وابسته است. آنها تا به حال هیچ دیگر هویت. آنها تا به حال هیچ دیگر اتصالات."

برخی از اشغال سازمان تبدیل به بیشتر سیاست های انتخاباتی مانند پیوستن 2016 برنی ساندرز انتخابات ریاست جمهوری و یا فعال شد در مسائلی مانند مسکن, حقوق Gitlin اشاره کرد. دیگران به نظر می رسد به ترک صحنه سیاسی.

ریز ریز کردن منطقه پلیس-رایگان cred است یکی از جاذبه های اصلی. اما چندین تیراندازی در نزدیکی یا ریز ریز ریز کردن در روزهای اخیر برخی از سمت چپ سیاتل مقامات Durkan شامل خواستار از سر پلیس جزئیات. در اوایل صبح روز سه شنبه یک مرد مجروح شد در غیر تهدید کننده زندگی تیراندازی در نزدیکی—اما ظاهرا نه در ریز ریز کردن. این حادثه به دنبال یک صبح روز شنبه تیراندازی که در سمت چپ 19 ساله کشته و 33 ساله زخمی شد و در ریز ریز کردن. یک دختر 17 ساله نیز شات در بازو یکشنبه شب.

برخی از فعالان و حداقل یک سیاتل عضو شورای شهرستان باید sparred با مقامات بیش از خصوصیات حوادث.

"ما به طور کامل رد خصوصیات – جناح راست و شرکت های بزرگ رسانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پلیس سیاتل افسران صنفی جمهور – از ریز ریز کردن را به عنوان یک خشونت محل و ادعا می کند که حضور پلیس را مانع یا تیراندازی در" سیاتل عضو شورای شهر Kshama Sawant توییتی در روز دوشنبه. او اشاره کرد که نه از آخر هفته در آمریکا به نظر می رسد متعهد شده است توسط معترضان. (پلیس ساخته شده است دستگیری در هر دو مورد.)

دیگر فعالان گرفته اند موضوع را با رئیس پلیس ادعا می کنند که یک "دشمن مردم" از معترضان مانع از افسران در پاسخ به شنبه تیر اندازی. "هیچ کس در درون ریز ریز کردن را تکذیب کرد ورود به PD در هر سازمانی ظرفیت" سازمان گفت: KOMO اخبار پس از تیراندازی. "افسران تصمیم گیری خود به خود وارد یک منطقه است همان را تکذیب کرد ورود." (پلیس فیلم از این حادثه به نظر می رسد برای نشان دادن برخی از مردم فریاد اما ماموران در حال حرکت و بدون انسداد است.)

این تیراندازی قرار داده اند چالش های جدید در جنبش اعتراضی بود که در حال حاضر مورد علاقه تبه محافظه کار صدا و راست گروه که برخی از آنها وارد ریز ریز مسلح و درگیر در یک fistfight در نزدیکی منطقه.

پس از شنبه, تیراندازی, گروه صدای ریز ریز با صدور نامه "acknowledg[ing] که هیچ سازمان و تظاهرات و یا انقلاب کامل هستند. ما باید مایل به یادگیری جمعی و واکنش نشان می دهند به سرعت به اشتباه درون جنبش ما. ما نمی خواهید برای دیدن آنچه که در آغاز با قصد بلند کردن BLM پیام نابود شده است."

این گروه پیشنهاد دو تغییرات برای جلوگیری از unruliness در ریز ریز از جمله "امن [مواد مخدر] استفاده از مناطق در نزدیکی حومه C. H. O. P." همراه با علامت درخواست از مردم برای "حفظ فاصله ایمن از C. H. O. P. در حالی که مست." در این نامه همچنین اذعان کرد که "اواخر ساعت C. H. O. P. تمایل به راه را برای برخی مشکل ساز رفتار است." این گروه پیشنهاد کاهش ریز ریز کردن را عامل از ساعت 8صبح تا 8شب به پاکسازی منطقه از شبه اما خروج مردم به اندازه کافی "برای حفظ صلح و اشغال اهداف است."

Spike توییتی که شورای شهر در دفتر پشتیبانی از این پیشنهاد برای کاهش ساعت کار در نیم.

اما حرکت در پشت اعتراض به منطقه انتقال به بخش زمان می آید به عنوان حضور و غیاب ظاهرا شروع به محو شد. زنده-streamer که از نزدیک تحت پوشش این تظاهرات گفت: واشنگتن پست حضور پناهندگان پس از آغاز آن در اوایل ماه ژوئن است.

در میان شهردار تماس برای حل کردن ریز ریز کردن و گزارش آلی انحلال توسط معترضان که متوقف کرده ایم تا برخی از ریز ریز کردن حامیان تاکید دارد اعتراض بیشتر انتزاعی کیفیت به عنوان یک راه برای نگه داشتن جنبش زنده است.

"به عنوان سوسیالیست" Spike توییتی "ما می دانیم سرمایه داری است که عمیقا خشونت آمیز سیستم است که یک شغل در چند شهر بلوک نمی تواند خود به خود شکل یک جامعه جدا از خشونت تروما و مشکلات است که کاملا نفوذ سرمایه داری در جامعه به عنوان یک کل است."

برای برخی از معترضان که به معنی بازگشت به تظاهرات گسترده خواسته است. همانطور که از دوشنبه دستباف ثبت نام در این منطقه را رها حوزه اعلام کرد برخی از فعالان' موضع را تا شهرستان defunds آن نیروی انتظامی با 50 درصد معرفی بودجه جدید برای جوامع و منتشر افراد بازداشت شده در تظاهرات که فوران بعد از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

ریز ریز شده است در محل کمتر از سه هفته. اشغال وال استریت در آنجا ماند در آن اردوگاه نزدیک به سه ماه و حتی هنوز Gitlin مشخص اعتراض به "بیشتر از یک لحظه از یک جنبش است."که گفت: اشغال شده پایدار سیاسی امواج چرا که "آن لحظه ای که جفت و جور میشد با لحظات دیگر و ما می توانیم به صورت گذشته نگر است که آنها کمک به یک نوع تجدید حیات یا بیداری خارجی انرژی به دنبال راه هایی برای بدست آوردن کشش در صحنه است."

ریز ریز ممکن است در کوتاه مدت برخی از سازمان نشان داده اند اما آن را ناشی از فراگیر در سراسر کشور تظاهرات که به فعالان ممکن است همچنان انرژی خود را.

سیاتل سازمان در اعتراض به حمایت های منتشر شده خود را در بیانیه ای در روز دوشنبه تکرار آن سه مطالبات اشاره کرد که به عنوان یک اشغال منطقه "ریز ریز کردن ممکن است پایدار و مبارزه است."

شش بلوک, نیست, نکته, اصلی, اعتراض, به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد سخنگوی گفت.

"ریز ریز کردن نیست هدف و افرادی که در حال مبارزه با مبارزه با تشخیص دهند که" این نماینده گفت. "مردم آمد تا با سه خواسته بودند که هدف اصلی همه چیز متولد شده که موقتی است و هرگز به معنای منحرف کردن اذهان از هدف مبارزه است."

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن