ناظر هشدار coronavirus ممکن است تبدیل به "فاجعه بار" برای حقوق کودکان

عکس: فایللاهه: یک حقوق ناظر در روز سه شنبه هشدار داد که ادامه coronavirus همه گیر خواهد شد و کودکان بیشتر در

توسط KETABKHOOOON در 6 خرداد 1399
عکس: فایل

لاهه: یک حقوق ناظر در روز سه شنبه هشدار داد که ادامه coronavirus همه گیر خواهد شد و کودکان بیشتر در معرض کار اجباری و زیر سن قانونی, ازدواج, و اضافه کرد که این منجر به یک "فاجعه" تاثیر بر حقوق کودکان در سراسر جهان است.

شوک اقتصادی از مستندات نیز به ترک دولت از پول برای سلامت کودکان و آموزش و پرورش, هلندی, NGO KidsRights گفت: آن را به عنوان راه اندازی بررسی سالانه خود را.

"این بحران تبدیل ساعت در سال از پیشرفت های ساخته شده در سلامت کودکان گفت: Marc Dullaert بنیانگذار و رئیس KidsRights.

"بنابراین تمرکز قوی برای دفاع از حقوق کودکان مورد نیاز است بیش از همیشه است."

میلیون ها نفر از کودکان در سراسر جهان شده اند تحت تاثیر تعطیلی مدارس با توجه به اقدامات سختگیرانه اعمال شده توسط کشورهای به توقف گسترش coronavirus.

در حالی که کودکان به نظر می رسید نسبتا تحت تاثیر بیماری جسمی "نه تنها عواقب اقتصادی و همچنین اقدامات انجام شده توسط دولت... تاثیر بدی بر روی بسیاری از کودکان" گفت: KidsRights.

تعطیلی مدارس و چپ پسران و دختران بیشتر در معرض کودک کار در اوایل ازدواج و بارداری در حالی که میلیون ها نفر خواهد سقوط به فقر شدید به دلیل شیوع کروناویروس این سازمان گفت.

نیز وجود دارد یک "شخص" افزایش خشونت خانگی در طول مستندات بود که "به خصوص ویرانگر برای دختران" به آن اضافه شده است.

تعلیق کمپین واکسیناسیون برای کودکان افزایش خطر مرگ و میر نوزادان در حالی که صدها میلیون ها نفر از کودکان که به طور معمول با تکیه بر وعده های غذایی مدرسه بودند که سمت چپ با هیچ منبع قابل اعتماد از تغذیه روزانه.

نتایج این نظرسنجی به حساب نمی تاثير coronavirus اما آنها نظارت خواهد کرد در سال آینده KidsRights گفت.

ایسلند و سوئیس و فنلاند بودند به عنوان بهترین راه حل برای حفاظت از حقوق کودکان در سال 2020 بررسی, در حالی که چاد افغانستان و سیرالئون بدترین بود.

سالانه KidsRights رتبه بندی سازمان ملل متحد استفاده از داده ها برای اندازه گیری چگونه کشورهای اندازه گیری تا به کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد حقوق کودکtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب