ما جنگیدند ایالات متحده-چین جنگ در دریای چین جنوبی است. نیروی دریایی ایالات متحده از دست داد.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.در اینجا چیزی است که شما نیاز به یاد داشته باشید: شبیه سازی یک دلخرا

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به یاد داشته باشید: شبیه سازی یک دلخراش درس باید محتاط در مورد چگونه ما تجهیز ارتش ایالات متحده.

در سال 2016 و دو نفر از نیروی دریایی ایالات متحده در آخرین کشتی در حال حمایت از یک کلید متحد در tinderbox از دریای چین جنوبی است. آنها رو به پایین چینی ها نیروی دریایی در نیمه راه در سراسر جهان با آخرین سلاح ها و سیستم های ایالات متحده می توانید دست خود را در. اما آن را به اندازه کافی است ؟

برای بیش از یک صد سال در نیروی دریایی ایالات متحده شده است و با استفاده از نیروی دریایی wargames برای تست کشتی تاکتیک ها و استراتژی. امروز به لطف توانایی کامپیوتر برای پردازش حجم انبوهی از اطلاعات به شدت دقیق و رویه "سخت" شبیه سازی امکان پذیر است.

یکی از این سیم کارت فرمان: مدرن نیروی دریایی/عملیات های هوایییک بازی جدید است که تلاش ها برای مدل های مدرن دریایی و هوایی جنگ به عنوان نزدیک به عنوان یک بازی برای شهروندان می تواند.

فرماندهی است که به ویژه مناسب برای تلاش برای بالا وفاداری شبیه سازی مدرن رزمی نیروی دریایی آن شامل یک دریاسالار و کارکنان از U. s. Naval War College در این بازی را تست بتا — و ما در حال رفتن به یک صفحه از نیروی دریایی و قرار دادن آمریکا در آخرین مبارزه با کشتی به آزمون.

نتیجه خوب نیست — و دلخراش درس باید محتاط در مورد چگونه ما تجهیز ارتش ایالات متحده.

پست 9/11 کشتی

امروز ما در حال ارسال Littoral Combat Ship به نزاع — یک کلاس جدید از کشتی های جنگی توسعه یافته پس از 9/11 حملات.

LCS طراحی شده برای مبارزه با نزدیک به ساحل مشخصه که باز می شود این کشتی تا بیشتر ماموریت ها و چالش ها — از بسیاری از کشتی های نیروی دریایی. برای یکی از آنها باید به هر دو منظوره و چالاک. عروق هستند به آرامی مسلح و تکیه بر swappable "ماموریت modules" برای افزایش قدرت شلیک و دیگر قابلیت های ویژه مانند سطح جنگ minesweeping و جنگ ضد زیردریایی.

طبیعی LCS یک rapid-fire 57 میلی متر تفنگ یک جفت از 30 میلی متر توپ و مسلسل سنگین. کشتی نیز Rolling Airframe ضد هوایی موشک برای دفاع در برابر دشمن جت و موشک های دریافتی.

اما در مقایسه با سطح بزرگتر کشتی LCS فاقد قدرت شلیک — چیزی منتقدان از LCS را ضبط کرده بودند. این منتقدان ادعا LCS باید بزرگتر تفنگ دیگر-محدوده دفاع از موشک و موشک های ضد کشتی قادر به گرفتن بر روی کشتی های دشمن خود را اندازه.

بازی در

ما سناریو می گیرد در دریای چین جنوبی در یک خوشه از صخره و سنگ به نام Scarborough, Shoal, حدود 137 مایل در غرب فیلیپین. در زندگی واقعی چین و فیلیپین هر دو ادعا shoal به عنوان بخشی از خاک خود و تنش بین این دو کشور در حال رشد بوده است.

در سال 2012 این اختلاف تقریبا به ضربات زمانی که نیروی دریایی فیلیپین اعزام سابق-U. s. Coast Guard برش BRP Gregorio دلم پیلار به بازرسی چینی قایق ماهیگیری در نزدیکی shoal. Gregorio دلم پیلار بود مجبور به عقب نشینی در هنگام مواجه با دو کشتی چینی گارد ساحلی.

در شبیه سازی ما آن را در سال 2016 و هر دو کشور همچنان به فشار خود را ادعا می کند. دو کشتی نیروی دریایی فیلیپین, the patrol craft BRP امیلیو جکینتو و BRP خورخه Ricardeرا وارد.

پتانسیل برای یک جنگ تیراندازی بسیار زیاد است.

توجه داشته باشید — ما با استفاده از این سناریو به ایجاد یک بیانیه در مورد جاه طلبی های پکن و مانیل و یا آنچه که ما فکر می کنیم اتفاق می افتد در زندگی واقعی Scarborough تصمیم میگیرد. این سناریو فقط باعث می شود پس زمینه خوبی برای تست ما از سیستم در Littoral Combat Ship.

نیروی دریایی آمریکا پشتیبان گیری از آن فیلیپین متحدان — دو LCSs اس آزادی و یو اس اس فورت وورثهر دو در حدود 30 مایلی جنوب امیلیو جکینتو و خورخه Ricarde. USS Halseyیک Arleigh Burke-کلاس ناوشکن موشک هدایت شونده است که پشت سر آنها در یک فاصله مساوی.

عکس اخراج

کشتی های نیروی دریایی فیلیپین را نسبتا خام سنسور — اساسا به مقدار چشم ناوبری و رادار — و با داشتن یک زمان دشوار شناسایی تمام کشتی ترافیک در داخل و اطراف shoal. وجود دارد مقدار زیادی از سطح تماس با ما. برخی از قایق های ماهیگیری و برخی ممکن است ... چیز دیگری است.

اگر امیلیو جکینتو و خورخه Ricarde واقعا می دانستم که آنچه در خارج وجود دارد, آنها می خواهم به نوبه خود دم و اجرا کنید.

من بازی نیروهای ایالات متحده و فیلیپین و خوشبختانه من یک MQ-4C Triton در منطقه — نیروی دریایی نسخه از نیروی هوایی را هواپیماهای بدون سرنشین گلوبال هاوک. من ارسال تریتون بیش از shoal به گرفتن یک ایده از آنچه که در پایین وجود دارد.

این تریتون شناسایی مقدار زیادی از قایق های ماهیگیری بلکه یک گرگ در برابر یک چینی Jianghu-class destroyer نام چنگد. بیست مایل به غرب است قینژویک نوع جدید 056 کوروت.

چنگد سر به طور مستقیم به سمت امیلیو جکینتو. Uh-oh.

در 09:46:31, چنگد باز آتش در امیلیو جکینتو با 100 میلی متر عرشه تفنگ. امیلیو جکینتو بلافاصله می گرداند آتش با 76 میلی متر تفنگ و نمرات یک ضربه شروع یک جزئی آتش سوزی در چنگد. یک جنگ با تفنگ یا تپانچه با شدت گرفتن بیش از سه دقیقه که در طی آن زمان چنگد زده چند بار.

امیلیو جکینتو گزارش ها او تحت حمله موشکی از غرب است. که مهاجم کوروت قینژو. بدون دفاع هوایی راداری و سلاح های پیشرفته امیلیو جکینتو یک اردک نشسته. ثانیه بعد او ضربه توسط چندین چینی YJ-83 "عقاب اعتصاب" موشک های ضد کشتی جیغ در کمتر از 30 فوت بالاتر از سطح اقیانوس است.

امیلیو جکینتو از بین می رود از این دستور صفحه نمایش.

یکی دیگر از بریس از YJ-83s رگه نسبت BRP خورخه Ricarde. با وجود این تقریبا 60 مایل فاصله Halsey تلاش برای مداخله و راه اندازی SM-6 سطح به هوا موشک به دست کشیدن پایین چینی موشک. اما این فاصله بیش از حد است و خورخه Ricarde زده است. آسیب فاجعه بار است.

آزادی و فورت ورث در حال بخار شمال پهلو با سرعت. من سفارش آنها را به شرکت قینژو و زخمی چنگددر حال حاضر در حال فرار شمالی دور از منطقه نبرد است.

این یک قمار چون کشتی رزمی ساحلی نیست به خوبی محافظت شده در برابر موشک های ضد کشتی داشتن تنها 57 میلی متر اسلحه و Rolling Airframe missile launcher مانت. من معتقدم قینژو از موشک های ضد کشتی. چنگد هنوز هم ممکن است از موشک های, اما او را نیز گرفته و آسیب های جدی معاملاتی عکس با امیلیو جکینتو.

حرکت در بیش از 40 knots فورت ورث و آزادی شروع به پر کردن این شکاف. قینژو و چنگد هر دو به نوبه خود به صورت فورت ورث. ظاهرا آنها می خواهند به مبارزه با. من آنها را ملزم. هر دو LCSs تحت سفارشات به تعامل با دشمن به عنوان به زودی به عنوان آنها به اندازه کافی نزدیک خود را به آتش گریفین سطح به سطح موشک. بین دو نفر از آنها باید 30 Griffins.

در چهار مایل فورت ورث باز می شود تا در قینژو با 57 میلی متر تفنگ. قینژو بلافاصله می گرداند آتش با 76 میلی متر تفنگ به آرامی آسیب رساندن به فورت ورث. متاسفانه فورت ورث's Rolling Airframe missile launcher نابود شده است در اوایل معنی او از فعال ضد موشکی دفاع.

سپس گریفین پرتاب موشک قرار داده است از عمل به معنی فورت ورث's تنها تسلیحات تک 57 میلی متر تفنگ. در لحظات که بیش از حد نابود شده است.

فورت ورث صدمه دیده است با بد و آتش و جاری شدن سیل شدید. او را بی دفاع در این محدوده است. از آن زمان به ترک. فورت ورث نوبت به مسابقه جنوبی در حداکثر سرعت اما همچنان کوبیده با قینژو's 76 میلی متر تفنگ. لیزر rangefinders تفنگ کارگردانی رادار 30 میلی متر Bushmaster اسلحه همه زدم ... آسیب گزارش را در آینده.

فورت ورث محکوم به فنا است.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی بد Halsey تشخیص دو موشک های ضد کشتی راه اندازی به سمت جنوب در نیمه راه بین او و فورت ورث و درست در مجاورت Scarborough تصمیم میگیرد. می تواند آنها را از یک زیر دریایی است ؟

هر آنچه که آنها در حال حرکت در 520 گره. دو رمز و راز موشک خط شمالی نسبت به فورت ورث. خوب نیست. Halsey دوباره تلاش می کند به دخالت, راه اندازی یک سالوو از چهار SM-6 دفاع هوایی موشک که در لحظه در حال سفر در 2,400 گره. آنها را در رسیدن به این تهدیدات ،

ناگهان آن دیگر مهم است. فورت ورث در پی غرق شدن کشتی.

تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده

تنها چیزی که سمت چپ برای آزادی به انجام حمله است. آزادی است که تنها موشک های ضد کشتی در یک هزار مایل است. Halsey هیچ کدام به جز MH-60R Seahawk هلیکوپتر مسلح با آتش دوزخ هوا به سطح موشک های, اما من از ترس از دست دادن آن را به قینژو's دفاع هوایی. اگر آزادی می خواهد او را به مبارزه راه خود را از.

در 5.7 مایل آزادی گزارش نور وجود دارد آسیب و عمده جاری شدن سیل در در حال حاضر زخمی چنگد. او باز آتش با 57 میلی متر تفنگ به سرعت به ثمر رساند چندین بازدید. چنگد's تفنگ باید آسیب دیده به دلیل آن است که باز کردن آتش.

چنگد طول می کشد بسیاری از بازدید اما نمی خواهید به احتمال زیاد به دلیل اندازه کوچک از 57 میلی متری پوسته. آزادی است شارژ جلوتر در بیش از 40 knots, فروزان دور با تفنگ خود را.

من منتظر من گریفین موشک به فضا پرتاب شد. چه در محدوده آن چیزهایی است ؟ چه با در نظر گرفتن ،

در فاصله سه مایل گریفین موشک های راه اندازی. آن زمان به دلیل 57 میلی متر تفنگ مربا. چنگد در حال حاضر متوسط آتش و عمده جاری شدن سیل. چند Griffins نقص اما بیشترین نمره بازدید در چنگد.

هنوز آنها نمی انجام هر گونه آسیب قابل ملاحظه به در حال حاضر کشتی های آسیب دیده — گریفین موشک دارای یک کلاهک است که وزن آن به اندازه دو لپ تاپ. بعدی بزرگترین ضد کشتی موشک در آمریکا موجودی نیزه دارای یک کلاهک است که وزن آن 488 پوند است. اما وجود ندارد Harpoons در صدها مایل است.

در نهایت با آخرین از آزادی's موشک صرف چنگد پایین می رود. اما Quinzhouنوع 056 کوروت وارد شده در shoal و درگیر آزادی با آن 76 میلی متر تفنگ. با توجه به برد کوتاه از 57 میلی متر تفنگ آزادی نمی تواند آتش بازگشت.

من در مواجهه با یک معضل جدی در لبه محدوده پاکت چینی تفنگ اجرا کنم و دور کنم یا با دشمن و نابود کردن او ؟

در این نقطه من انتشار Halsey's آتش دوزخ مسلح هلیکوپتر. آن را در معرض خطر بودن شات پایین اما من هیچ چاره ای اگر من می خواهم برای صرفه جویی در آزادی. آن را نمی تواند نزول Quinzhouاما ممکن است تحمیل خسارت کافی است که اجازه می دهد آزادی به دور است.

من وفل و Quinzhou و آزادی در حال حاضر قفل شده است و در اسلحه نبرد و فقط یکی به رفتن به بادبان دور. آزادی یک سریع شلیک تفنگ و به احتمال زیاد بهتر کنترل آتش, اما Quinzhou's پوسته بزرگتر هستند.

آزادی آتش. کشتی شروع به جاری شدن سیل. تفنگ خود را نابود شده است. من کشیدن دور با سرعت 41 گره و دعا Halsey's هلیکوپتر می رسد در زمان به پوشش او برداشت.

بازی سقوط. به جای نا امیدی من احساس تسکین. این یک**لگد زدن به پایان رسیده است.

Postmortem

من وسوسه به راه اندازی مجدد کل سناریو اما من به سرعت متوجه شدم که مهم نیست که چگونه بسیاری از بار من آن را نتیجه این بود که فقط به همان خواهد بود. این کشتی رزمی ساحلی به عنوان پیکربندی شده است به طور کامل outclassed با همتایان چینی خود را.

بدترین قسمت — چینی ها حتی نمی مجبور به استفاده از موشک برای شکست دادن آمریکایی ها.

اگر چه کوچک برای اندازه های چینی, کشتی های بسته بندی شده قابل پانچ. چنگد's طراحی قدمت آن حداقل 20 سال و وزن 1000 تن کمتر از LCS اما آن را به هشت موشک های ضد کشتی و 100 میلی متر تفنگ. کوروت Quinzhou وزن آن کمتر از نیمی از آنجا که LCS اما تا به حال چهار YJ-83 موشک های ضد کشتی و 76 میلی متر تفنگ.

این کشتی رزمی ساحلی به حال مقدار زیادی از قدرت شلیک ... از لحاظ تئوری. در هر حال 57 میلی متر تفنگ اصلی اما این بودند محزون می خوانی underpowered برای حمله به سطح کشتی.

در هر حال 15 گریفین موشک اما Griffins تا به حال یک محدوده حتی کوتاه تر از تفنگ. موشک' 13 پوند کلاهک در حالی که احتمالا مفید در برابر قایق های تندرو ایرانی تمرین ازدحام تاکتیک بودند عملا بی ارزش در برابر چینی.

از همه بدتر به منظور آنچه ناچیز شلیک هر حال به تحمل در برابر دشمن LCS را به خود را در محدوده چند, چینی, سیستم های سلاح.

در شبیه سازی ما به کشتی رزمی ساحلی شکست خورده بودند. این کیفرخواست از LCS? آن را که ساده نیست.

LCS که ما پیکربندی آنها را به عنوان نیروی دریایی ایالات متحده در حال حاضر برنامه ای برای پیکربندی آنها شکست خوردند. اما LCS واحدی است در طبیعت و loadout از anti-surface warfare ماژول انجام آنها می تواند تغییر کند.

اگر من تا به حال برای مثال ترکیبی از گریفین و نروژی ساخته اعتصاب نیروی دریایی, موشک, من می تواند به سرعت نابود چینی کشتی بدون چیز رونده به مبارزه با شمشیر — که در آن من تا به حال فقط یک چاقو.

57 میلی متر تفنگ نبود واقعا یک مشکل نیست چون من قرار نبود به استفاده از آن برای تعامل با دیگر کشتی ها به هر حال. این تصمیم که منجر به استفاده از آن در اوج ناامیدی در برابر کشتی های دیگر مشکل بود.

سرعت LCS بود مفید به عنوان من قادر به فشار هر دو کشتی رو به جلو در بیش از 40 knots. اما به عنوان من انجام شده بود بنابراین من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که دست از حرکت اضافی 10 مایل در ساعت بود واقعا همه که زمانی مفید است که یک چینی YJ-83 موشک به حال طیف وسیعی از 186 مایل است.

من با کمال میل معامله شده سرعت استفاده از LCS برای توانایی حس و نابود کردن کشتی های چینی در 187 مایل است.

وجود دارد خطر ذاتی در خواندن بیش از حد از تجاری wargame شبیه سازی. تا آنجا که طراحان بازی سعی کنید به مدل مدرن هوایی و دریایی در جنگ به عنوان دقیق که ممکن است و این دقیقا همان چیزی فرمان's طراحان انجام ناشناخته و گمنام به عنوان دونالد رامسفلد احتمالا قرار دادن آن می تواند نکته سناریو در هر صورت.

جنگ است غم انگیز و غیر قابل پیش بینی. هر گونه تفاوت در آموزش نگهداری و یا مخفی و قابلیت های هر دو نیروی دریایی — چیزهایی که ما نمی دانیم تا زمانی که تیراندازی شروع می شود — می توانست قاطعانه نهفته سناریو.

هنوز هم به عنوان دفاع ایالات متحده بودجه کوچکتر رشد می کند و انتخاب های سخت هستند که ساخته شده بسیار عملکرد LCS ضد سطح جنگ ماژول در شبیه سازی ما غذا برای فکر است.

آیا ما می خواهیم Littoral Combat Ship قادر به مقابله با کشتی های کمتر از نصف اندازه آن و اگر پس چگونه ما وجود دارد ؟ چرا که ما قطعا هنوز وجود دارد.

LCS نیروی دریایی است نوکر قادر به انجام تمام انواع مشاغل با ماموریت خود ماژول سیستم. مثل همه handymen آن صندوق برای دریافت کار انجام می شود. و چند handymen واقعا خوب در همه چیز شما ممکن است انتظار می رود آنها را به انجام.

با تمام پتانسیل ماموریت برای Littoral Combat Ship و یک استخر محدود از پول چه ما انتظار آن را به انجام این کار واقعا خوبی ؟

یکی از چیزهایی که برای برخی — نوکر چکش بیش از حد کوچک است.

این مقاله برای اولین بار ظاهر شد در سال گذشته و در حال چاپ با توجه به خواننده های مورد علاقه.

تصویر: ویکیپدیا

بیشتر از منافع ملی:

روسیه گم شده سلاح های هسته ای نشسته در کف اقیانوس

چگونه چین می تواند غرق یک ناو هواپیمابر نیروی دریایی ایالات متحده

که در آن جنگ جهانی سوم می تواند شروع این سال

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن