کاخ سفید نمی خواهد اجازه دهید Fauci شهادت در خانه در coronavirus را انکار می کند اما او 'blocked'

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany را تکذیب کرد روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده بود

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany را تکذیب کرد روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده بود Dr. Anthony Fauci از شهادت در برابر یک کمیته مجلس خواستار اتهام "مسخره." اما خط پایین این است که او به شهادت برنامه ریزی شده.

McEnany ادعای به نظر می رسد در تضاد با رئیس جمهور تهمت که گفت: یک روز قبل از آن که Fauci بود و در واقع مسدود بودن از ظاهر شدن قبل از خانه تخصیص بودجه "به این دلیل که خانه یک دسته از تهمت متنفرم."

McEnany در دومین جلسه توجیهی در نقش جدید خود سرزنش آمریکا گفت که رئیس نیتا Lowey D-n. y., "عمل نمی کند در ایمان خوب است" زمانی که بحث Fauci ممکن است ظاهر خود را قبل کمیته با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع.

"علامت گذاری به عنوان مراتع به حال سه تلفنی با رئیس نیتا Lowey سه شب پیش هنگامی که او به نام بپرسید اگر دکتر Fauci می تواند قبل از شهادت یک کمیته فرعی شنوایی و رئیس ستاد علامت مراتع روشن ساخته است او می خواهد به بهترین استفاده را او می تواند از نیروی کار اعضای "زمان" McEnany گفت:, و اضافه کرد که "Lowey قادر به رئیس ستاد آنچه در این موضوع مهم بود."

و اشاره کرد که Fauci برنامه ریزی شده است به شهادت هفته آینده قبل از جمهوریخواهان کنترل سنا McEnany را متهم کرد که آزادی مطبوعات توسط دموکرات ها گفت Fauci بود که سکوت به مبلغ یک "شیرین کاری تبلیغاتی است."

"این تصور که او مسدود شده است, مسخره," McEnany گفت.

به تازگی منصوب مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany. (Alex براندون/AP)

فشرده اینکه دموکراتیک-کنترل خانه به همان تابع نظارت به عنوان جمهوریخواهان کنترل سنا McEnany سابق مفسر فاکس نیوز که از نقل مکان به کاخ سفید از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین گریختم سوال.

"خانه نیاز به عمل در ایمان خوب است. ما همین حالا هم در وسط یک بیماری همه گیر برای تبلیغات مانع است. این زمان برای آن است. این محل که" McEnany گفت.

جمعه گذشته سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت که این امر می تواند "معکوس" به Fauci که پیشرو و متخصص در بیماری های عفونی در coronavirus وظیفه نیروی شهادت در حالی که همچنان به کار بر روی این بیماری همه گیر.

روز سه شنبه اما مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او مسدود کردن Fauci از شهادت "به این دلیل که خانه یک دسته از تهمت متنفرم."

چند ساعت بعد در یک کمپین به سبک رویداد در آریزونا مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که او آماده بود به تعطیل coronavirus نیروی کار. روز چهارشنبه رئیس جمهور عقب نشینی کرد و گفت او را نگه داشتن نیروی کار در محل.

"من فکر کردم ما می توانید باد آن را هر چه زودتر. اما من تا به حال هیچ ایده چگونه محبوب این نیروی کار است که تا زمانی که در واقع دیروز زمانی که من شروع به صحبت کردن در مورد پیچ در پیچ آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: از کاخ سفید است."

Fauci تهمت گفت: همچنان نقش خود را با نیروی کار.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • 'امن ترین محل برای': یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب