ما در بر داشت 3 قابل استفاده مجدد ماسک های صورت هستند که هنوز هم در سهام در آمازون

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

هنوز هم در شکار برای استفاده مجدد ماسک برای فصل خارج است ؟ نگران نباشید — ما باید شما را تحت پوشش! می توان آن را خسته کننده به طور جدی به کشف کنند که به ظاهر هیچ پارچه ماسک در دسترس هستند و یا آنها نمی خواهند کشتی برای ماه می باشد. پیدا کردن یک محصول قانونی و مشروع است که هنوز در انبار است که هیچ شاهکار آسان!

البته این که فروشگاه ما تیم می تواند به شما کمک کند. با که در ذهن ما باید به شما یادآوری می کنند که با پوشیدن یک ماسک صورت در عمومی جایگزین نیست اجتماعی فاصله. همه ما هنوز هم توصیه به اقامت حداقل شش فوت از هم جدا از دیگران در حالی که در خارج به منظور حفظ ایمنی و سلامت برای همه است. همچنین هر پزشکی-درجه ماسک و دیگر دنده محافظ باید محفوظ است به طور انحصاری برای کارگران خط مقدم که به آنها نیاز دارید بیشتر. هنوز هم وجود دارد گزینه های دیگر وجود دارد خارج وجود دارد پس از بررسی و فروشگاه ما آخرین ماسک صورت زیر می یابد!

این شایان ستایش, قلب, ماسک

Yiiza Fashion Cute Heart Face Cover (2 Pack)
Yiiza مد قلب های زیبا و پوشش (2 بسته) آمازون
آن را ببینید!

همه نشان می دهد برخی از عشق با این قلب و تاب پوشش صورت! هر چند طراحی ساده است آنها فوت و فن انجام دهد. این ماسک ساخته شده از مواد پنبه تنفس و اتاق را برای شما به اضافه کردن یک فیلتر کربن برای حفاظت اضافی!

دریافت Yiiza مد قلب های زیبا و پوشش (2 بسته) فقط 13 دلار در دسترس در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است و 21 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 4 اما در معرض تغییر است.

این جین ماسک

Adjustable Reusable Face Cover (Pack of 3)
قابل تنظیم قابل استفاده مجدد در صورت پوشش (بسته 3) آمازون

جین-در-جین روند زندگی می کند, با این ماسک صورت. با توجه به این که شلوار جین برخی از sturdiest, شلوار, ما خود آن را حس می کند برای ایجاد ماسک از همان مواد.

آن را ببینید!

این قابل تنظیم قابل استفاده مجدد در صورت پوشش (بسته 3) فقط برای $14, موجود در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان مارس 11 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 4 اما در معرض تغییر است.

این ساده پنبه ماسک

Lanier Wellness Reusable Face Cover (Pack of 2)
Lanier سلامتی قابل استفاده مجدد در صورت پوشش (بسته 2) آمازون

مقدار زیادی از مردم با پوشیدن لباس های زرق و برق دار ماسک صورت, اما تمیز و ساده انتخاب کنید ممکن است آنچه شما پس از هستی. این بسته شامل یک رنگ آبی ماسک به عنوان به خوبی به عنوان یک گزینه. به یاد داشته باشید: شما نمی نیاز به ایجاد یک بیانیه مد!

آن را ببینید!

دریافت Lanier سلامتی قابل استفاده مجدد در صورت پوشش (بسته 2) فقط 13 دلار در دسترس در آمازون! آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در 14 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 4 اما در معرض تغییر است.

فروشگاه ماسک های بیشتر در اینجا و فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن