ما در بر داشت آنچه Nordstrom با خریداران تماس 'یک سینه بند, پستان بند, متنفر

رابطه ما با بند است...نوع سخت به توضیح دهد. ما با تکیه بر آنها و آنها را می پوشند تقریبا هر روز اما ما نفرت آن

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399

رابطه ما با بند است...نوع سخت به توضیح دهد. ما با تکیه بر آنها و آنها را می پوشند تقریبا هر روز اما ما نفرت آن را انجام می دهند. عشق ما را حمایت پوشش و شکل دادن اما مرد ما نفرت احساس. بسیاری از زمان, آنها ناراحت کننده و برخی حتی آن را یک گام بیشتر و در واقع صدمه دیده است!

شما فکر می کنم که بند بند با توجه به چگونه بسیاری از مردم در واقع آنها را می پوشند آن را راست در حال حاضر. اما برخی از شرکت ها فقط راه بیش از حد نگران زیبایی شناسی بصری و یا آنها زمان زیادی را صرف بازاریابی در چهره های ما به جای در واقع تکمیل طرح های خود را برای اولین بار. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به بند ما در واقع می توانید در تکیه می کنند — آنهایی که فراموش میکنیم که ما حتی پوشیدن!

True & Co. True Body V-Neck Wireless Bra
Nordstrom
آن را ببینید!

دریافت True & Co. درست بدن V-گردن سینه بند بی سیم فقط برای $49 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

این بی سیم True & Co. پستان بند ثابت می کند بدون شک که با نام تجاری مورد علاقه, زیر پوش زنانه است و نه فقط یک اتفاق است. پستان بند بعد از بند فقط باد خریداران ذهن و آنها حتی این لقب یکی از "یک سینه بند, پستان بند, haters." آنها می گویند آن را "دست پایین بهترین سینه بند بدون درز همیشه." آن را "بسیار راحت" ارائه می دهد "پشتیبانی عالی" و هرگز وجود دارد هر یک از "bunching مجبور و یا خارش" آنها متاسفانه استفاده می شود. آنها عاشق "براق طبیعی به دنبال شکل" آن را می دهد آنها را بیش از حد!

این بند نه الاستیک و نه حجیم درزهای ساخت آن را دنج رویا با سختی-وجود احساس می کنم. به سختی وجود دارد نگاه بیش از حد آن از بین می رود حتی لباس های تنگ. آن را حتی نمی باید هر قلاب! شما فقط می توانید آن لغزش را بر سمت راست سر خود را. آن چسبناک پس از آن خواهد شد بدون مشکل!

True & Co. True Body V-Neck Wireless Bra
Nordstrom
آن را ببینید!

دریافت True & Co. درست بدن V-گردن سینه بند بی سیم فقط برای $49 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

این سبک ابریشمی-نرم بند یک V-گردن و همچنین به عنوان یک V-بازگشت اما هنوز هم ارائه می دهد پوشش کامل. این قابل حمل نرم فنجان در داخل بیش از حد به شما اجازه سفارشی کردن ظاهر خود را و مناسب است. که نه تنها خود را انتخاب زمانی که آن را می آید به این بند هر چند. همچنین شما می توانید هفت رنگ را انتخاب کنید! گزینه های خود را الهام گرفته و آبی و سیاه Bronzed Dulce, ارتش, گرد و غبار, یکپارچهسازی با سیستمعامل, صورتی یا درست سمور یا راسو. و یا شما فقط می توانید گرفتن همه از بالا. آن را مانند شما نمی خواهد آنها را می پوشند!

در حالی که برخی از خریداران دستگیر این بند فکر این امر می تواند بیشتر از یک جزء اصلی برای حلق آویز کردن در خانه ذهن خود را به سرعت تغییر زمانی که آنها متوجه شدم که "بی سیم" لزوما به معنای "بد اتصالات." آنها در حال حاضر می گویند آن را باید برای بیرون رفتن و یا پوشیدن به کار می کنند. متخصصان پزشکی عشق پوشیدن آن را مالش بیش از حد!

در زیر $50, ما نمی فکر می کنم ما می تواند پیدا کردن یک بند از این. برابر, شاید, اما تنها اگر آن را از True & Co.!

آن را ببینید!

دریافت True & Co. درست بدن V-گردن سینه بند بی سیم فقط برای $49 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

سبک شما نیست ؟ چک کردن بیشتر از True & Co. در اینجا و مغازه بیشتر بند موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن