وندی ویلیامز برانگیز ترین نظرات را از طریق سال

چگونه شما doin'? وندی ویلیامز به سرعت تبدیل شد شناخته شده به عنوان یک "شوک jockette" در طول سال او به عنوان یک

توسط KETABKHOOOON در 1 تیر 1399

چگونه شما doin'? وندی ویلیامز به سرعت تبدیل شد شناخته شده به عنوان یک "شوک jockette" در طول سال او به عنوان یک مجری رادیویی عنوان او پس از انجام به زندگی حرفه ای خود را در تلویزیون.

نیوجرسی بومی شروع به کار در صنعت رادیو در اوایل 1980s deejaying در ایستگاه در جزایر ویرجین در واشنگتن دی سی شهر نیویورک و فیلادلفیا. توسط 1993, بیلبورد به نام او بهترین On-Air Radio شخصیت تشکر در بخشی به او خلوص و صداقت با شنوندگان. در طول زمان او انباشته وفادار فن پایه های جزئیات در مورد زندگی شخصی او باز در مورد ازدواج, سقط جنین, جراحی پلاستیک و تاریخ با اعتیاد است.

در سال 2008 ویلیامز فرود آمد خود را در طول روز نشان می دهد بحث این وندی ویلیامز نشان می دهد. آن را در ابتدا پخش تنها در چهار شهرستانها بود اما برداشت در سراسر کشور در سال 2009 و در نهایت در سطح بین المللی. از طریق سال های سری معامله کردن با این Ellen DeGeneres به عنوان top-rated همزمان نشان می دهد بحث با یک زن میزبان.

با وجود امی نامزد عظیم موفقیت او را زیر آتش بارها هم به عنوان یک میزبان رادیو و تلویزیون میزبان. او infamously انجام یک مصاحبه جنجالی با ویتنی هوستون در سال 2003 و تمسخر مشاهیر از جمله Joaquin Phoenix و راب کارداشیان در بیشتر سال های اخیر است.

"من اغلب متهم به کسی که می گوید چیزهایی که مردم واقعا می خواهم بگویم اما شاید در حال ترس بیش از حد به آن می گویند" او گفت: در New York Times Magazine, مشخصات در ماه اوت سال 2019. "از طریق لطف خدا مردم به من داده اند اجازه گفتن آن چیزهایی که برای 10 فصل است. من در گاهی اوقات مشکل است, اما همه خوب است. در واقع من حتی نمی تواند فکر می کنم که چه نوع از مشکلات است."

در پایین حرکت به دوباره ویلیامز برانگیز ترین نظرات را از طریق سال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن