غرب ویرجینیا می بیند شیوع کروناویروس در کلیساها

واشنگتن — کمتر از یک ماه بعد از رئیس جمهور تهمت خواست کلیساها برای بازگشایی, West Virginia گزارش شده تعداد قاب

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

واشنگتن — کمتر از یک ماه بعد از رئیس جمهور تهمت خواست کلیساها برای بازگشایی, West Virginia گزارش شده تعداد قابل توجهی از coronavirus شیوع بیماری های مرتبط به خانه های عبادت است. با توجه به وضعیت عمومی سلامت مجموع پنج کلیساها دیده می شود شیوع بیماری.

کسانی که کلیساها پراکنده در سراسر ناهموار کوهستانی دولت است. تحت تاثیر قرار کلیساها در جفرسون کانتی در مرز با ایالت مریلند; Boone County, در این ایالت جنوب غربی coalfields نه چندان دور از کنتاکی مرز; Hampshire County, همچنین نزدیکی مریلند مرز و Marshall County, در یک نوار باریک از حالت فشرده بین اوهایو و پنسیلوانیا به عنوان شناخته شده شمال تکدی.

دولت وزارت بهداشت و منابع انسانی اعلام کرد پنج کلیسا شیوع در یک شنبه مطبوعاتی در مورد یک خانه از عبادت در Greenbrier شهرستان که در آن گفت: "حداقل 17 موارد شناسایی شده اند." آن را نام Greenbrier کلیسا و یا کلیساها در چهار دیگر استان ها به "محافظت از امکان شناسایی افراد است."

روز دوشنبه مقامات بهداشت گفت که وجود داشته است و هشت مربوط به کلیسای موارد در Hampshire County, هفت در Boone County و پنج در جفرسون و مارشال شهرستانهای استان است. در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه, West Virginia رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت نشان داد که شیوع این بیماری در شهرستان Greenbrier در Graystone کلیسای باپتیست در Lewisburg. و او گفت که تعداد موارد وجود دارد افزایش یافته بود به 28.

مقامات بهداشتی دولت گفت: اخبار یاهو که آلوده churchgoers به حال خود آلوده اضافی 26 نفر به طوری که تعداد کل افرادی که تا به حال قرارداد coronavirus یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم به دلیل خدمات عبادت بود و در حال حاضر 79. "DHHR است که نظارت بر هر گونه افزایش در COVID-19 موارد با هماهنگی محلی در بخش بهداشت و درمان گفت:" آلیسون آدلر مدیر ارتباطات وزارت بهداشت و منابع انسانی است. او گفت که غرب ویرجینیا گارد ملی کمک در پاسخ خود از جمله کمک به تمیز کردن پنج کلیساها.

Graystone کلیسای باپتیست در Lewisburg, W. Va. (از طریق Facebook)

توصیف coronavirus به عنوان یک "گلوله توپ قاتل" عدالت پیشنهاد شده است که مقامات در کلیسا را اقدامات کافی برای حفاظت از محله های کشیش نشین.

"شاید ما نمی با استفاده از سطح احتیاط وجود دارد," عدالت گفت. "شاید ما نبود فاصله اجتماعی به درستی و یا به درستی ماسک می پوشند." او بعدها توضیح داد که این تنها "شایعات."

Graystone باپتیست ارسال شده بیانیه ای در Facebook در بعد از ظهر شنبه در حدود همان زمان که مقامات بهداشتی دولت ارسال اخطار در مورد شیوع بیماری در دولت است. "ما به شدت تشویق هر کسی که احساس بد به خانه باقی می ماند. حضور در کلیسا بود که به صورت داوطلبانه است. ما نمونه های اجتماعی فاصله درون دیوارهای کلیسا" بیانیه ای گفت:.

"ما آگاه ساخته و ساخته شده با استفاده از دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و ضد باکتری اسپری" در این بیانیه ادامه داد. "ما درک نمی کنم منبع از شیوع بیماری است. به بهترین توانایی ما ما به دنبال دستورالعمل که به ما داده شد."

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت در اواخر ماه مه که کلیساها بازگشایی تهدید فرمانداران که در ادامه به اعمال محدودیت در خانه از عبادت است. اعلام ظاهر شد که به عدم وجود زمینه های قانونی به دلیل چنین تصمیم گیری اقامت با فرمانداران تحت پوشش کنیسه ها و مساجد و دیگر جماعات. اما برخی معتقدند منظور بود که به طور خاص آدرس تضعیف حمایت سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان مسیحیان انجیلی که رای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

نوشتن در واشنگتن پست دو انجیلی رهبران به نام رئیس جمهور فشار برای بازگشایی کلیساها "غیر مسئولانه و به طور بالقوه مخرب است."

در حرکت دیگری که به نظر می رسد هدفمند در مسیحی محافظه کار رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه تا به حال ایالات متحده در پارک پلیس متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز با تجمع در میدان لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید به طوری که او می تواند راه رفتن به سنت جان اسقفی کلیسا و مطرح نگه داشتن یک کتاب مقدس وجود دارد. که بسیار بحث برانگیز حادثه نتیجه معکوس هنگامی که برخی از رهبران مذهبی را محکوم کرد استفاده از زور برای به خاطر یک ساقه عکس.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت است. (آل Drago/فردا نیوز)

رژیم صهیونیستی است. عدالت یک میلیاردر تنها در کل دولت است. او صاحب Greenbrier تاریخی رفت و آمد مکرر لوکس در Greenbrier شهرستان است که حدود 10 مایل از Lewisburg. او در توصیف Graystone باپتیست به عنوان "حق من است. backdoor." عدالت انتخاب شد به عنوان یک دموکرات در سال 2016 اما اعلام کرد که او تبدیل شدن به یک جمهوری خواه چند ماه بعد. او و رئیس جمهور تهمت شده اند متحدان نزدیک بوده است.

"بسیاری از حضور در کلیساهای ما کسانی هستند که مسن هستند و در معرض خطر بالاتر بنابراین ما هشدار می داد همه به شدت به دنبال دستورالعمل های ما" عدالت شد و گفت: به نقل از وزارت بهداشت و درمان را آزادی مطبوعات که رفت در روز شنبه بعد از ظهر. "همانطور که گفتم چند بار ما باید دریاها طوفانی قبل از ما دریافت واکسن بنابراین ضروری است که ما به شدت به دنبال دستورالعمل و یا دریاها را تنها ناهموار."

عدالت توصیه کلیسا شرکت کنندگان به "استفاده از هر پیو حفظ اجتماعی فاصله و لطفا ماسک می پوشند." دولت مقامات بهداشتی اعلام کرد که وجود دارد خواهد بود اضافی coronavirus تست سایت در روز یکشنبه و دوشنبه در Lewisburg, بخشداری.

دولت coronavirus تزار دکتر خشت مارش گفت: "آواز یک چالش خاص وقتی که می آید به گسترش" از coronavirus. آواز جدایی ناپذیر است و به همین دلیل جای هیچ گونه تقریبا در همه فرهنگ ها و ادیان. در مارس 3 و 10 یک coronavirus superspreader آلوده 52 نفر در گروه کر شیوه در, Skagit, شهرستان, واشنگتن است. دو نفر از این افراد کشته شدند.

برخی از مکان های عبادت در غرب ویرجینیا تصمیم به بازگشایی حتی هنگامی که آنها مجاز به انجام این کار. خاخام جو بلر از معبد اسرائیل در پایتخت دولت از چارلستون گفت که در حالی که وجود دارد "فشار" از برخی از کنیسه اعضای هیئت مدیره برای بازگشایی, او نگران سالمندان عبادت و رزومه فرد در عبادت تنها "هنگامی که آن را بی خطر است و محتاطانه به انجام این کار است." بلر گفت: اخبار یاهو که چشم انداز شدند "بسیار کم" برای معبد اسرائیل به بازگشایی آن زمان دو جنش یهودی تعطیلات یوم کیپور و روش هشانا را به محل در اواخر ماه سپتامبر.

بروس لین یک کشیش در شاه بلوط نهر megachurch در مورگانتاون که در آن گل سرسبد دانشگاه دولتی است که بر اساس گفت که جماعت خود را در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه. "ما تصمیم گرفتیم کمی محتاط در حال حاضر" لین گفت: اخبار یاهو. او انتظار دارد که فرد در خدمات کلیسا به سر در اوایل ماه اوت.

جان پادشاه اجرایی کشیش مقدس مرکز کلیسا در چارلستون گفت: اخبار یاهو که او تا به حال نه "دیده می شود افزایش COVID موارد در جماعت ما." پادشاه گفت: "یکی از مراحل ما شده است برای به تاخیر انداختن از سرگیری ما در فرد آخر هفته تجمعات تا پایان ماه ژوئن است. ما در حال حاضر لازم نیست که گروه های جمع آوری در ساختمان ما دیگر از کارکنان."

اخبار در مورد کلیسا مبتنی بر شیوع می آید به عنوان بسیاری از آمریکایی ها همچنان به جمع آوری در تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس. صحبت کردن با یاهو اخبار هفته گذشته, Dr. Anthony Fauci, یک عضو برجسته کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که او "نگران" تظاهرات می تواند منجر به افزایش coronavirus موارد است.

در ضمن در بسیاری از ایالت ها, رستوران ها, کافه ها و سایر موسسات را آغاز کرده اند برای بازگشایی پس از ماه از مستند. مقامات بهداشت عمومی نگران هستند که این فعالیت ها مانند خدمات مذهبی می تواند کمک به افزایش عفونت کروناویروس.

COVID-19 پایین تر بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس آلوده 2.1 میلیون آمریکایی کشته شدن نزدیک به 116,000. گزارش از "قرنطینه خستگی" باید گسترده بوده است و مردم گاهی مسخره مستند محدودیت در کشورهای که در آن از جمله اقدامات در محل باقی می ماند. که نگرانی مقامات بهداشت عمومی که با اشاره به شدید افزایش می یابد در coronavirus عفونت نرخ در ایالات تگزاس و فلوریدا که در میان کمترین نزدیک و سریعترین برای بازگشایی شده است.

یک بازگشایی شد ساحل روز جمعه در ساحل میامی, فلوریدا. (MediaPunch/IPX از طریق AP)

غرب ویرجینیا تا کنون بوده است نسبتا خفیف مبتلا به کروناویروس که به کشته شدن 88 نفر وجود دارد. از آن گذشته دولت برای ضبط یک coronavirus مورد هر چند مشخص نیست که آیا علت این است که پاتوژن آهسته بود به آنجا می رسند و یا اینکه دولت مقامات بهداشت عمومی شد و آهسته به تست تشخیصی منابع است. دولت یک جمعیت است که می تواند ثابت کند به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

هیچ دولت دیگر به نظر می رسد که گزارش شده به عنوان بسیاری از شیوع بیماری های مربوط به هيأتهاي مذهبي به عنوان, غرب ویرجینیا, هر چند که می تواند به دلیل آزمایش های تشخیصی و شیوه های گزارش متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر کشور. در اوایل بیماری همه گیر coronavirus خوشه های گزارش شده در جوامع مذهبی یهودیان در داخل و اطراف شهر نیویورک است. و در ماه مارس یک کلیسا در روستایی آرکانزاس دیدم 35 از 92 شرکت کنندگان در خدمات مذهبی تست مثبت برای coronavirus برای ساخت یک troublingly بالا 38 درصد عفونت رای از یک رویداد.

در سخنان خود در روز دوشنبه عدالت گفت که "همه ما کلیساها باید توجه کنند." او اضافه کرد که "از دست دادن زندگی" با غفلت به موسسه مناسب اقدامات احتیاطی بود "ارزش آن را ندارد."

پوشش تصویر بند انگشتی تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: از طریق Facebook گتی ایماژ

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci 'نگران' که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب