کاخ سفید را ناوارو "هرگز شنیده ام" مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست چین یازدهم برای کمک به برنده شدن در انتخابات

کاخ سفید تجارت مشاور ناوارو پیاده روی برای یک مصاحبه تلویزیونی در مورد تهمت و دولت coronavirus پاسخ در کاخ سفی

توسط KETABKHOOOON در 2 تیر 1399
کاخ سفید تجارت مشاور ناوارو پیاده روی برای یک مصاحبه تلویزیونی در مورد تهمت و دولت coronavirus پاسخ در کاخ سفید در واشنگتن

واشنگتن (العالم) - کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو روز یکشنبه گفت که او در اتاق با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین زمانی که آنها ملاقات کرد اما هرگز شنیده ام رئیس جمهور آمریکا درخواست چین برای کمک در برنده شدن در انتخابات.

ناوارو گفته سی ان ان "وضعیت اتحادیه" که به اتهام مواد منفجره ساخته شده در یک کتاب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بود "فقط احمقانه" با توجه به سختی مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود در چین و شیوه های تجاری غیر منصفانه.

"من هرگز شنیده می شود که. من در اتاق" ناوارو گفت: بازتاب سخنان نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer هفته گذشته است.

بولتون باید عواقب آن - از جمله به طور بالقوه زمان در زندان - برای استفاده از "بسیار اطلاعات طبقه بندی شده" در سراسر کتاب ناوارو گفت.

ناوارو, شدید چین هاوک نیز احیا یک اختلاف دیرینه بیش از منشاء رمان coronavirus ویروس است که التهاب و تنش بین ایالات متحده و چین در ماه های اخیر حتی پس از جهان دو اقتصاد امضا فاز 1 ایران در ماه ژانویه است.

او گفت: ویروس بود "یک محصول از حزب کمونیست چین" و باقی مانده آن را "یک سوال باز" اگر آن را هدفمند آفریده شده است.

"که ویروس از چین," او گفت:. حزب کمونیست چین است که مسئول آن است. آنها باعث این ویروس در چین می کردند آن را برای دو ماه و آنها به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی است."

چین بصورتی پایدار و محکم رد هر گونه اتهام که آن را عمدا انداخته ویروس.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تمدید تهدید به قطع روابط با چین به tweeting که "کامل ترین جدایی از چین" باقی مانده است یک سیاست گزینه برای ایالات متحده است.


(گزارش شده توسط Andrea Shalal; ویرایش توسط لیزا Shumaker و نیک Zieminski)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن