ویتنی پورت به ما می گوید که چگونه او را ساخت مد سرگرم کننده با آخرین Collab

ویتنی پورت. حسن نیت ارائه میدهد از اجاره باندثبت نام با ما! ویتنی پورت همکاری با اجاره باند برای یک دوستدار م

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399
Whitney Port Tells Us How She's Making Fashion Fun With Her Latest Collab
ویتنی پورت. حسن نیت ارائه میدهد از اجاره باند

ثبت نام با ما! ویتنی پورت همکاری با اجاره باند برای یک دوستدار محیط زیست کپسول مجموعه calledLove, روید و آن را در دسترس از امروز شروع!

تپه ستاره با صحبت ما در مورد همکاری و چرا پایدار مد بسیار مهم است به او در حالی که همچنین بحث در مورد اهمیت در پشت این همکاری است.

"من هدف شماره یک بود به ارائه قطعات برای زنان که در آن آنها قادر به بیان شخصیت خود را از طریق آنها," او می گوید. دقیقا چگونه او آن را انجام دهیم ؟ او ایجاد آیتم هایی که زنان را می خواهید به پوشیدن برای لحظات مهم در زندگی خود را بدون احساس مانند آنها تا به حال به سرمایه گذاری در آن یک چیز خاص.

"من می خواستم تکه های من به طور خاص و نه فشار زنان به مانند" اوه خدای من این قطعه بیانیه من به صرف پول زیادی در "" او توضیح می دهد. "این فقط طول می کشد که فکر و استرس که از آن زمانی که شما می دانید که شما فقط می توانید نگه دارید در چرخش. این در واقع باعث می شود مد واقعا سرگرم کننده است."

او با او ازدواج خیابانی به سبک الهام بخش عملی و درک آنچه در واقع می خواهید برای پوشیدن و آمد تا با این 19-تکه مجموعه شامل اقلام مانند یک دهقان بلوز براق jumpsuits و تیز جارچی که در مورد پورت است. "من می خواستم به فکر می کنم در مورد چگونه من می تواند مد بیشتر در دسترس," او می گوید. "بنابراین بسیاری از قطعات به معنای دیندار بود و واقعا به راحتی وجود دارد نه بسیاری از اندیشه است که به آن می رود."

وجود دارد بیشتر به مجموعه ای از آسان به گزینه های سبک. با صنعت مد بودن عمده جهان آلوده کنندگان بندر می گوید او یک مسئولیت شخصی برای کمک به آن را بهبود بخشد. بنابراین یک سوم از لباس های ساخته شده از بازیافت پارچه و پایدار پنبه از جهانی غیر انتفاعی بهتر پنبه ابتکار. "این است که واقعا راه است که من احساس می کنم قادر به بازگشت است که از طریق زندگی حرفه ای من.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی نیز وجود دارد یک جنبه خیریه به راه اندازی. برای هر مشتری جدید که نشانه برای دو تعویض عضویت با استفاده از طراح رستگاری کد "ویتنی" از طریق 2020, شرکت اهدا خواهد شد $10 برای تا زمانی که ما آن را انجام دهد. این سازمان کمک می کند تا بسیج برای مراقبت از جمعیت های آسیب پذیر که نادیده گرفته شده اند در زمان بحران. برای مثال آنها اهدا 50 میلیون ماسک برای جوامع در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"این مهم است که مطمئن شوید که ما در حال انجام بخشی از ما با این جنبش همچنین می گوید:" بندر. "نه تنها محیط زیست است."

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب