چین راه بیش از حد قدرت بیش از زوم. این فعالان آموخته راه سخت است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.زوم ابقاء حساب های چینی فعال که مسدود شده بود پس از ایجاد یک رویداد

توسط KETABKHOOOON در 25 خرداد 1399

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

  • زوم ابقاء حساب های چینی فعال که مسدود شده بود پس از ایجاد یک رویداد بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من. زوم است توضیح داد که چرا او ابقاء شد.
  • زوم مستعد ابتلا به چینی دستکاری به عنوان بسیاری از زیرساخت های آن واقع شده است در این کشور کمونیستی و سیاست خارجی کارشناس مسیحی Whiton گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد
  • گزارش زوم تصمیم به مسدود کردن و بعد دوباره به حساب می آیند بعد از محققان دریافتند که شرکت مسیریابی تماس از طریق چین و سرور است.

زوم تایید شنبه شب که ویدئو کنفرانس شرکت حذف ایالات متحده بر اساس حساب و پس از آن بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من.

زوم حذف حساب مطابق با قانون محلی در داخل چین ممنوع است که بحث در مورد سه-دهه-پیر قتل عام این شرکت اعلام کرد.

این شرکت اذعان کرد از بین بردن حساب فعال ژو Fengsuo یک دانشجوی سابق رهبر تظاهرات تیان آن من در سال 1989 که سازمان 31 مه رویداد از طریق پرداخت زوم حساب مرتبط با یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس کرد به نام های بشردوستانه چین است.

زوم را نشان می دهد یک مشکل بزرگ ایالات متحده در برخورد با چین عظیم سانسور شبکه با توجه به ژو. "من شوکه شده بود و نا امید بیش از آنچه که اتفاق افتاده است" ژو نیویورک تایمز گفت در روز پنج شنبه.

حدود 250 نفر در ایالات متحده با حضور در این رویداد قبل از زوم تعطیل ژو حساب در ژوئن 7.

"فقط مانند هر شرکت جهانی ما باید مطابق با قوانین قابل اجرا در حوزه های قضایی که در آن عمل می کنیم" زوم سخنگو در بیانیه ای گفت: روز شنبه با توجه به Axios که در ابتدا گزارش شده در حذف.

"هنگامی که یک جلسه برگزار می شود در سراسر کشورهای مختلف شرکت کنندگان در آن کشورها ملزم به پیروی مربوطه قوانین محلی" سخنگوی اضافه شده است. "هدف ما برای محدود کردن اقدامات ما را به کسانی که لازم است مطابق با قانون محلی و به طور مداوم بررسی و بهبود روند ما در این مسائل است. ما باید فعال ما مبتنی بر حساب."

زوم کرده است و نه در پاسخ به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای نظر پرداختن به همین دلیل این شرکت ابقاء ژو با وجود در ابتدا با از بین بردن او را بیش از نگرانی های مربوط به چین قانون است. ژو در ضمن می خواهد پاسخ.

"ما نمی تواند ایستاده است که یک شرکت آمریکایی قرار دادن سبک چینی محدودیت کاربران در ایالات متحده," او گفت: بار. این مشکل عمیق تر است چین و بیزانس, سانسور, شبکه ای به نام فایروال بزرگ که "اسیر مردم چین" و "نقص کشنده برای باز و رایگان اینترنت" ژو اشاره کرد.

چین بزرگ فایروال اجازه می دهد تا این کشور مقامات برای کنترل آنچه که مردم دیدن و خواندن آنلاین به طور موثر پناه شهروندان چینی از مشاهده چه خبر است در خارج از کشور. شرکت های خارجی باید با رعایت قوانین سانسور شدید دیکته چه می توان گفت. آنها نیاز به ارائه اطلاعات به بازرسان که پلیس چین نسخه از اینترنت است.

زوم شروع اجازه می دهد پرداخت نشده کاربران در چین برای پیوستن به جلسات اما نه میزبان آنها است. چنین تغییر هموار راه را برای یک کاربر در ایالات متحده به عنوان میزبان جلسه کاربران اجازه می دهد در داخل چین برای پیوستن به. ژو گفت: او در تمام واقعه تیان آن من در چین رسانه های اجتماعی دو روز قبل از آن رخ داده است.

زوم چهره رشد موشکافی در مورد روابط خود را با چین ممنوع است که بحث اعتراض و دولت در واکنش خشونت آمیز به تظاهرات. این شرکت اذعان کرد در مارس مسیریابی تماس از طریق چینی سرور.

سیاست خارجی تحلیلگران استدلال می کنند که زوم کار در داخل چین توسط شرکت ساخت مستعد ابتلا به دستکاری است.

"رمزگذاری کارشناسان گفته اند که امنیت آن مشکوک است و آن را با اتکا بر برنامه نویسان و کلیدهای رمزنگاری واقع در چین" مسیحی Whiton یک عضو ارشد استراتژی و تجارت در مرکز منافع ملی گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. "[I]t در حال حاضر روشن است که این شرکت با تکیه بر چین به معنی آن است که مستعد ابتلا به فشار سیاسی است."

Whiton افزود: "این قسمت تنها به تعمیق سوء ظن در مورد زوم این شرکت امیدوار به غلبه بر."

کارشناسان دیگر در حال ساخت مشابه مشاهدات. چین آماده است به نیروی شرکت هایی مانند زوم به خود سانسور برای جلوگیری از پایین آمدن بیش از حد سخت بر روی آنها در یک علنا با توجه به دین چنگ های سیاسی و امنیتی استاندار متخصص در بنیاد میراث.

"از دولت چین چشم انداز آن را فقط در مورد زوم" Cheng گفت: DCNF. "در حالت ایده آل از چینی ها چشم انداز آینده شرکت است که می آید همراه خواهد شد و حتی صدور مجوز و حساب های شناخته شده مخالفان," او اضافه شده و اشاره ای به چین به طور بالقوه تحت فشار زوم بیش از ژو حساب.

"برای چین خودسانسوری — مردم انتخاب نشده به چالش کشیده چین از گرفتن بروید — خیلی بهتر از چین نیاز به کرک شلاق" چنگ به این نتیجه رسیدند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

تصویر: ایسنا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب