چه کسی می گوید این برای اولین بار هشدار به کروناویروس توسط دفتر آن نه چین

که مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus. عکس: AFP سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت: آن هشدار داده شد خود را در چی

توسط KETABKHOOOON در 14 تیر 1399
که مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus. عکس: AFP

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت: آن هشدار داده شد خود را در چین و پکن در مورد کوروناویروس موارد در ووهان.

سازمان ملل متحد در سلامت بدن متهم شده است توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از عدم ارائه اطلاعات مورد نیاز به ساقه همه گیر و از خود راضی بودن به سمت پکن اتهامات را رد می کند.

در 9 آوریل منتشر شده که یک جدول زمانی اولیه آن ارتباطات تا حدودی در پاسخ به انتقادات از خود پاسخ اولیه به وقوع که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 521,000 زندگی در سراسر جهان است.

در این روزشمار که گفته بود تنها که ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت در استان هوبئی تا به حال در تاریخ 31 دسامبر موارد گزارش شده از ذات الریه. این آژانس سلامت سازمان ملل متحد نیست اما مشخص بود که مطلع آن.

که مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 20, اولین گزارش آمده بود از چین بدون تعیین اینکه آیا این گزارش فرستاده شده بود توسط مقامات چینی یا منبع دیگری.

اما جدید گاهشناسی منتشر شده این هفته در ژنو مبتنی بر نهاد ارائه می دهد یک نسخه دقیق تر از حوادث.

این نشان دهنده آن بود که در چین که در تاریخ 31 دسامبر مطلع منطقه ای آن نقطه از تماس با یک مورد از "ذات الریه ویروسی" پس از داشتن یک اعلامیه برای رسانه ها در ووهان کمیسیون بهداشت سایت در مورد این مسئله.

همان روز سخت اپیدمی اطلاعات خدمات دیگر برداشت, اخبار, گزارش های منتقل شده بین المللی اپیدمیولوژیک نظارت شبکه ProMed -- مستقر در ایالات متحده آمریکا -- در مورد همان گروه از موارد ذات الریه از علل ناشناخته در ووهان.

پس از آن که خواسته مقامات چینی در دو نوبت در ژانویه 1 و 2 ژانویه, برای اطلاعات در مورد این موارد که به آنها ارائه شده در ژانویه 3.

که در شرایط اضطراری مدیر Michael Ryan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که کشورهای 24-48 ساعت به طور رسمی تایید یک رویداد و ارائه آژانس با اطلاعات اضافی در مورد طبیعت و یا به علت یک رویداد.

رایان افزود که مقامات چینی بلافاصله تماس گرفت چه کسی به عنوان به زودی به عنوان آژانس خواسته به منظور بررسی گزارش.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که خود را در کشور مالی اصلی کمک کننده به کسی که قطع آن پل با نهاد که او را متهم بودن بیش از حد نزدیک به چین و داشتن مدیریت ضعیف این بیماری همه گیر.

چه کسی انکار می کند هر خوشنودی نسبت به چین است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب