اقدام خواهد کرد اگر ایران سلاح تحریم به پایان می رسد می گوید مایک Pompeo

اقدام خواهد کرد اگر ایران سلاح تحریم به پایان می رسد می گوید مایک Pompeoوزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: وا

توسط KETABKHOOOON در 10 مرداد 1399
اقدام خواهد کرد اگر ایران سلاح تحریم به پایان می رسد می گوید مایک Pompeo

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: واشنگتن اقدام خواهد کرد و نیروی سازمان ملل متحد, تحریم ها علیه ایران, اگر تحریم تسلیحاتی به پایان می رسد.

روسیه و چین دو دائم پنج کشور است که لذت بردن از وتو در شورای امنیت می خواهند سازمان ملل متحد تحریم فروش سلاح های متعارف به ایران برای پایان دادن به در اکتبر 18 مصوبه تحت 2015 رزولوشن.

Pompeo گفت: کمیته روابط خارجی سنا که ایالات متحده معرفی یک قطعنامه به گسترش تحریم "در آینده نزدیک" است که "ما امیدواریم که برآورده خواهد شد با تصویب از دیگر اعضای P5."

"در این رویداد آن را نمی, ما در حال رفتن به اقدام لازم برای اطمینان حاصل شود که این تحریم تسلیحاتی منقضی نمی," او گفت:.

ایالات متحده قبلا گفته آن است که قدرت به "ضربه محکم و ناگهانی به" سازمان ملل متحد تحریم های اقتصادی که برداشته شد به عنوان بخشی از یک توافق هسته ای با ایران است.

"ما باید از این ظرفیت برای اجرای snapback و ما در حال رفتن به استفاده از آن را در راه است که محافظت و دفاع امریکا" Pompeo گفت: کمیته.

2015 رزولوشن خوشا به حال یک denuclearization مقابله با ایران مذاکره با رئیس جمهور سابق باراک اوباما که از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از جیبش در سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و پس از بارها و بارها محکوم کرد اما Pompeo استدلال می کند که ایالات متحده باقی مانده است "شرکت کننده" در توافق-با حق به ضربه محکم و ناگهانی به تحریم های سازمان ملل برای نقض -- آن را به عنوان ذکر شده در 2015 رزولوشن.

حتی متحدین آمریکا در حال شک و تردید در مورد استدلال حقوقی و هشدار می دهند که این حرکت می تواند آسیب های شورای امنیت به عنوان یک نهاد.

فرانسه و انگلیس و کشورهای دیگر در P5, حمایت از گسترش تحریم تسلیحاتی اما می گویند بیشتر اولویت حفظ یک راه حل دیپلماتیک برای متوقف کردن ایران از برنامه هسته ای.

تحریم مسئله می تواند به یک روز قبل از ما انتخابات ریاست جمهوری است. مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب جو بایدن پشت ایران قرارداد.

پس از خروج از پیمان مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه اعمال شده آمریکا با هدف خفه کردن اقتصاد ایران و کاهش نفوذ در منطقه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کرده است که تمام ملل و توقف خرید نفت ایران را بزرگترین صادرات است.

Pompeo روز پنج شنبه اعلام کرد که گسترش تحریم ها اجرای و گفت ایالات متحده را هر کسی که نقل و انتقالات 22 خاص فلزات از جمله اشکال از آلومینیوم و فولاد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در ایران به سلاح برنامه های.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب