جادوگران از WeHo را Stassi شرودر کریستن Doute و کتی Maloney دوباره

آنها جادوگران! Stassi شرودر, کریستن Doute و کتی Maloney پیوست برای ناهار پس از Vanderpump قوانین اخراج. جادوگر

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

آنها جادوگران! Stassi شرودر, کریستن Doute و کتی Maloney پیوست برای ناهار پس از Vanderpump قوانین اخراج.

جادوگران از WeHo بنیانگذاران ملاقات کرد تا در چهار شنبه 8 ژوئیه در La Piazza رستوران در Grove در لس آنجلس یک منبع تایید به ما هفتگی روز پنج شنبه, جولای 9.

در حالی که غذا خوردن در خارج از سابق براوو costars مطرح شده برای یک عکس با فن و بازیگر Julianna Gamiz.

"زندگی من به طور رسمی و کامل!!!" این اپلیکیشن خانواده ستاره, 8, نوشت طریق Instagram روز چهارشنبه. "نمی توانید صبر کنید به یک خانه مانند @lisavanderpump و دعوت از این خانم ها بیش از!"

Stassi Schroeder Kristen Doute and Katie Maloney Reunite After Vanderpump Rules Firings With Julianna Gamiz Instagram
Stassi شرودر کریستن Doute و کتی Maloney ژست برای عکس با Julianna Gamiz. حسن نیت ارائه میدهد از Julianna Gamiz/Instagram

در عکس Gamiz ایستاده است در مقابل بانوان جدول. او با پوشیدن ماسک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان سه نفر از دوستان با لبخند پشت سر او.

حامله, شرودر, 32, عینک سفید کردن شانه بالا و صندل در حالی که Doute, 37, ملبس به یک توپ را روی گوه و Maloney, 33, عینک یوزپلنگ چاپ پیراهن و تطبیق کفش ورزشی.

سه نفر تفرج می آید پس خود را با هم در اواخر ماه ژوئن برای "مستقیم تا با Stassi" پادکست میزبان جشن تولد که در Maloney و شوهر تام شوارتز's L. A. صفحه اصلی.

Vanderpump قوانین ستاره Jax تیلور نیز در حضور در این جشن تولد به عنوان شرودر را نامزد کمال کلارک و Doute دوست الکس Menache.

پیش از آن در ماه های آینده در سطح پایه نویسنده و او شما را دیوانه نویسنده از کار اخراج شدند از سری براوو عنوان شد حداکثر Boyens و برت Caprioni. زنان اجازه رفتن از این نمایش پس از اقدامات گذشته خود را نسبت به سابق costar ایمان Stowers — زمانی که آنها به دروغ متهم او را در سال 2018 از جرم او مرتکب نشده — مطرح است.

این دو ختم منجر به جادوگران از WeHo شراب که مالونی همچنین کمک به شروع کشیده از قفسه.

Nocking نقطه که تولید کننده مشروبات الکلی گفت: ما در 9 ژوئن که آنها دیگر تولید و یا فروش برچسب, پس این جفت ارز را دلیل حساس اظهارات.

"مدت توافق ما با خانمها منقضی ماه پیش و ما را به انجام هر گونه باقی مانده موجودی را از وب سایت" یک هرزه برای Nocking نقطه گفت: در آن زمان اشاره کرد که بسیاری از شراب در حال حاضر به فروش می رسد ماه پیش. "آن از بین رفته و ما نمی خواهد ساخت یا فروش بیشتر است."

Stassi Schroeder Kristen Doute and Katie Maloney Reunite After Vanderpump Rules Firings
Stassi شرودر کریستن Doute و کتی Maloney. Mediapunch/شاتر

سه نفر برای اولین بار راه اندازی جادوگران از WeHo در فوریه 2019 با pinot grigio نام اولیه معجون جادوگر شماره 1. آنها به دنبال آن است که با جولای سال 2019 انتشار Potion No. 2 اساسی جادوگر آناناس.

اگر چه محصول خود را هنوز هم فروش جلوتر از بحث زنان شده اند در outs در حالی که برای. در مارس 19 آخر از فصل 8 از Vanderpump قوانینطرفداران دیدم پایان شرودر و Doute دوستی بازی کردن.

"آن سال از کتی و من در برخورد با این چرخه ثابت," شرودر گفت: در aftershow با اشاره به Doute گذشته رابطه به عنوان یک مسئله بزرگ بین آنها را. "شما در حال گرفتن مقدار زیادی از زمان و در حال حاضر آن را مصرف بخش بزرگی از مغز من و انرژی که من در حال حاضر گرفتن این خانه با من است. ... در حال حاضر من فکر می کنم در مورد کریستن شما است و کارتر و کل این وضعیت است. و شما در حال دروغ گفتن به ما در بالای آن است."

پس خود را اخراج این دو باید وصل. "در حالی که آنها نمی خواهد نظر خود را 'بهترین دوستان است' در این لحظه شخصی خود درام با یکدیگر او را به عقب برده و آنها قادر به اتصال مجدد کمی و وجود دارد برای یکی دیگر از" یک منبع گفت:" ما در ماه ژوئن.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن