زنان تحمل فشار از coronavirus خرید اینترنتی در محل کار بیش از مردان

عکس: AFPزنان تحمل فشار از شیوع کروناویروس به عنوان بسیاری از آنها در کار به شدت در معرض بخش خدمات با توجه به

توسط KETABKHOOOON در 1 تیر 1399
عکس: AFP

زنان تحمل فشار از شیوع کروناویروس به عنوان بسیاری از آنها در کار به شدت در معرض بخش خدمات با توجه به کارشناسان.

طبیعت از شیوع بیماری به معنی زنان با احتمال بیشتری نسبت به مردان برای از دست دادن یا ترک شغل خود را در معرض خطر کم-پرداخت در محل های کار مانند میله ها سالن های کنفرانس سالن های آرایش و هتل ها و بارها و رستوران ها که در مواجهه گسترده خاموش شدن ناگهانی.

تعطیلی مدارس در طول مستند را تشدید این وضعیت از آنجا که زنان بیشتر از مردان تمایل به مراقبت و آموزش کودکان خود را حتی در حالی که کار از خانه.

بخش خدمات پوشش مناطق مانند مهمان نوازی و اوقات فراغت ویران شده است با مستندات اعمال شده توسط دولت ها در سراسر جهان در تلاش برای متوقف کردن گسترش این بیماری است.

از دست دادن درآمد

"در انگلستان و ایالات متحده زنان بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل خود را به دلیل آنها بیشتر احتمال دارد به کار در خدمات" گفت: کمبریج استاد اقتصاد در دانشگاه کریستوفر Rauh.

"هنگامی که شما از دست دادن شغل خود را از شما هستند و نه فقط از دست دادن درآمد در حال حاضر -- اما همچنین بعد از آن" او به خبرگزاری فرانسه گفت.

به عنوان مستندات سهولت و میزان عفونت و مرگ و میر سقوط بخش خدمات است که اغلب آخرین به بازگشایی زیرا تمایل به تکیه بر روی تعداد زیادی از افراد در تماس نزدیک.

در بریتانیا اقامت در خانه اقدامات شروع به آرام در اوایل این ماه اما بارها و بارها و رستوران ها در حال انتظار برای بازگشایی تنها از 4 جولای.

این مرحله به مرحله بازگشایی در انگلستان آغاز شده و با بازار و نمایشگاه ماشین و برخی از کودکان نیز به مدرسه بازگشت.

نه همه کودکان مدرسه ابتدایی را قبل از بازگشت طولانی تابستان که شروع می شود در اواسط ماه جولای اجرا می شود و تا شروع ماه سپتامبر است.

در واحد خانواده و مادران بوده است 1.5 برابر بیشتر از پدران به از دست دادن و یا ترک شغل خود را از آنجا که بحران آغاز شد به فکر می کنم تانک موسسه مطالعات مالی.

همچنین زنان بیشتر از مردان بوده است furloughed و یا به طور موقت پرداخت شده توسط دولت انگلستان شغل احتباس طرح آن اضافه شده است.

مادران به طور سنتی فرض کنیم سهم بیشتری از کارهای خانه پرداخت نشده در بالای خود را پرداخت می شود کار می کنند.

ترس به درخواست

سارا که با این نسخهها کار در Londons صنعت فیلم باقی می ماند تا هر روز تا 1:00 am برای دیدار با مهلت طولانی پس از او پسر و دختر را به رختخواب رفته.

"من نمی جرات درخواست کارفرمایان برای یک کار خاص تنظیم -- من نمی خواهم آنها را به فکر می کنم من نمی تونم مدیریت" او به خبرگزاری فرانسه گفت.

پدر و مادر تنها چهره و حتی بیشتر خواسته با یکی کمتر جفت دست.

"در شروع مستند آن بود فجيع" گفت: یک مادر تنها کار در بخش دارویی در پاریس که کاهش یافته است را به نام او.

"من نمیتونستم سازماندهی خودم به درستی دستکاری ویدئو کنفرانس از راه دور, آموزش پخت و پز غذا و انجام کارهای خانه و... و بدانم چه زمان برای متوقف کردن کار در شب" او به خبرگزاری فرانسه گفت.

او توضیح داد که روز کاری خود را به عنوان یک "ماراتن" که در سمت چپ او خسته است.

"میان من تک پدر و مادر و دوستان آن بوده است مادری است که مراقبت از کودکان در طول مستند. این احساس که ما در حال تبدیل شدن ساعت به 50 سال پیش," او گفت:.

بازگشت به 1950s?

فایننشال تایمز همچنین تعجب که آیا COVID-19 بهداشت و درمان اضطراری به مجموعه ای از زنان دهه.

"است coronavirus بحران در نظر گرفتن زنان به 1950s ؟" کسب و کار روزانه روزنامه خواسته در نظر قطعه در این ماه با استناد به ناعادلانه خواسته های قرار داده شده بر کارگران زن.

در مقایسه با زمان اورژانس بهداشت مردان شد و در پایان تیز زمانی که بدنام 2008 بحران مالی جهانی موجب قبلی رکود جهانی.

که به شدت صدمه دیده تولید بخش هایی مانند ساخت و ساز و تولید است.

"در طول رکود اقتصادی سال 2008... مردان بودند که برای اولین بار به ضربه می شود" گفت: C. نیکول مختلف سر ما بر اساس موسسه زنان تحقیقات سیاست فکر می کنم تانک.

"این زمان در اطراف, چرا زنان بیش از نمایندگی در بخش خدمات آنها را تجربه نامتناسب بالاتر از بیکاری و از دست دادن شغل در مقایسه با مردان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de