رهبران جهان تعهد $8.8 میلیارد دلار برای واکسن های جهانی برنامه

ما نیکوکار میلیاردر بیل گیتس متوقف کرد تا 1.6 میلیارد دلار برای واکسن درایو. عکس: فایللندن: رهبران جهانی در

توسط KETABKHOOOON در 16 خرداد 1399
ما نیکوکار میلیاردر بیل گیتس متوقف کرد تا 1.6 میلیارد دلار برای واکسن درایو. عکس: فایل

لندن: رهبران جهانی در سراسر جهان در روز پنج شنبه متعهد $8.8 میلیارد دلار به بازار جهانی واکسن اتحاد Gavi به حمایت از واکسیناسیون فرزندتان برنامه های تحت تاثیر coronavirus.

این نشست آنلاین ضرب و شتم یک هدف به منظور بالا بردن $7.4 میلیارد دلار به ارائه واکسن در حد کاهش هزینه 300 میلیون کودک در سراسر جهان بیش از پنج سال آینده.

بیش از 50 کشور شرکت کردند و همچنین افرادی مانند نیکوکار میلیاردر بیل گیتس که بنیاد متعهد 1.6 میلیارد دلار.

Gavi همچنین راه اندازی یک ابتکار جدید برای خرید بالقوه COVID-19 واکسن در مقیاس بالا تولید و پشتیبانی تحویل به کشورهای در حال توسعه که مطرح $567 میلیون دلار پول دانه.

"هم ما ظهور به تحقق بزرگترین مشترک تلاش ما طول عمر — پیروزی بشریت بیش از بیماری" گفت: نخست وزیر بوریس جانسون که میزبانی نشست.

"امروز ما را در انتخاب به متحد برای ایجاد یک مسیر از همکاری جهانی."

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه برای توسعه و آزمایش یک coronavirus واکسن و دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: باید آن را در دسترس برای همه.

"یک واکسن باید دیده می شود به عنوان یک جامعه جهانی خوب مردم واکسن که تعداد فزاینده ای از رهبران جهان خواستار او گفت:" در یک پیام ویدئویی.

وجود دارد نیاز به "همبستگی جهانی برای اطمینان حاصل شود که هر فرد در همه جا دسترسی است".

این بیماری همه گیر در معرض جدید پارگی در همکاری های بین المللی به ویژه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

اما Gavi اجرایی ست برکلی اصرار وجود دارد باید یک "چشم انداز جهانی".

"در پایان روز اگر شما بزرگ شیوع COIVD در هر نقطه از جهان و آن جهان را تهدید می کند," او گفت:.

تبعیض قائل نیست

ایالات متحده متعهد $1.16 میلیارد دلار به Gavi جمع آوری کمک های مالی درایو و تهمت ارسال یک پیام ضبط شده به این کنفرانس است.

"به عنوان coronavirus نشان داده شده است وجود دارد هیچ مرزهای. آن تبعیض قائل نیست," او گفت:.

"این به معنی این تند و زننده. اما همه ما می تواند مراقبت از آن را با هم... ما کار سخت خواهد شد. ما کار قوی است."

Coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 6.5 میلیون کشته و بیش از 385,000 مردم پس از ظهور در چین در ماه دسامبر گذشته با توجه به AFP شمارش از منابع رسمی.

عکس: AFP

اگر یک واکسن است توسعه یافته بنیانگذار شرکت مایکروسافت گیتس گفت Gavi امیدوار است قادر به خرید آن را برای فقیرترین کشورها است.

او گفت: شرکت های داروسازی مشغول به کار بود با هم به سعی کنید برای حفظ مورد نیاز ظرفیت تولید است.

"این شگفت انگیز بوده است که شرکت های دارویی پله تا می گویند " بله حتی اگر واکسن ما بهترین ما را به ما کارخانه های موجود'," او گفت BBC radio.

واکسن مختل

اقامت در خانه سفارش شده است اعمال شده در سراسر جهان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس باعث بزرگ اقتصادی اختلال و تعلیق معمول واکسیناسیون فرزندتان برنامه ها برای پیشگیری از بیماری هایی مانند سرخک و فلج اطفال.

این که کودکان سازمان ملل متحد سازمان یونیسف و Gavi هشدار داد در ماه گذشته که واکسن خدمات مختل شد در حدود 70 کشور موثر بر برخی از 80 میلیون کودک زیر سن یکی.

ریشه کنی فلج اطفال درایوهای حالت تعلیق در آمد در ده ها کشور در حالی که واکسیناسیون سرخک مبارزات نیز قرار میگیرد در 27 کشور یونیسف گفت.

اخیر مدلسازی از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری تخمین زده می شود که برای هر coronavirus مرگ مانع توقف واکسیناسیون مبارزات در آفریقا تا 140 نفر می میرند از قابل پیشگیری با واکسن بیماری است.

پس از آن تشکیل شد در سال 2000 Gavi می گوید این کمک کرده است به immunise بیش از 760 میلیون کودک.

اما برکلی هشدار داد: "این تاریخی پیشرفت در بهداشت جهانی در حال حاضر در معرض خطر از ریشه به عنوان COVID-19 علل بی سابقه اختلال به واکسن برنامه ها در سراسر جهان است."

اتیوپی جمهور Sahle-کار Zewde گفت: در این جلسه که در کشور خود دیده بود "چگونه زندگی یک کودک درمانده تبدیل شده است به یک آینده بهتر از طریق واکسن".

او افزود: "تا آنجا که با یک هماهنگی و همکاری جهانی پاسخ مورد نیاز است به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن ما باید نه از دست دادن بینایی از این واقعیت است که این واکسن را با موفقیت به شدت به حفظ معمول واکسیناسیون فرزندتان.

"که به معنی نیاز به حفظ زنجیره تامین و واکسیناسیون فرزندتان زیرساخت به عنوان به خوبی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن