جهان نیاز دارد 'سبز recovery' بهداشت جوانب مثبت بگویید رهبران G20

پاریس: تریلیون دلار, یورو و یوان ریختن به پست-همه گیر اقتصاد باید ساخت "سالم و سبز بازیابی", 200, گروه پزشکی

توسط KETABKHOOOON در 6 خرداد 1399

پاریس: تریلیون دلار, یورو و یوان ریختن به پست-همه گیر اقتصاد باید ساخت "سالم و سبز بازیابی", 200, گروه پزشکی به نمایندگی از 40 میلیون, بهداشت حرفه ای در سراسر جهان گفت: رهبران G20 روز سه شنبه در نامه ای سرگشاده.

بیست و سازمان ملل حسابداری 90 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی باید اولویت بندی سرمایه گذاری در بهداشت عمومی, هوای پاک و آب سالم و پایدار آب و هوا به منظور افزایش انعطاف پذیری در برابر سلامت آینده بحران گفت: این نامه است.

"ما شاهد دست اول چگونه شکننده جوامع را می توان هنگامی که سلامت خود را, مواد غذایی, امنیت و آزادی به کار هستند قطع شده توسط یک تهدید مشترک" نامه گفت: توصیف COVID-19 همه گیر است که بیمار بیش از پنج میلیون و ادعا کرد که نزدیک به 350,000 زندگی پس از شروع سال.

"این اثر می توانست بخشی از کاهش یا حتی مانع با سرمایه گذاری کافی در آمادگی همه گیر بهداشت عمومی و حفاظت از محیط زیست."

بعد از اجلاس G20 برای نوامبر برنامه ریزی شده.

یک ماه ژوئن نشست G7 رهبران اوراق با توجه به جهانی بهداشت بحران اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته آن را هنوز هم می تواند محل را در کاخ سفید و کمپ دیوید, تابستان عقب نشینی در خارج از واشنگتن دی سی.

با حمایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان جهانی آب و هوا و بهداشت داد, نامه برجسته سلامت-تاثیر مخرب آلودگی هوا که باعث می شود برخی از هفت میلیون مرگ و میر زودرس در هر سال.

- 'جدید تهدید سلامت' -

"قبل از COVID-19 آلودگی هوا در حال حاضر ضعف بدن ما" جهان پزشکی, انجمن, شورای بین المللی پرستاران سازمان جهانی از پزشکان خانواده و دو صد گروه های دیگر گفت.

"واقعا اقتصاد سالم نمی خواهد اجازه می دهد آلودگی به ادامه cloud هوایی که تنفس می کنیم و آب نوشیدنی ما" در این نامه ادامه داد. "آن را نمی خواهد اجازه می دهد دارد تغییر آب و هوا و جنگل زدایی به طور بالقوه رها کردن جدید تهدید سلامت بر جمعیت های آسیب پذیر."

ترویج هشتگ #HealthyRecovery درخواست تجدید نظر نامیده می شود برای از بین بردن صدها میلیارد دلار یارانه برای نفت و گاز و زغال سنگ اصلی رانندگان هر دو گرم شدن کره زمین و آلودگی هوا.

همچنین بر نیاز به افزایش انرژی تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و انرژی باد.

"سالم زندگی در یک سیاره سالم" گفت: جهان انجمن پزشکی جمهور میگوئل Jorge. "ما نیاز به یک رویکرد جامع سالم و سبز بازیابی و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر است."

سلامت کارگران-از تمیز کردن خدمه به پزشکان در بیمارستان ها و آسایشگاه ها -- آمار شده اند به خصوص سخت با این بیماری همه گیر.

در حالی که هیچ مقام رسمی شمارش دهها هزار نفر آلوده شده با این ویروس و صدها نفر فوت کرده اند.

در آغاز ممکن است, شورای بین المللی پرستاران گزارش کردند که حداقل 90,000 پرستاران در سراسر جهان -- احتمالا دو بار به عنوان بسیاری از -- تا به حال گرفتار این ویروس.

صدها بهداشت حرفه ای فوت کرده اند, از جمله بسیاری از طول اولیه شیوع در ووهان چین این بیماری همه گیر را epicentre.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب