ووهان را ممنوع کرده است خوردن حیوانات وحشی و استان های مجاور در حال ارائه کشاورزان به صورت نقدی به توقف پرورش و غریب دام

یک vender در یک بازار در نننینگ چین نشان می دهد یک جفت خرگوش به خریداران در ژانویه 28, 2004.رابرت Ng/South Chi

توسط KETABKHOOOON در 2 خرداد 1399
یک vender در یک بازار در نننینگ چین نشان می دهد یک جفت خرگوش به خریداران در ژانویه 28, 2004.

رابرت Ng/South China Morning Post/گتی

  • ووهان ممنوع خوردن حیوانات وحشی با مقامات اعلام این شهرستان یک "پناهگاه حیات وحش."

  • همسایه هونان و جیانگشی را اعلام کرد قصد دارد برای جلوگیری از کشاورزان از پرورش حیوانات عجیب و غریب, با پول نقد ارائه شده برای سهام فعلی.

  • چین تجارت خز را ادامه خواهد داد هر چند و حیوانات وحشی هنوز هم می تواند پرورش, پزشکی, سرگرمی, علمی و پژوهشی, به گزارش رویترز،.

  • جدید اقدامات بخشی از چین در تلاش برای جلوگیری از انتقال انسان و دام بیماری از حیوانات به انسان است.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ووهان, چین ممنوع اعلام کرده است و خوردن حیوانات وحشی و کشاورزان در مناطق همجوار بودن ارائه مشوق های نقدی به توقف پرورش و غریب دام است.

هر دو مرحله بخشی از چین تلاش های مداوم برای جلوگیری از انتقال ویروس ها از حیوانات به انسان است.

تصویری: پاتولوژیست debunk 13 افسانه ها در مورد کوروناویروس

روز چهارشنبه مقامات در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در هوبئی و کانون coronavirus همه گیر اعلام کرد خوردن حیوانات وحشی ممنوع خواهد بود با توجه به اخبار CBS.

ووهان را تبدیل به یک "پناهگاه حیات وحش," مقامات گفت: با سراسر شهر بود ممنوعیت شکار به جز "تحقیقات علمی, جمعیت, تنظیم, نظارت بر بیماری های همه گیر و دیگر شرایط خاص" با توجه به مستقل.

قبل از آن توقیف در ژانویه تجار در ووهان را Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی به فروش می رسد و ذبح beavers در خارپشت و نوزاد تمساح, National Geographic گزارش شده است.

دیگر اصطلاح "مرطوب بازار" بازگشایی شد و پس از آن نصب مستند برداشته شد با توجه به ABC News.

یک تاجر در یک محیط داخلی و مرطوب بازار در پکن چین در سال 2012.

تصاویر Ltd./Corbis via Getty Images

هونان و جیانگشی که هر دو مرز هوبئی نیز مجموعه ای از برنامه ای برای تغییر شیوه های دام.

در هونان کشاورزان در حال تشویق به پرورش و اصلاح نژاد دام داخلی یا رشد گیاهان دارویی به صورت چای و پزشکی است. یکی کردن پرداخت خواهد شد ارائه شده برای زمان های عجیب و غریب سهام با توجه به AFP.

Civets آستین دم گربه اعتقاد به انجام سندرم حاد تنفسی (سارس) به انسان در اوایل 2000s واکشی 600 یوان یا حدود 80 AFP گزارش شده است. یک کیلوگرم از موش یا مار کبرا است و به ارزش حدود $16.

در جیانگشی مقامات کمک خواهد کرد که کشاورزان دور از حیوانات و ارائه کمک های مالی. این استان دارای بیش از 2.300 مجوز پرورش دهندگان حیوانات عجیب و غریب, با توجه به وزارت امور خارجه-اجرای کاغذ Jiangxi, روزانه, تولید حدود 225 میلیون دلار فروش در سال 2018 است.

یک مرد سوار روروک مخصوص بچه ها در گذشته بسته Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان چین در مارس 19 سال 2020 است.

هکتور Retamal/خبرگزاری گتی ایماژ

پیتر لی, چین انسانی متخصص برای جامعه بین المللی به خبرگزاری فرانسه گفت او فکر کرد که مقامات چینی در حال حرکت بودند در مسیر درست است. اما برنامه های کنونی هنوز هم اجازه می دهد تا حیوانات عجیب و غریب به پرورش برای خز, سرگرمی و طب سنتی چینی است.

چین به سرکوب در این کشور حیات وحش تجارت پس از همه گیر آغاز شده است. COVID-19 است که به طور گسترده ای در استدلال به سرچشمه گرفته و در خفاش ها که همچنین می تواند یک منبع برای سارس و ابولا به گزارش رویترز،.

در ماه فوریه در چین پارلمان با صدور موقت ممنوعیت تجارت و مصرف حیات وحش, کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده است. این آخرین تلاش ها نشان می دهد مناطق اجرای برنامه ها در پیشبرد قانون بودن امضا و به قانون است.

کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن