ووهان برای تست کل جمعیت پس از ویروس جدید خوشه: رسانه های دولتی

AFP/فایلووهان: ووهان قصد دارد برای انجام coronavirus آزمون در شهرستان چینی کل جمعیت پس از موارد جدید پدید آم

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399
AFP/فایل

ووهان: ووهان قصد دارد برای انجام coronavirus آزمون در شهرستان چینی کل جمعیت پس از موارد جدید پدید آمده برای اولین بار در هفته در مهد جهانی همه گیر رسانه های دولتی گزارش روز سه شنبه.

مقامات دستور داده شده است به ارائه ظهر روز سه شنبه برنامه ای برای اداره نوکلئیک اسید تست در تمام ساکنان این شهر از 11 میلیون نفر, با توجه به رسمی اطلاع قبلی انجام شده توسط رسانه های خبری.

"هر منطقه باید برنامه ها و ترتیبات برای انجام نوکلئیک اسید تست در کل جمعیت در صلاحیت خود را ظرف 10 روز زمان محدود" اخطار گفت: اگر چه معلوم بود که تست آغاز خواهد شد.

این طرح پس از ووهان گزارش اولین خوشه جدید COVID-19 عفونت پس از شهر دوباره باز پس از 76 روز مستند در 8 آوریل.

شش مورد جدید گزارش شده در روز یکشنبه و دوشنبه از یک مجتمع مسکونی در ترکیب Dongxihu منطقه.

اما یک مقام رسمی از Dongxihu منطقه اپیدمی پیشگیری و کنترل فرماندهی اتاق گفت: AFP که آنها "هنوز رتبهدهی نشده است دریافت اخبار در این مورد توجه کنید".

وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته آن را "لازم" برای هر فرد در ووهان به آزمایش می شود.

"محلات و بدون هر گونه موارد لازم نیست به صفحه نمایش هر فرد" وو گفت: در حالی که در مقیاس بزرگ غربالگری باید تمرکز بر روی "کلید شغل" و معیارهای دیگر.

چین تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل اما از آن شده است در لبه مورد ضربه موج دوم به عنوان آن را برداشته مستندات و محدودیت در سراسر کشور است.

ویروس خوشه به نظر می رسد در هفته های اخیر در شمال شرق استان جیلین و هیلونگجیانگ که مرز روسیه است.

با این ویروس گرفتن نگه دارید در دیگر کشورهای چین منع اکثر خارجی ها از ورود به کشور.

ووهان گزارش کرده است 3,869 مرگ و میر پس از رمان coronavirus اول ظهور دارد در ماه دسامبر حسابداری برای بسیاری از مرگ و میر در چین است.

دانشمندان معتقدند که این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان ها را در بازار به فروش می رسد که حیات وحش در این شهرستان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب