اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها را انکار و تهمت ویروس, پاسخ یک "موفقیت" — نزدیک به نیمی می گویند اوباما بهتر انجام می شود

نزدیک به نیمی از آمریکایی ها بر این باورند که ایالات متحده خواهد بود مراتب بهتر در زمان بیماری همه گیر کوروناو

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

نزدیک به نیمی از آمریکایی ها بر این باورند که ایالات متحده خواهد بود مراتب بهتر در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس اگر باراک اوباما رئیس جمهور بود ، به جای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به اخبار یاهو/نظرسنجی.

این نظر سنجی که انجام شد ممکن است 4-5 یافت که گسترده کثرت بزرگسالان (47 درصد) فکر می کنم سخت-آمار ایالات متحده — که در آن بیش از 1.2 میلیون COVID-19 عفونت گزارش شده است و بیش از 73,000 نفر کشته شده اند — خواهد بود در شکل بهتر تحت اوباما از تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

تنها 24 درصد از آمریکایی ها می گویند بحران خواهد بود و همان; تنها 29 درصد می گویند این امر می تواند بدتر. و اگر پارتیزان ها قابل پیش بینی تقسیم — 79 درصد از دموکرات ها می گویند اوباما می توانست چیزهای بهتر در حالی که 67 درصد از جمهوری خواهان می گویند که او می توانست همه چیز را بدتر — کثرت مستقل (45 درصد) طرف با دموکرات ها.

نامطلوب مقایسه بین رئیس جمهور فعلی و دموکراتیک سلف یکی از روشن ترین نشانه ای به تاريخ ظهور پویا است که تعریف مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت و انتخابات ریاست جمهوری.

آمریکایی ها نه تنها رد از جنبه های مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ. در عوض آنها به طور فزاینده سرزنش اندازه و شدت متحده شیوع در تهمت خود را.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و son-in-law, Jared کوشنر با ستایش از دولت را از دست داده و همه گیر به عنوان یک "موفقیت بزرگ." جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان داد که تنها یک چهارم آمریکایی ها (25 درصد) سهم کوشنر را مشاهده; کامل 55 درصد از آنها مخالف است. حتی جمهوری خواهان نشان دادن برخی از شک و تردید با نزدیک به نیم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ شده است داستان یک موفقیت (25 درصد) و یا که آنها مطمئن نیستید (23 درصد).

چرا ؟ چرا که تقریبا یک چهارم آمریکایی ها (24 درصد) می گویند برگ برنده دولت به اندازه کافی آماده برای مقابله با کروناویروس; اکثریت (62 درصد) می گویند مخالف است. آمریکایی ها که راضی نیست دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای جلوگیری از ویروس (46 درصد) تعداد کسانی که راضی هستند (39 درصد). تنها یک سوم (33 درصد) اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن به شخصا صادقانه در مورد کوروناویروس تهدید. تنها 21 درصد فکر می کنم که ایالات متحده در حال انجام به اندازه کافی COVID-19 تست برای ردیابی شیوع آینده. نزدیک به نیمی (48 درصد) می گویند خود را در فرمانداری انجام داده است یک کار بهتر دست زدن به coronavirus بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که فقط یک چهارم (24 درصد) رای تهمت بالاتر است.

تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP (2) گتی ایماژ (2)

به عنوان یک نتیجه مخالفت از راه ناروا به کار گرفته شده همه گیر رز به بالا جدید از 53 درصد در این نظرسنجی. اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر می گویند تهمت سزاوار ترین (35 درصد) و یا برخی از (19 درصد) از سرزنش مرگبار پاتوژن را در ایالات متحده و نزدیک به دو سوم می گویند تهمت می تواند "کاهش آسیب های انجام شده توسط COVID-19" لوط (43 درصد) و یا تا حدودی (21 درصد) "اگر او تا به حال عمل کرده و هر چه زودتر."

نظرسنجی نیست همه خبر بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

به غیر از اوباما که تا حد زیادی خارج شد و سیاست و دیگر هیچ شکل عمومی انجام شده به خصوص در مقایسه با رئیس جمهور. جای تعجب نیست که بزرگ اکثریت جمهوری خواهان می گویند coronavirus بحران بدتر خواهد بود اگر دموکرات ها از جمله جو بایدن (70 درصد) اندرو کومو (57 درصد) و یا هیلاری کلینتون (74 درصد) بودند رئیس جمهور در حالی که بزرگ اکثریت دموکرات ها (67 درصد و 66 درصد و 70 درصد بود) می گویند آن بهتر خواهد بود. بیشتر مستقل می گویند آن خواهد بود.

در ضمن دموکرات (60 درصد) مستقل (69 درصد) و ایران (73 درصد) معتقدند که همه چیز خواهد بود اگر معاون رئیس جمهور مایک پنس را بر عهده داشتند. اگر چه اکثریت دموکرات ها عبور خطوط حزب به می گویند که وضعیت بهتر خواهد بود تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش (52 درصد) و اکثریت جمهوری خواهان (56 درصد) می گویند این امر می تواند بدتر.

دیگر نقطه روشن برای مغلوب ساختن پیشی جستن چین است.

اکثریت زیادی از آمریکایی ها (60 درصد) — از جمله کثرت دموکرات (44 درصد) — می گویند ایالات متحده شیوع اند "بسیار بزرگتر" بدون دولت ژانویه از محدودیت در مورد سفر به و از چین; تنها 26 درصد می گویند محدودیت نیست "معنی تاثیر" مقیاس ایالات متحده شیوع. یک اقلیت قابل توجهی (29 درصد) فکر می کنم چینی مهندسی coronavirus و عمدا آن را گسترش; یکی دیگر از 27 درصد مطمئن نیستید. (دفتر مدیر اطلاعات ملی در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که آمریکا و جامعه اطلاعاتی "concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی" در چینی آزمایشگاه است.)

به طور کلی آمریکایی ها به مراتب بیشتر مایل به سرزنش چین بیش از هر نهاد دیگر برای coronavirus با بیش از چهار نفر از پنج پکن خرس "بسیاری از سرزنش" (58 درصد) و یا "برخی از سرزنش" (24 درصد) برای گسترش آن. گسترده اکثریت دموکرات ها (72 درصد) و مستقل (82 درصد) با آن موافق است.

اما این سوال برای مغلوب ساختن پیشی جستن است نه تنها که آیا او می تواند متقاعد کردن آمریکایی ها به سرزنش چین اما آیا او می تواند متقاعد کردن آمریکایی ها برای جلوگیری از سرزنش او. این نظرسنجی نشان می دهد او کار خود را برای او بریده است.

_____

یاهو نیوز بررسی های انجام شده توسط YouGov با استفاده از یک نمونه در سراسر کشور نماینده 1,573 ایالات متحده بالغ ساکنان مصاحبه آنلاین ممکن است بین 4 و 5 سال 2020 است. اين نمونه وزن با توجه به جنسیت و سن و نژاد و آموزش و پرورش. پاسخ دهندگان انتخاب شدند از YouGov را انتخاب و در پنل به نمایندگی از تمام U. S ساکنان. حاشیه خطا در حدود 3.1 درصد است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • 'امن ترین محل برای': یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب